4368
Szal...
  • Sephi
    #1
    Nekem van kerem a Soul Calibur 2 jatek. Ezt letoltottem a ntrol volt 680 mega par file. Amikor kicsomagoltam 4.3 gigat csomagolt ki !!!!!!!

    Nem ez a lenyeg!

    A lenyeg az hogy hogyen irom azt meg???? Van DVD irom HP model es egy ures 4.7 (120 perces) DVD.

    Neroval csinaltam Burn Image de kiirt valami szoveget hogy valami block nem egyezik meg a leirt mdeiummal vagy mi de ha adtam ra Correct akkor kiiert valamit a Data Mode 1 es 2 rol meg Block Size de nem ertettem. Erre adtam ra ignoret. Es 2X megirta a DVD-et de nem megy :(((

    Help!
  • Sephi
    #2
    Ehez senki sem ert?
  • PUSZTULAT
    #3
    vedd meg es menni fog, ehe
  • mb66
    #4
    ugy biztos
  • Sephi
    #5
    Koszonom eme roppant ertelmes beszolasod!
  • gergou
    #6
    Sztem hibas a amit letoltottel, mert dvd imageknel kizart az ilyen mervu tomorites... legalabb 3 giganak kene lennie tomoritve... Sztem szedd le ujra a gamezt...
  • Sephi
    #7
    Ugy... koszi..

    De szerinted mi a legjobb progi Ps2 DVD gama irashoz?

    Alcohol 120% , Nero6 , ClodeDVD , Prismo vagy DVD Decrypter?
  • gergou
    #8
    Fogalmam sincs Sephi, nem szoktam Ps2 dvdket irni, de azt tudom, hogy egyetlen konzolnal volt olyan( a dreamcastnel), ahol 300 megas tomoritett fileokbol lett 800 mega, es hogy 630 megabol legyen 4.7 giga, az elvi lehetetlenseg. A dvd irod azert burult meg, es irta meg meg1* er a dvd-t, mert valami kamu cuccost szedtel le... Keressd meg az nforceon, hogy kik adtak ki ps2 re, ha a fileok neveit is megtudod megjobb, es akkor mar biztos hogy jo verziot szedsz le.
  • Sephi
    #10
    Azzal lehet irni a DVD-eket?
  • Sephi
    #11
    Ahm figyejetek... szerintetek ha egy Ps2 RIP jatekot felirok egy ures DVD-re az is basza majd a lesert?
  • Sephi
    #13
    De figyej... nekem a Nero mindig kiadott valami errort es valamit alitani akart de ha azt valasztottam hogy alitson valami menun adott ki amihez nem ertek... ha meg valaszottam valamit ugy se akarta kiirni. Te milyen neroval irod?
  • Sephi
    #15
    Van de az kurvara bonyorult es ugyhalottam akkor is kell chip!
  • Adi
    #16
    Hi!
    Ha gamek-et(olcsón)akartok akkor (másoltak) [email protected]!! Írjatok erre a mail cím-re és küldik a listát!
    Nagyon megbízható az emberke, nekem is ő hozza!!
    Általában a legújabb gamek vannak! pl.: JAK2
  • Molnar Gabor
    #17
    Miert nem azt irod hogy te irod a game-t??egyébként én is tudok egy cimet:[email protected] 1500FT/DVD PS2,XBOX,FILMEK,PC GAMES,APPS,STB STB
  • Lammer
    #19
    Ha írnom kell ps2-t Isonál: akkor Alcohol...
    gi-nál: PrimoPrassi

  • Lammer
    #20
    Nem biztos: ellenpélda
    Manhunt_Uncut_PALMULTI5_DVD_PS2-BALTHAZAR
    1,83-4,3
    jó tudom nem akkora de azé az sem semmi...
  • Lammer
    #21
    Igaza van gergounek
    03/11/29 Soul_Calibur_2_PS2_KOREAN-P.I.M.P ez rip
    03/09/21 Soulcalibur_2_PAL_MULTI5_PS2DVD-WAR3X ez fullos
    03/09/02 Soul_Calibur_II_PROPER_PS2-KALISTO ez rip
    !nuked 03/08/26 Soul_Calibur_II_Usa_Ps2-MiRACLE rip de rossz
    03/08/26 Soul_Calibur_2_USA_PS2-ECHELON Echelon ez full
    03/03/24 Soul_Calibur_II_Jap_Ps2_Rip-MiRACLE ez rip
    03/03/24 Soul_Calibur_II_Jap_Ps2_Dvd-ORGASM ez full
  • Sephi
    #22
    Mar reg megirtam es muxik is csak sajnos az a Tekken szereplo amiebben si benne van nem megyen :( Ahogy kivalaszton kifagyon a gep :)
  • 12346
    #23
    vazz.. ne azt mondjátok, hogy mivel firkálotok dvd-t... hanem, hoy hogy?? mit állítsak, és hol, hogy használja is a doboz. karácsonyra szeretnék firkálni egy burnout 2-t
  • Lammer
    #24
    Hát ilyen stílusban nem hiszem, hogy segíteni is fog bárki...
  • Sephi
    #25
    Es nem roszindulatbol nem segit senki hanem mert mondjuk nekem sem segitett senki (csak egyvalaki de az se volt direkt help) es en is a sajat penztarcammal jacadoztam egy idejig de hidd el nekem ra lehet jonni hamar. Csak probalgasd a DVD-eket es a iro programokat...
  • 12346
    #26
    Láma nem tom mi van a stílussal, mert nem követelőztem és senkire nem mondtam semmi rosszat.. Sephi pls fejtsd ki bővebben mit érdemes használni
  • Lammer
    #27
    haggyuk...
  • 12346
    #28
    kösz. meglep ez a segítőkészség. de végülis mit vártam
  • Aramir
    #29
    Ne beszélj már hüjeséget, miért ne lehetne olyan szintű a tömörítés. Pl Ps2-re a Celebrity Death Match 3.6 Gb, tömörítve meg 240 Mb, igaz van rajta egy fake file. De láttam már 6-700 Mb-os tömörített játékot, ami kitömörítve több mint 4 Gb.
    Egyébként, ha iso, akkor simán kiírthatod Neroval, ha gi a kiterjesztés, akkor a Record Now Max-al.
    És ha lehet egyszeressen írd valami normális alapanyagra, pl Ritek G03/G04.
  • Aramir
    #31
    Igen, elvileg jó lesz.
  • Sephi
    #33
    Sikerult vegul? Megy a gama?
  • musha
    #36
    jó minőségű dvd 400 Ft-ért?
  • Sephi
    #37
    De hogyan oldottad meg a .gi kiterjesztest ? hogy irtad fel vegul?
  • Aramir
    #39
    Meg, kurvajó lemezek a mostani EuroData-k. Vedd meg bátran.
  • Aramir
    #41
    Nemtudom, Pio-106-om van. Ha 2x-en írod max, akkor tökéletes lesz a ps2-höz, de ahogy gondolod.
    Vegyél egyet, próbáld ki.
    Egyébként tényleg Sony-t ír ki a dvd infó.
  • lowdog
    #43
    hali
    én a Sonic nevű programot ajánlom, nekem az Asus íróhoz ezt adták.. eddig két játékot írtam vele (Gran Turismo3 és NBA Street 2), és gond nélkül megy
    egyébként ha valakinek van ps2 játéka és el tudnánk intézni hogy letöltsem vhogy tőle (ftp-n cserélhetünk stb), akkor jó lenne. nekem kéne Manhunt, Silent Hill 2-3, Mortal Kombat Deadly Alliance, és Soul Calibur 2, de csak DVDs változatok.... adnék cserébe amim van: Tekken4, Ghosthunter, GT3, NBA Street 2
    üdv
    lowdog
  • lowdog
    #45
    mail ment
  • lowdog
    #46
    Tools menü, Options, Wizard, Limit write speed (listából tudsz választani)
  • Sephi
    #48
    Aki nekem elaruja valaha hogy hogyan kell rendesen kiirni a .gi filokat kap egy kavet tolem :)
  • Sephi
    #50
    Te hallod neked mi bajod van gyerek? Mit kotekedsz mindig? Es foleg miert nem olvasod el a forum beirasokat. Beszlesz itt magadnak.
  • Sephi
    #52
    De el lehet rontani! Nekem starbol elbaszta.

    Figyej lehet nekem van meg a rosz verzio? Kerlek egy linket ahonnan letoltsem azta a Record now max-et amit ti hasznaltok.
  • Aramir
    #53
    A készítő honlapjáról lelehet szedni a trial verziót, az okosítást meg a cracks.am-ről.
    Használd a google-t.
  • Sephi
    #54
    De pontosan mi a neve!
  • Aramir
    #55
    Pontossan recordnow max.