20
  • Punker
    #4
    szerintem is bulis hely lehet venni kéne ott egy telket :))
  • Power
    #7
    Szerintem is sirály! :)

    "Mostanáig a legjobbnak tartott becslés, amit 15 évvel ezelőtt tett meg Jeffrey Kargel, négymilliárd évre tette ezt a fordulópontot, pont 600 milliárd évvel a Naprendszer születése után."

    Ez tényleg a legjobb becslés!!! :)
    K*va jó! :D
  • Hun7eR
    #8
    Elnézést, valóban nem 600 milliárd, csupán 600 millió. Javítjuk!
  • rolika
    #9
    "légköri hőmérséklete elég forró ahhoz, hogy megolvassza az ólmot, és koncentrált kénsaveső szitál alá a vastag kénes felhőkből, ami teljesen kirekeszti a Napot"

    hmmm, nem innen mintázták a poklot? ;-)
  • Bonewerkz
    #11
    talan az okorban mar jartak ott emberek?
  • RelakS
    #12
    Vigyázz, mert még gyrmatosítja egy unatkozó arc, és holdtelek mintájára vehetsz egy hektár vénusztelket is :DD
  • jAMEsbAUd
    #13
    a 4.7 millard eves naprendszer elmelete is egy kicsit kezd megdolni, mivel talaltak egy-ket 10-15 millard eves bolygot...
  • jAMEsbAUd
    #14
    vagy csillagot... igazabol mar nem emlexem sajnos pontosan... viszont nem gondoljatok, hogy ide juthatunk mi is a kis foldunkkel? Ahogy pusztitjuk, siman...
  • Epikurosz
    #16
    Kukucs!

    http://hubblesite.org/reference_desk/faq/answer.php.id=3&cat=solarsystem
    "The solar system is about 4.6 billion years old."

    http://www.seasky.org/astronomy/sky1b.html
    Most astronomers believe that our solar system was formed from a cloud of gas about 5 billion years ago. The Sun is an average-sized star with a life span of about 10 billion years. It should continue to burn for another 5 billion years.

    We still have time brother?
  • bandia
    #18
    Ha már üvegházhatásról volt szó:)) Hmm, itt is van, és a globális felmelegedés sem elhanyagolható mértékű, úgyhogy lehet hogy nem is kell a Vénuszra menni, itt is jó meleg lesz nemsokára! Az idei nyár sem volt normális, a tél meg eltűnt, de lehet hogy ez csak az én 2x évem tapasztalata:) De hajrá azokkal a lépésekkel, még meg akarom élni, hogy az ember rálép a mars vörös szikláira:)
  • Gladiator
    #19
    hát, egyenlőre a holdon se voltunk, szal csak nyugi
  • tsasvari
    #20
    Nekem vénusztelek helyett egy vénuszdomb is elég lenne most :-)