25
Big Game Hunter 2004
  • sumi
    #1
    Végigjászás? Játékkódok? infók?
  • CS@
    #2
    Szerintem : A játék kegyetlen jól néz ! Frankón tükröződik a víz(ha a videó kártyád is úgy akarja) szépen hajlongnak a fák ,jók a hangok. Minden pályán tetszés szerint választhatsz évszakot ami szintén nagyon hangulatosra sikeredett.
    Végigjátszás : A kiválasztott állatokat le kell vadászni. Ha az adott pályán kilőtted az összes(se több se kevesebb) megadott állatot akkor választhatsz egy másik pályát ,ha az összes pályán túl jutottál akkor vége a játéknak és gratulálnak. A játék befejezése után játszhatsz bármelyik pályán (az eddig megvásárolt tárgyak megmaradnak).
    Ha a sok futástól a kék csík lemegy akkor lelassulsz és fokozatosan fogy a HP-d a kék csík rövidke pihenővel (járgányokon is pihen) visszatölthető ,a HP visszatöltéséhez fel kell állítanod a sátrat és aludni vagy medikit -et használni. A kék csík gyorsabban fogyhat a cipeld dolgoktól mennyiségétől és az igénytelen öltözködéstől (nem ajánlott nyár közepén bélelt ruhát télen szellős ruhát hordani). A pályák nagy részén található egy fajta állat ami bizonyos körülmények között megtámadhat !
    Campaning : A kilőtt állatokért pénz kapsz ,amin a boltban fegyvereket és egyéb hasznos holmikat vehetsz. Minden állat kilövéséhez engedély kell ,ezt szintén a boltban lehet megvenni.
    Klassz a házikó ,ahol az általad kilőtt állatok trófeái találhatók.
    Csúnya dolgok amikért kezdetben figyelmeztetés majd pénzbírság később hazaküldés is járhat : Állatok járművel való elütése , Vadászházhoz túl közel való lövöldözés ,Olyan állat kilövése melyre már nincs engedélyed ,A megadott időn kívül a fegyver elsütése(ez pályánként változhatsz általában 20h-8-h ig) ezt megnézheted a pálya megkezdése előtt.
    Igaziból soha életembe nem lőttem le semmilyen állatot (valószínűleg nem is fogok) tehát a szimuláció részéről nem sokat tudok mondani.
    Ezen játék előtt úgy gondoltam volna ,hogy egy efféle játékkal sosem játszanék egy percet sem ,de ez most megdőlt.
    Persze jobban örülnék ha valami egész másra használták volna ezt a remek terepet (PL.:kis elf harcos fejbe veri botjával a nagy csúnya orkotSTB).
    Kódokat nem tudok de nincs is szükség rá.
    Nálam (1200TB512Mb TI200) 1024x768ban minden fullon (árnyékok és fű kikapcsolva) tökéletesen fut ,de ha a füvet bekapcsolom teljesen játszhatatlanná válik !

    Cabela’s GrandSlam Hunting2004Trophies :
    Ha már majdnem egy időben jelentek meg és még egy stílus is akkor már írok egy kicsit erről is : Ez a játék szerintem egy sz@r !
  • CS@
    #3
    Jaj a problémákat elfelejtettem : Az iránytű és GPS közös használatával gyakran problémáim vannak.
    Ha egy járgányra felszállok belső nézetben majd leszállok róla akkor mindig visszakapcsol külső nézetbe.
  • Anee
    #4
    Pár képet nem raksz fel.?..érdekelne
  • antijedi
    #5
    meg link is jöhetne :P
  • CS@
    #6
    Képek

    Linket sajna csak SMS-est tudok (warezcenter).
  • CS@
    #7
    Ha valaki kipróbálja a játékot a következő dolgokat ajánlom :
    Játék/Data/Cfg/Console.cfg fájlban a következőket átírni :
    bgh_crouchAsToggle = 0 –ról 1 -re
    bgh_runAsToggle = 0 –ról 1 –re
    Így a futást és a guggolást nem kell egyfolytában nyomni hanem ki és bekapcsolható lesz.
    A játékban ezt így nem lehet beállítani csak azt ,hogy egyfolytában fusson.
    Van még ebben a fájlban egy ilyen :
    bgh_bulletCamera = 0
    Ha ezt is 1 –re írod akkor a kilőtt golyó szemszögéből nézheted(USE –al abbamarad) a tájat ami szintén elég látványos ,de zavaró lehet ha mondjuk egy morcos medve van a közeledben és te a neki szánt ,de őt el nem talált golyóval nézegeted a tájat.
  • antijedi
    #9
    eheh, sehol nem lehet fellelni ezt a vackot :P
  • sumi
    #10
    magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?magyarositás?
  • CS@
    #11
    Miért ? Van valami amit nem értesz benne ?
  • Anee
    #12
    Hmm na megnéztem. A grafika jó a játművek fizikája jó csak a vadászós rész maradt egy picit el a vártnál. Az etalon a Trophy Hunter 2003 ahoz mértem s mint fegyverkidolgozás/hang terén mind élmény terén szerintem jobb még mindig. A bármikor vadászhatunk muri cool viszont nem értem mért szaggat egy 2100+ XP-n fél giga rammal s r9700-zal full grafikán 1024-ben...na mind1 egy új drivert leszedek

    Cabela's GrandSlam Hunting: 2004 Trophies (c) ACTIVISION VALUE...érdekelne ez mit tud
    És hogy a Hunting Unlimited 2 demó milyen mert annó az egy egész fasza játék volt

  • CS@
    #13
    Minden csak a saját véleményem !

    Cabela's GrandSlam Hunting: 2004 Trophies : Bár ezt már letöröltem ,de amik emlékeimben megmaradtak :
    -Nem túl szép a látvány(a víz egyenesen ronda) és nagyon hiányoznak a terepviszonyok szinte nulla a domborzat a pályákon.
    -Ha a vízbe netán belementem valamelyik járgánnyal akkor ugyan úgy ment alatta is ,de kijönni már nem tudtam belőle.
    -Egyetlen állattal sem sikerült elérnem semmilyen körülmények között azt ,hogy megtámadjon viszont bármilyen állatot le tudtam futni ami elég furcsa.
    -Kellemetlen a pálya szélének a megoldása ,egyszerűen nem mehetsz tovább és punktum.
    Azért legyen valami pozitívum is : le lehet lőni a vadőrt (igaz ,hogy hazazavarnak érte).

    Hunting Unlimited 2 demó :
    -Maxra húzva nem néz ki rosszul(olyan nagyon jól se).
    -Borzalmasan egysíkú az az egy pálya ami játszható ,egyszerűen semmi nincs rajta a fákon kívül.
    -Pálya széle borzasztóan kiábrándító itt is.
    -Egyetlen állatot sem találtam(valószínűleg én voltam béna) kivéve valami kacsacsőrű emlős szerű bénaságot az igaz ,hogy olyan sokat nem is kerestem mert annyira nem is ragadott meg.
    Ha kijön a full talán még megnézem ,de ha szereted a műfajt ezt javaslom ,hogy nézd meg a demó úgyis csak 60Mb körül van.
  • antijedi
    #14
    de sehonet nem lehet leszedni :PP (smsm weben kivul :P)
  • Anee
    #15
    Na akkor grandslam kimarad, inkább megvárom az Infogrames idei felhozatalát....
    HU2 meg már arany szóval napokon belül kint lesz
  • CS@
    #16
    Ha már megjelent a héten a Cabela's Big Game Hunter 2005 akkor felhozom ezt a topikot is egy hozzászólás erejéig.
    A játék nem sokat változott az előzőhöz képest mondhatni ugyanaz látványban egy kicsit jobb lett.
    Az állatok meglehetősen hülyén viselkednek továbbra is(megijed és rohangászik fel alá ész nélkül).
    Látványban nálam még mindig ez viszi a pálmát a saját gépemen(nemtuljo) még ilyen jól futó és ilyen jól kinéző játékkal nem találkoztam.

    Szintén a héten jelent meg a HuntingUnlimited3-is itt ellenben az előzővel ellenben inkább a hatalmas bejárható térre törekedtek ami sztem jól is sikerült.
    Az állatok viselkedése sokkal jobb mint a CBGH2005ben ,itt frankón érzem azt ,hogy egy ragadozó állat épp rám vadászik vagy épp tőlem ijedt meg és menekülőre fogta. A nyakig érő vízben való azonnali meghalás viszont roppant béna lett.
    A Mini Game-k közül a „mókus lövés légpuskával szemétdombon” nagyon ötletes.
    És a Ló : tehát van ló amire fel lehet ülni és vágtázni nagyon jól néz ki és az mozgása is kafa CSAK ne kéne leszállni róla !
    Ugyanis a játék elég komoly hibát vét leszálláskor mégpedig kirak a térképen találomra ez még hagyján ,de sajna ez a függőleges tengelyre is igaz.
    Tehát leszálláskor jó esély van az azonnali halálra mivel általában jó magasra rak.
  • Anee
    #17
    És a cabelas Deer hunter 2005?
    Amúgy ajánlom a Trophy Hunter 2003 és Deer Hunter 2004 megnézését, messze vjobbak AV-és társaiknál
  • guardian hero
    #18
    Kipróbáltam a Hunting Unlimited 3-at, így elsőre eléggé tetszik :). Rögtön lőttem 2 antilopot Zambiában, meg egy madarat is, de azt sajnos nem számolja a program... Nem kéne esetleg nyitni egy vadászjátékos topicot? Engem érdekelnek ezek a cuccok, de felesleges mindnek külön téma, annyira nem népszerűek. Az új Cabela-t is ki fogom próbálni, kíváncsi leszek, hogy az milyen.
  • guardian hero
    #19
    Megnéztem a Big Game Hunter 2005-öt is. Tényleg elég szép lett, és jó a vezetés is, bár az ATW-t sikerült elsüllyesztenem az első patakban :). Sajnos nem láttam egyetlen állatot sem a vadászat során... Elvileg egy pumára volt kuponom, ilyenkor más állat nincs is a terepen, csak az az egy darab? Hogy lehet megtaláni? Próbáltam nyomkeresni, de sose talált semmit... Láttam kis piros pöttyöket a képernyőn néha, azok mik akarnának lenni?
  • Anee
    #20
    A kis piros pötty felé kell menni...legalábbis a 2004-ben az egy állatot jelentett a pötty.
    Amúgy felőlem nyithatunk egy vadászjátékos topicot bár lehet lenne értelme a pecás cuccokkal közösködni
  • guardian hero
    #21
    oké, akkor nyiss egy horgász-vadász játékos topicot légyszíves :)
  • Anee
    #22
    Nos akkor a topic adott a beszégetés folytatódhat ott:)
  • gozo
    #23
    Honnan lehet új pályákat letölteni a Deer Hunter 2005-höz?
  • bajgunar
    #24
    Deer Hunter 2005 CUCCOK!!!
    3. http://xtrememaps.smols.com/deer_hunter_2005_maps.htm
    2. http://www.biggamelodge.com/bgl/
    1. http://www.hagadoo.com/
    és sztem ez a legjobb!!!!!
  • siropicsogo
    #25
    sziasztok!
    deer hunter 2005-ben csak szarvasokra tudok vadászni???És esetleg ehez létezik magyarosítás??