73
Ha tudtok olyan oldalt,ahol meg lehet találni ezeket a gépezeteket,akkor írjátok ide!
  • BADE
    #1
    Minden infó jöhet róla
  • Punker
    #2
    Google-l keress rá....
  • BADE
    #3
    Már néztem,de eddig még csak hirdetésben találtam
    De keresgélek:))
  • DBoy
    #4
    erre gondoltál?
    elektromos roller , motor meg ilyen fassssszságok :D
  • Aquir
    #5
    minek kell neked? vagy csak érdekel?
    hmm.. ha azzal mehetnék a sujibe mindennap .. :D
  • BADE
    #6
    Jó régi topic:)
    Már annyira nem érdekel.
  • Aquir
    #7
    akkor vesszen :D
  • kissl
    #8
    pl:ilyen moto rollerrrrr!!!
  • RenaultMagnum
    #9
    szinte már minden tesco-s meg auchano-s ujságba láttok egyet :) 20000 és 30000ft között vannak.egypk nekem is tetszenek csak az a 20km/h sebesség
  • cicai
    #10
    Sziasztok!
    Tud valaki olyan oldalt ahol elektromos rollert, hirdetnek? Új és használt érdekel.
    Olyan elektromos rollert vennék, ami legalább 90kg bír és a max/seb legalább 25-30KM/h. Veszprém
  • pajti
    #11
    pfffff! ez gagyi...
  • szurop
    #12
    Itt is felteszem a kérdésem: benzines rollerrel legálisan közlekedhetek-e a városban? Ereje bőven 300w felett.
  • zoolee
    #13
    50 ccm alatt, ha van jogsid kocsira akkor igen...
  • szurop
    #14
    kössz
  • szurop
    #15
    az a gáz, hogy 50 ccm felett van
  • szurop
    #16
    Tudod házi készítésű a járgány, sthil aszfaltvágóból szereztem a motort:).
  • szurop
    #17
    Íme: http://media.proxnet.hu/upload/20070113/16412528723.jpeg
  • szurop
    #18
    Még 2:
    http://media.proxnet.hu/upload/20070113/16435080149.jpeg

    http://media.proxnet.hu/upload/20070113/16435061662.jpeg
  • szurop
    #19
    A motoron ez a tábla van: Stihl 360 electronic. Valakinek mond ez valamit? Természetesen a 360 az korongméret.
  • rollermester
    #20
    Itt minden van: www.goped.hu Elektromos és benzin motoros rollerek. Szerintem nagyon király. Felhívtam őket, és a srác is akivel beszéltem tök normális és segítőkész volt. Bár azt ő sem tudta megmondani, hogy legális vagy illegális itthon a motoros rollerezés, de állítólag nincs vele probléma, a rendőrök nem foglalkoznak vele.
    Én már meg is rendeltem az első igazi Go-Ped-em a forgalmazótól: egy Go-Ped GSR40-et. Már igen várom milyen lesz, de amikor kipróbáltam iszonyú jó volt.
  • stogiakos
    #21
    Lassan egy éve használok egy Goped-et, és teljesen ok vele minden. Egyszer sem volt baja, mindig úgy működött, ahogy azt én elképzeltem. ÉS!!! Suliba menet összehajtom, felrakom a villamosra, aztán gondosan bezsebelem az irigykedő pillantásokat. Benzinmotoros rollerem van (GSR29), elég vicces, amikor beállok tankolni az ESSO-hoz egy A8-as meg egy merci közé. :) A csúcs az egészben, amikor éjszaka megyek vele haza buliból, a buszmegállóban meg csak lesnek az emberek. (itt is begyűjtöm a riszpekteket)
    Nem vicc, mindenkinek csak ajánlani tudom! Elég mókás dolog. (és az enyém megy is rendesen) :)

    Ákos

    RFCv1
  • szurop
    #22
    Láthattátok a képeket az enyémről, ugye Stihl motor van benne, és sehogysem tudjuk visszafogni a hangját:S Már állítottak meg, hogy többet arra ne menjek.
  • fupet89
    #23
    Sziasztok!

    Nekem egy goped gsr40-esem van és nagyon szeretem, mindenkinek csak ajánlani tudom.Nagyon korekt a gép!Akinek van gopedje az megtenné hogy megadja nekem az e-mail címét vagy msn címét mert akkor folyamatosan tarthatnánk a kapcsolatot mint mi a magyar goped tulajdonosok!!Hátha van egy-s más hasznos információ amit szívesen megosztanánk egymással!!Ha valakit érdekelne egy motoros vagy netalántán a elektromos roller látogassa meg a www.goped.hu honlapot(mert szerintem ezek az igazi vérbeli rollerek nem pedig az a sok más gagyi sz.r utánzat vagy bármilyen gyártmány amivel találkozik az ember)!!Köszi előre is!!(az e-mail címem:[email protected])
  • szurop
    #24
    Ezt itt kéne megbeszélni szerintem, hogy mindenki tudjon társalogni mindenkivel.
  • fupet89
    #25
    jó de msn-en folyamtosan tudnánk beszélgetni kedves szurop!
    És hogy megy a géped???Jól viselkedik??Végsebesség??Pacival mi a helyzet??:D
  • szurop
    #26
    Mi beszélgetni való volna? 42 Km/h körül van a vége, de úgy van áttételezve, hogy odáig húz mint az állat. 2 másodperc alatt maxon van.
  • fupet89
    #27
    Az jól hangzik ha tényleg 2 sec alatt van 42-ön!! :D
    Gsr40-em kb 45 megy de ahhoz szerintem egy 3 másodpesc kell!!!
    egy full gyári yamaha 50-es aerox-ot legyorsultam vele(jó érzés volt)(mondjuk a robogóba minden folytás benne volt még)(mondjuk még az én motoromban is benne van:P)
    ÉS nincs sok gondod a stihl motorral??

  • szurop
    #28
    Semmi gond, jól indul meg minden, annyi hogy kurva nagy a hangja:SSSSSSSSSS :( :( :( :(
    Meg melegen néha leáll, azt pedig csak be kéne lőni, de nem foglalkoztam vele. Mennyivel jobb ezt itt megbeszélni mint msn-en.
  • fupet89
    #29
    És mennyiből volt meg neked így a roller??Csak h nem akartál inkább gopedet venni??vagy nagy volt az árrés?vagy nem is akartál gopedet?(csak azért kérdezem mert ha a tiéddel valami gáz van alkatrész kérdést hogyan oldod meg??(most így nem tudom nagyon elképzelni h mi lehet a hangos mert az én gopedem se egy csendes teremtés!
  • szurop
    #30
    Stihl szaküzlet van a városban, alkatrésszel semmi gond. A motor megvolt, a munka az asszem 40 vagy 60 vagy 80(netudom) rugóba került apámnak, egy lakatos ismerősével csináltatta. A hangja egy szokványos Stihl-é. Abban a dobszerűségben ilyen hosszú, vékony csatornák vannak, az nem segített egy csöppet se a hangban. Ilyen ormótlan nagy dobot nem rakok rá. Te hogy közlekedsz vele? Sisak? Van valamilyen jogsid? Tudod 17, vok, szüleimmel élek, és nem nagyon engednek közlekedni vele. Eddig legmesszebb 5 utcával mentem el othonról. Pénteken ezzel akartam menni diáknapra, de anyám nem engedte, mert megfog a rendőr, és nem elég hogy fizethetünk, még azt is megtiltják hogy jogsit szerezzek...
  • szurop
    #31
    Szerintem 110 Decibel lehet a hangja, talán kicsit kevesebb. Ezt onnan szedtem, hogy a Stihl kaszánkra rá van írva a hangereje, és kb olyan hangos. Ha netán tudna valaki adni egy linket, ahol leírják hogy milyen járműnek mekkora lehet a maximális zajkibocsájtása azt megköszönném.
  • Plasterboy
    #32
    Helló!

    Én aszt szeretném meg kérdezni hogy kitud olyan motoros rollert amin van űlés. a keeway árult de már nincs náluk.
    Pl:http://www.extremescooters.biz/gas_powered_scooters.asp
    ilyesmik.
    köszi
  • szurop
    #33
    Az már nem is roller. Egyébként nemtom.
  • Turcsik ádám
    #34
    jhol.g
  • Turcsik ádám
    #35
    ezek a motorosrollerek mennyivel tudnak max menni?
    És közülletek van valakinek eladó?
    Lécci írjatok mert érdekelne a használt is az e-mailom:[email protected]
  • petiz
    #36
    emberek!! motoros rollerozás 100%-ban szabályos, ha üléses,ha állós,ha elektromos,ha 3 kerekű stb. ki vezetheti? segédmotor kerékpáros (50ccm-ig vagy nemtomhány wattig) jogsival vezethető, akinek meg autó jogsia van,azzal is gond nélkül száguldozhat vele,40km/h-ig, bukó kötelező,és utast nem lehet rajta szállítani. pedig mókás. hehe. sztem szurop szabálytalan,mert úgy tudom hogy saját barkácsolt cuccot el kell vinni vizsgáztatni hogy mehessen forgalomban, ráadásul 2 km/h-val túllépted a sebesség korlátot :P. Turcsik ádám az enyém 50-60 megy, de a goped.hu-n kapható "normális árkategóriájú" értsd 60-110 e. ft optimális esetben olyan 30-35km/h körül.

    én amúgy imádom ezeket a járgányokat,mikor megyek vele az emberek mosolyognak és integetnek. bár van hátrány is, hogy nagyon hangos, és már többször volt hogy elzavartak...

    az üléses motoros roller, legegyszerűbb és legolcsóbb a veszprémi vagy a hatvani picac,én mindig látok ott,de ha az ember netán németországban jár ott is lehet jó áron újat kapni. mellesleg az enyémről ha leveszem a sárvádőt ott a helye az ülésnek,és bármilyen bicós ülés passzol rá.
    na remélem sok embernek segítettem.
  • petiz
    #37
    ja és mostmár sötétben is felfigyelnek, az alján 5 db superflux extra fényű kék leddel,40 cm hosszan. külföldön is nagy sikert arat,főleg a tenger közelében.1000x jobb mint a fos kínai elektromos vackok.
  • szurop
    #38
    Vizsgáztatni? Azt meg hogy? Műszaki?
  • petiz
    #39
    passz nemakarok hülyeséget mondani. de most kiviszem görögbe az enyémet és ha gondoljátok rakok fel képeket, talán még el is adom ha valakit érdekel.
  • márk8
    #40
    Hello nekem kéne egy motorros roller,ha van nektek és épp el akarjátok adni én itt vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!