11
Kilép a mediaplayer!
  • precision
    #1
    Hi!

    Kéne egy kis help! WinXP-m van, és a gyári mediaplayer kilép egy .avi file lejátszásánál! Megnéztem az avit virtualdubbal, azt írja, divx pro 5.0.3 codec! Fel is tettem egy ilyet, de amikor el akarnám indítani, bejön a mediaplayer, és mielőtt még elkezdené lejátszani, egyszerűen kilép! Eddig minden filmet minden gond nélkül lejátszott! Próbáltam bsplayerrel, the playa divx playerrel, mind2 úgyanúgy kilép mint a mediaplayer! Mi lehet a gond, és hogyan tudnám megnézni a filmet! Fontos lenne a segítségetek minél hamarabb, mert még ma szeretném megnézni a filmet!
  • Fam
    #2
    lehet, hogy codechiányban szenved, nekem is csinált már ilyet...
    tegyél fel egy nimo codec packet full installal, csak a divxg400-at meg az ffshadow szedd ki, ezután telepítsd a koepi's xvided, így elvileg minden filmet lejátszik
  • precision
    #3
    Kösz a segítséget, de így sem megy...ugyanúgy kilép...
  • galocza
    #4
    ESZEDBE NE JUSSON KODEKPAKKOT FELTENNI!

    (isten se tudja hányan, hányszor írtuk már le - jobb esetben csak a filmeket nem tudod megnázni rosszabban reinstall.)

    hogy saját (megboldogult) oldalamat dicsőítsem:
    http://free.x3.hu/freebies/

    itt elvileg megtalálod a linkeket amelyek az összes (NEM MS!) formátum lejátszásához szükséges filtert/kodeket tartalmazzák.
  • galocza
    #5
    jajjj és egy fontos dolog felejtsd el a wmp-t. vannak sokkal jobb lejátszók:
    viplay
    media plyer classic
    bsplayer
    crystal player
    ... válogathatsz. wmp-t felejtsd el. csak a helyet foglalja a vinyódon.
  • precision
    #6
    Kösz szépen az info-t! Amúgy rájöttem, hogy a .sub file miatt lépett ki mindig, mert vmi rossz felirat volt hozzá, nem is szabványformában volt benne a cucc, csak sima szöveg volt benne! Szal azt letöröltem, így már hajlandó lejátszani, de a kép nagyon elmosódott, szal tuti codec baja van! Namost Gspot szerint vmi Moonlight NicePheratu codec kell neki, google-val rákerestem, le is töltöttem, fel is installáltam, de ugyanúgy elmosódott a kép!
    Az oldalad tényleg szuper, uninstalláltam minden codec-et a gépemről, kivéve a divx 5.0.5-t meg ezt a moonlight-ot, és felraktam az oldaladról a codeceket (xvid, ac3...stb) de így is ugyanolyan elmosódott a kép! Nemtudom mit csináljak...
  • Deneir
    #7
    Sziasztok, lenne 1 problémám, a mediaplayer kilép és újraindul az egész gép, ha megnyomom a 'most játszott' lapfület. Akkor jelentkezett először a hiba amikor a 11-es bétát felraktam, amit azóta már leszedtem. A 10-esnél is fennáll ugyanez a jelenség.Korábban nem találkoztam ezzel a hibával és az egész rendszer újrarakása után történt mindez. Vajon mitől lehet?
  • Picar77
    #8
    van ilyen :P
  • Klemice
    #9
    LOK
  • tommygear
    #10
    KLER
  • Klemice
    #11
    TÉK