53
Ő a bűnös, vagy más van a háttérben?
  • corleone
    #1
    Ti már láttátok a videót? A Foxnews honlapja nekem nem hozza be, de máshonnan se tudom letölteni. Állítólag élőben leadták, mikor felrobbant.
  • CSOCSO
    #2
    jol tette
  • PResident Evil
    #3
    hát igen... tv nem adthatta le főműsor időben... de engem is érdekelne...
  • I.C.ram
    #4
    ????? Mi hol mikor??? Adjatok linket!! Vagy hol lehet erről ovlasni? Index?
  • PResident Evil
    #5
    TV-ben adták.. hiradó... nézd az estit.. abban lesz link sztem...
  • Manta
    #6
    Ez régi hír, nem?
  • PResident Evil
    #7
    ma adták... nem lehet... szombaton történt...
  • I.C.ram
    #8
    Indexen is írnak. http://index.hu/politika/bulvar/pizzaman0902/
  • PResident Evil
    #9
    azaz !
  • dashed_
    #10
    durva..
  • Lynx_TWL
    #11
    szegény csávesz
  • Davidus
    #12
    Én nem nézek ilyen videókat, mióta láttam azt ,amiben levágják a ruszki katona fejét rambo késsel.
  • Lynx_TWL
    #13
    igen az kedvezett az étvágyamnak!
  • [Walaki]D`Lair
    #14
    jajjjj....az nagyon komoly....
  • The Garrett
    #15
    linket :D
  • Harder
    #16
    Ma mondták be, hogy nem a rabló volt, csak egy áldozat, akinek a nyakára tették a bombát. További jó röhögést az ilyesmihez ..
  • nenad
    #17
    biztosan rossz volt a karmaja :) vedd konnyeden, segiteni ugysem lehetett rajta, sajnos...
  • Lynx_TWL
    #18
    amit olvastam róla, az alapján lehetett volna..
  • steweee
    #19
    ez komoly? úgy adták a hírekben mindenütt hogy a bankrabló végzett magával. honnan veszed hogy nem a rabló volt aki felrobbantotta saját magát?
  • Davidus
    #20
    Ne akard látni:)
  • Harder
    #21
    Tegnap du/este óta vagy 5x hallottam a hírekben, hogy nem a rabló volt. A hír közben lent megy scroll-ban az áldozat szövege, könyörgött hogy mentsék meg, mondta hogy más tette a nyakára a bombát stb... Szerencsétlent sajnálom, mert esélye sem volt :(
  • DecenS
    #22
    ha valakinek van linkje a videóhoz (a bankrablóshoz és ahhoz a ruszki katonsához, amit lentebb említett valaki), ne fojtsa magába - előre is kösz
  • Davidus
    #23
    Jobb ha nem látod egyiket sem:)
  • DecenS
    #24
    ... a kisgyerek és a forró vasaló esete - amíg nem látom, úgysem mondhatom, hogy igazad volt, jobb lett volna, ha mégse... kíváncsi vagyok - that's all
  • RelakS
    #25
    Én pár éve azt láttam, mikor egy faszinak levágták a gyűrűsujját. Másnap lettem tőle rosszul a kisföldalattin, nem amikor láttam :)
  • Davidus
    #26
    Nekem is mondogatták hogy ne nézzem meg mert megbánom. Persze a linket azért megadták :))
    De igazuk volt mert megbántam...
  • Manta
    #27
    Több esélye volt, mint a móri áldozatoknak...
  • Jano
    #28
    Eltartott egy darabig, mire feldolgoztad az esetet, és csak akkor jött ki rajtad. :DD
  • Manta
    #29
    Egyszer majdnem nagyon meghaltam a fostalicskámmal, de csak egy fél kilóméterrel arrébb kezdtem el remegni :D
  • Jano
    #30
    Az vicces lehetett!
  • Manta
    #31
    ÁZ!

    Filmbeilllő volt, kár hogy nem viszek magammal gyakrabban kamerát.
  • [Walaki]D`Lair
    #32
    lehet nem nagyon meghalni is?
  • Harder
    #33
    jah tényleg .. megvolt az esélye hogy kiszabadítsa magát, leszerelje nyakáról a ketyegő bombát, majd elfusson jó messzire úgy, hogy közben a rakás zsaru körülötte nem lő rá mint "menekülő bankrabló"-ra...
  • fluga
    #34
    http://www.foxnews.com/story/0,2933,96109,00.html
    itt lehet megnézni
  • Manta
    #35
    Nem mondtam, hogy sok esélye volt, csak annyit, hogy több. Miről akarsz vitatkozni?
  • RelakS
    #36
    Ott nincs a robbanásról semmi.
  • fluga
    #37
    nézzél már körbe egy kicsit. ott van hogy warning: graphic video.
  • fluga
    #38
    igaz a lényeg nincs rajta
  • RelakS
    #39
    erről van szó!
  • tomsolo
    #40
    bombát mindenkinek!!!!! akkor ez nem fordulhatna elő többet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!