30
Tökömbe, mi lehet a gáz...?
  • Rincewind
    #1
    Szóval épp a hivatalos Welcome Pack Demo 04-es DVD-t nyúztam, amikor 2-szer is kifagyott a gép. MEgállt a kép aztán már csak a reset segített, egyszer az egyik demó közben, egyszer a főmenüben. Nyugtassatok meg, hogy a demó DVD miatt és nem ment tönkre a gép (mégcsak 4 hónapos).
    Illetve ilyen kifagyást okozhat hardware hiba (mondjuk olvasófej)???
  • NormalisEmber
    #2
    Nekem egyszer már csinált ilyet valamelyik játék közben , de azóta egyszer sem fordult elő ilyen.(pedig 2 éves a gépem)
  • barret
    #3
    ezen ne csodálkozz!ps1-em is soxor lefagyott!:de csak BIZONYOS CD-KKEL.a hibátlanokkal soha sem volt fagyás.
  • Rincewind
    #4
    Sajna ez gyári DVD volt, a 04-es Playstation Demo DVD.
  • CHEAPBOY_GA
    #5
    A demo DVDk legtobb fagynak, van amelyik el se indit nehany demot.
    Vadonat uj gepek kepesek ezt csinalni a demo DVDvel, mert silany szar. (bar nem mind nagyon sok gyari hibasan kerult a gep melle sajnos).

    De hogy kikuszolbold a hibat, nezz meg rajta DVD filmet, (eredetit) azzal ha fagy szakad a kep, akkor van baj, de szerintem nem lesz semmi se.

    Szoval no para:)
  • CHEAPBOY_GA
    #6
    es sajna szar silany is:/ legszivesebben kivagnam oket a kukaba:)
  • Rincewind
    #7
    Kösz megnyugodtam. Holnap miután leléptem tőled ugyis kiderül fagynak-e az eredeti gamék, mert nyüstölni fogom a gépet non stop. ;)
  • cenobite
    #8
    Nekem is a Welcome Pack fagyott le, de ott írják is, hogy ezek a játékok még nem a teljes verziók, előfordulhatnak hibák, bla-bla...

    Amúgy azon kívül 2x fagytam le és mind2x eredeti gamával. (GTA:VC egyszer, WWE Smackdown: SYM egyszer)
  • CHEAPBOY_GA
    #9
    Nekem Egyszer fagyott a zsir uj tipus 50004es, de csak azer, mer a jatek bugos csoppet:) (Tomb raider: Angel Of Darkness).

    Mas gondjaim nem voltak.

  • cenobite
    #10
    Nekem nem hiszem hogy bug miatt. Nem tudom mitől fagyott, de azóta sem csinált ilyet. Tényleg van valami fejtisztítási/karbantartási trükk, amit esetleg otthon házilag is el lehet végezni? Ti ki szoktátok takarítani a gépeteket? Mert hátul azért megy bele a por, néha elég rendesen... Én ki szoktam fújni onnan, szétszedni még nem szedtem.
  • Sephi
    #11
    Nekem az oszes irott DVD-m lefagyott amit toled vettem CheapBoy :)))))))))))

    Most nagy divat hogy letoltom a gamakat es 4x -esen megirom oket DVD-re igy enm fagynak! Azota semmi sem fagyott!
  • Jinchuu
    #12
    Na igen a por, nagy ellenség tud lenni.
    Egyszer kölcsönadtam havernak a gépem 1 napra, mikor visszakaptam a ventillátorból állt ki a por, és sajna 1 gamet se indított. Így szépen szétszedtem és kitisztítottam azóta tökéletes, mindez kb. március környékén lehetett, ha nem lesz gond addig vele akkor jövő márciusban újra nagytakarítást végzek. :D
  • CHEAPBOY_GA
    #13
    de itt nem irott DVDk lesznek eladva:)
    +ba nem tudom miert fagyott. elkurta a srac a lemezeket sry.
  • barret
    #14
    hány fajta serial számu ps2 létezik? a 30003 hány éves?
  • CHEAPBOY_GA
    #15
    az a legelso szeria.
    30000
    30000 R
    39000
    50000

    ezek a foszeriak, ebben a megjelenesi sorrendben
    Az hogy mogotte milyen szam van a regiot jeloli (1,2,3,4,5)

    Asszem az UK (Angliai) is mas szamu volt mint amit nemetbol osztrakoktol pumpaltak be ide. (azok a 4es veguek).

    A legelso szeria a 30000es, lehet 2-3 eves. De maximum 1,5 eves. (tavaly tavasszal meg voltak raktaron egy ket helyen, bar akkor mar az R szeria volt az ur:)
  • Rincewind
    #16
    Nabazz nekem R szériás van, az jó?
    Egyébként nincs csipelve és lejátsza a másolt DVD-t. Legalábbis a másolt DVD filmeket, sőt a másolt zenezi CD-ket is, ez normális???
  • Sephi
    #17
    De ez mit jelent hogy aminnel nagyob a seria szam annal jobb?
  • cenobite
    #18
    Enyém sincs csippppelve és szintén lejátssza az írott DVD-t, egyszer kipróbáltam. AudioCD-t viszont nem.
  • gyurmandia
    #19
    Nekem a Medal of Honor: Frontline fagyott le egyszer PS2-n. Valószínüleg a program volt bug-os (nem másolt). Egyszer meg a PS1-esem fagyott le, a Wing Commander játék közben. Mondjuk azért nem volt kár.
  • Sephi
    #20
    en nagyabol meg tudom figyelni miert fagy le egy jatek es mikor. De akkoris a iras sebeseg miatt fagy. Peldaul az erdeti Primal jatek az akarhogy neha lefagy mert bugos
  • CHEAPBOY_GA
    #21
    Audio CDt miert nem?
    Ez furi.
  • CHEAPBOY_GA
    #22
    Nem. a 3000x nem tul jo.
    Az Res jovolt, soot.
    a 3900Xes is jo de vannak dolgai nehanynak.
    S az uj 5000xes uberfasznak nyilvanult utve minden eddigit.
  • barret
    #23
    postaköltség 1100 ft nem semmi!megjött a cucc.
  • barret
    #24
    érdekelne hogy,a ps2 felismeri-e az ujrairható cd-t?
  • cenobite
    #25
    Ja de! :) Valamiért .mp3 cd-re gondoltam...
  • Sephi
    #26
    Aha erdekes. nekem aszontad hogy a legjobb seriat adod mire most megneztem es 30000 -as. Szegyeld el magad!
  • CHEAPBOY_GA
    #27
    ??????? en390004eset adtam.... hogy lehet az???
  • CHEAPBOY_GA
    #28
    lehet elneztem vmit sorry, irjal mar egy mailt azt megnezzuk mit tehetunk.
    Oks?
    Nincs mogotte R betu?
  • CHEAPBOY_GA
    #29
    Mer én zsir uj masinat adtam neked nem mondhatod hogy nem az, azert csodalkozom hogyan lehet az 30000res??
  • Sephi
    #30
    Hoppaa... en vagyok a huje :(((

    30004 R van rairva...