19
Szal...
  • Sephi
    #1
    sorojatok vazz man fel par olyan ps2 gamat amit lehet ketten jaccani es nem fetetlenul bunyos pls! Surgos!!
  • Sephi
    #3
    1. Hagyama vazzz...

    2. Regebben nintendore es Psx-re is voltak a Street fighter jelegu jatekok. Aztan ott voltak azok amilket guyancsak felul nezetbol lehetett jaccani. Es a sport jatekok ugye...
  • Neme.
    #6
    RAD: Robot Alchemic Drive. Városrombolás gigantikus robotokkal akár ketten egymás ellen. Ha a speckó támadásokat megfelelően elsajátítják a játékosok (nomeg magát az irányítást), hihetetlen élvezetes tud lenni. Napokat játszottunk át vele. Nincs annál jobb, mikor a feléd ugró ellenfelet (nem bolhaugrásra kell gondolni, hanem pl. mikor egy elefánt ugrik egyet. :D Már maga a leguggolás, meg egyébként minden mozdulat több másodpercig is tarthat) egy gondosan előkészített jobbegyenessel várod! Az eredmény: az ellenfél három felhőkarcolóval egyetemben a földön, plusz egy nagyobb mértékű földrengés. (A sztori mód bugyuta, de kit érdekel?)
  • Cat #7
    ez kurvajol hangzik :D előre megtervezheted minden mozdulatodat, és nem a reflexek hanem az ész, a taktika dönt, mindez egy verekedős játéknál :D
  • Sephi
    #8
    Jo most nezema Street fighter Ex3 az nem lesz rosz meg a Tekken 4 mondjuk... de idegesit hogy nincs olyan stilus mint a DC-en a Power Stone... van olyan?
  • cenobite
    #9
    DOA 2 nagyon jó még ps2-n!
  • Sephi
    #10
    Nekem aze nem teccik mert mutkor uncsim uigy elvert hogy majd betortem az ablakot :)))
  • Sephi
    #11
    Elhatarozasom szerint a kovetkezo jatekokat fogom megiratni :

    Street Fighter Ex3
    Tekken 4
    War Of the Monsters

    es valami foci/nba/nhl felet.

    Jok lesznek?

    Esetleg valaki tud jobbat? En ugy ertem hogy regebben voltak az ilyan stilusu jatekok Ps-re es N64-re mint a Future Cop es a Mario Kart amikkel elvoltunk mint a befott! Vagy a DC-es Power Stone! Ilyen fajta gama nincs ps2-re?
  • Rincewind
    #12
    Szvsz gondolkodj még el a Soul Calibur 2-őn.
  • lee86
    #13
    Valamelyiket feltétlenül cseréld le a Soul Calibur 2-re! iszonyatosan nagy a feelingje! amikor csak lehet, játszom vele! NAgyon nagyon jó! Na és nem minden bunyós játékban van szerenceéd fegyverekkel bunyózni! Szal jól gondold meg! Ebben biztos nem fogsz csalodni!
  • Sephi
    #14
    De aszem a Soul Calibur egyest jaccotam DC-en es nem voltam tul oda ertem mert unokatesom egyfeszt kiutott a ringbol harom vagy nem utes utan :))))
  • cenobite
    #15
    Focis játékból a Pro Evolution Soccer 2-t szerezd meg. Nekem is nemsokára +lesz, a legtöbb kritikus szerint lazán kihugyozza a Fifa-kat.

    Tekken 4 helyett esetleg a Tekket Tag Tournament-et is megpróbálhatod. Bár nekem a T4 nincs meg, de anno nekem is a TTT-t ajánlották helyette és azt vettem meg. Nem csalódtam.

    Ja! És ha többjátékos őrületről van szó, akkor ismételten csak a WWE Smackdown: Shut Your Mouth-ot ajánlom. Pankráció, hatalmas hangulattal. Októberben jön a következő része a Here Comes The Pain.
  • Sephi
    #16
    koszi megjegyeztem!
  • gabeszprisoner
    #17
    Ha valaki tud egy jó kis pankrációs játékot pc-re vagy ps-re az kérem írjon nekem a [email protected].....
    Nagyon fontos lenne...kösziike
  • zola2000
    #18
    es gamecubra vagy nem jon majd wiire?
  • szehi
    #19
    Hali!!
    nemtudnátok hogy a War of the Monster-ből az Agamo-nak hogy tudom megszerezni a 4. kosztümét???
    nagyon kellene!!