35
WCG 2003
  • Anteris
    #1
    Hali!
    Nem tudtok valami fríss infót az állással kapcsolatban?
    Egyszerűen semmi online dolgot nem találok a netet. Remélem az van, hogy béna vagyok, és nem az, hogy nincs élő oldala rendezvénynek.
  • DarkHorSe
    #2
    ezmegmiez
  • Davidus
    #3
    Pedig nincs élő oldala a rendezvénynek:) Semmi online közvetítés vagy ilyesmi.... Még a csoportbeosztásokat se voltak képesek kirakni.
  • Anteris
    #4
    A World Cyber Games világbajnokság magyarországi kvalifikációs versenye. Többszázan versenyeznek most is, nem értem miért nem hír ez a neten.
  • Anteris
    #5
    a hivatalos magyar oldalon is csak a nagy semm van.

    http://www.earthquake.hu/index.php?t=eq6
  • dashed_
    #6
    en se etem mert nem foglalkozik ezzel eggyik oldal sem..
  • Anteris
    #7
    Davidus,
    az mportal-on találtam egy updatet. Kirakták a csoprtbeosztásokat.

    http://www.mportal.hu/?action=komment&base=nhl&id=4259&gsid=8b0eec422054e3273baf1bd1c8d5af10
  • Prank
    #8
    írjátok be a google keresőjébe, hogy world cyber games... egy csomó magyar lapon van hír róla
  • Anteris
    #9
    Fix.tv-n találtam néhány tegnapi képet, de ezeken is csak mozdonyok vannak jobbára, mivel a balhé a Vasúttörténei Kiállításon vagy min zajlik. :)

    WCG-2003 1. nap gallery
  • Anteris
    #10
    Prank, az tudom, hogy beharangozták, addig okés is, de egy ilyen típusú rendezvénytől elvárná az ember, hogy élő, netes adás és friss hírek legyenek folyamatosan. Webkameráról már álmodni sem merek...
  • dashed_
    #11
    ittis van par kep de ezis csak az elokeszuletrol van
    erre
  • Davidus
    #12
    Ez csak CS és én azt leszarom:) nekem war3 hírek kellenek:)
  • Jony
    #13
    Ja nagyon gyenge a közvetités. Kiváncsi lennék mondjuk a német WCG oldalon van e már valami hir. Vagy hogy mennyi idő alatt jelennek meg az eredmények. Mert ez saláta, megérdemelnék hogy ne látogassuk az oldalt.:DD
  • Jony
    #14
    Ja meg nem azért de ha jól tudom q3 kivételével sajnos mindenbe gyengék vagyunk. Úgyhogy ez a cs nem tudom miért kap ekkora reklámot.
  • Davidus
    #15
    http://index.hu/tech/szoftver/wcg0831/
  • Davidus
    #16
    "A verseny vasárnap este zárul le, a magyar csapat a következő versenyszámok győzteseiből áll majd össze: Half Life:Counter-Strike 1v1....." :)))
  • dikki*yysw
    #17
    A cshun és az mportalon vannak CS eredmények.

    Miért? Mert van egy közösség, illetve pár ember, akik szállítják nekünk a híreket.

    Nincs warcraft3 hír? Oldjátok meg hogy legyen. Nem pedig suxxolni, hogy miért nincs.
  • Davidus
    #18
    Ok akkor War3 elődöntők:
    AnubisEE VS szatyor
    Hun.Ender VS Warchief
    :)
    Ja és AnubisEE VS Hun.Ender döntő lesz:)
  • Anteris
    #19
    Dikki,
    azért arra is gondolni kellene, hogy vannak netes emberek akik mondjuk nincsenek beleépülve a gémervilágba de azért érdekli őket pl. egy ilyen esemény. Elmondom konkréten mi van: Nekem pl. a fiam kint van, Broodwaros, elég jól is nyomja és érdekelt volna, hogy mi a hányás a versenyen. A másik meg, hogy mint érintett, kiváncsi lettem volna úgy általában az egész rendezvény folyására.
  • dikki*yysw
    #20
    Ezt értem. Valamennyire jogos. DE.

    Mindenki úgy hőbörög itt, hogy nincs közvetítés, mintha legalábbis forinttízezrekkel segítette volna a rendezvényt. Vagy mintha életében akár csak egyetlen egyszer is segített egy közösség fenntartásában, alakításában - pl. küld be hírt, fordítást, akármit a cshura, nem pedig csak olvasta volna a híreket, de ez csak egy példa.

    Nem hőbörögni kell, hanem megoldani hogy legyen. Nem hiszem el, hogy nincs mobilja a fiadnak.
  • Anteris
    #21
    én a srácom játéka miatt fizetem a havi 13000 HUF-os adsl-t, mert csak azon tud normálisan játszani és az egész haveri köre is a drót túlvégén található. Nekem elég lenne/volt a modem is. Szerintem valahol ezzel is egy közösségét meglétét támogatom, még ha nem is közvetlenül. Meg amikor szól, hogy valahol játék van, akko rszó nélkül hozm-viszem a cuccot a kocsival, van úgy hogy éjjel megyek érte, metr akkor telefonál, hogy ennyi volt.
  • dikki*yysw
    #22
    És most nem telefonált az eredményről? :)
  • yal
    #23
    en jövöre elmegyek
  • yal
    #24
    ha anubis vs ender lesz akkor szopja a faszt mert ö egy n00b at abuser (meg ott is lama)
  • Davidus
    #25
    Van sokkal olcsóbban is adsl(igen 1 éves előfizetéssel)
  • Davidus
    #26
    BW-t szokás szerint Cameleon nyerte:)
  • Davidus
    #27
    War3: 1. Hun.Ender 2. AnubisEE 3. szatyor
  • Davidus
    #28
    Szeptember 26-27 Párizs Euro Cyber Games
    Magyarországról A BW/WAR3/UT2k3 trió győztesei utaznak. A CS csapat nem megy.
  • radeer
    #29
    Nos akit nem elégített ki a jelenlegi közvetítés, a selejtezőről annak jó hír.
    xF.TV

    Itt már van kinn egy videó amit letölthettek és ott készült,és mivel jelenleg 15-20 riportom van klánokkal és játékosokkal : Cameleon,xDk.CS,IR,Varagh,Venom,VKK,GEC... és még nagyon sok folyamatosan fognak felmenni az anyagok.
    Az első movie-n a Magyar selejtezőből döntőbe került Varagh játékát figyelhetitek meg..hogyan mozog az újja a bill.-en meg ilyenek. Jó mozizást. Most kb. 1 hónapig naponta - 2 naponta mennek fel az új anyagok az oldalra.
    PÁ!
  • Davidus
    #30
    fasza
  • Davidus
    #31
    Persze pont azokkal nincs interju akik engem érdekellnek:)
  • radeer
    #32
    nem mondtad kik érdekelnek, van még több is 5LET,Ayor nem tudom kik érdekelnek mert nem írtad le.
  • Davidus
    #33
    A warcraftos fazonok:)
  • radeer
    #34
    Jah tényleg , onnan csak egy riportom van azzal a sráccal aki warcraft.hu-t szerkeszti
  • radeer
    #35
    most látom mennyi helyen nem voltam, és mi minden maradt le, de így is iszonyú sokat mozogtam.
    xF.TV