3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Adi
    #1
    Nagyon bénán vágta össze az rtl klub. Nem tudom mit hisz, hogy nem mutatják végig a mecset.
  • HuAn82
    #2
    ??
  • HuAn82
    #3
    jah...
  • I.C.ram
    #4
    Miért full kopasz mindenki? :D
  • Factor_007
    #5
    miaza K1?
  • HuAn82
    #6
    Kapcs RTL klub és meglátod
  • Dynamic
    #7
    Tényleg volt K1 az RTL-en?Én meg lemaradtam róla:(
    Rendes meccs volt, vagy csak valami fókuszos összevágás?
  • Adi
    #8
    Mhhh általában akik komolyan nyomatják kopaszok. Factor: RTL KLUB. Amúgy mindenféle harcmüveszet van benne. Nagyon izgalmas, mert láthatod, hogy melyik mér jobb.
    Amúgy nem tudom mi a faszt hisz magáról az rtl klub, hogy nem mutatják végig a mecset. Ja bement egy puffoka gyerek és egy eléggé izmos csávó. Az asszem thai-boxolt. Mondanom se kell kigyözöt. A gyereket nagyon megverte. Vérzet orrbaszájba. Volt most egy nagyon tanulságos mecs. Amikor egymás után több lábsöőrést hajtot végre a csávó a másikon. Tanulság az, hogy néha kicsit gondolkozni is kell nem csak ütni. És ez tényleg így van. Néha kiteszem az ellenfélenek a ballábam, hogy rárugjon. Láttom rám rug vissza huzom és már üthetem is. :)
  • Adi
    #9
    Most megy
  • Adi
    #10
    Össze vágják bazz... A Kokonak megleadják azokat a 12 menetes mecseit. Ami elött ismeretlen faszokat is kell néznünk. Ez legalább izgalmas.
  • Dynamic
    #11
    rtl klub?Most reklám van.
  • Dynamic
    #12
    Ja oké:)
  • The Garrett
    #13
    Mert ha kapnak egyet a fejre és felreped a fejbőrük ugyis le kell vágni a haját hogy összevarják, akkor meg minek legyen? :)
  • Cat #14
    eurosporton szokott lenni k1, ott végigadják az egészet, egymás után 4-5 meccset
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    most megy nem?
  • cenobite
    #16
    Tényleg elég szarul volt vágva, meg kicsit gáz volt, hogy az egyik meccs közben a ringet szigetelőszalagozni kellett. Ami viszont jó volt, hogy itt volt Ernesto Hoost és ő adta át a díjat.
    Most amúgy a győztes srác kijutott valahová ezzel a győzelemmel? Mert erről lemaradtam.
  • Jano
    #17
    A Meiszter és Szabó meccs nagyon jó volt, amivel Meiszter a döntőbe jutott Brunner ellen. Viszont a döntő 3:0-s eredménye igazságtalan volt. Meiszter állítólag túl van 100 meccsen (Kickbox EB 3.), de nem volt túl fényes a kondíciója, Brunnert meg semmiféle ütés/rúgás nem hatotta meg igazán. Hasonló képességű volt a 2 ellenfél, szerintem pontban sem vezet(het)ett annyira Meiszter, hogy mindhárom bíró egyhangúan neki itélje a meccset. Legalább 1 ráadás menetet le kellett volna nyomniuk.
    De mindemellett kíváncsi vagyok lesznek-e még gálák, és ha igen, akkor rtlklubék szponzorálják-e továbbra is , aztán hátha ki tud jutni valaki Japánba is, ahol össze-vissza verik .
  • Jano
    #18
    Amúgy mindenkinek, akit érdekel a téma, ajánlom a KaZaA-n fellelhető K1-es meccsek felvételeit, igazán kemény fickókkal, rettentő jó bunyókkal, kiváló meccsekkel!
  • Crem
    #19



    Nem volt rossz!:)
    De a döntő szerintem is "bunda" volt...

    Némi infó <"a href="http://search.my-fast-access.com/?q=k1sport">a nagyokról!
  • Crem
    #20
    Szal itt:)
  • cenobite
    #22
    Az lenne a jó, ha UFC/Pride/CageFight meccseket is közvetítenének a Eurosport-on, na AZ kemény.

    A www.sherdog.com oldalról lehet tölteni ilyen videókat.
  • Davidus
    #23
    Vagy élőben kapcsolnának egy vágóhidat.
  • cenobite
    #24
    Szerintem jobb volt Meiszter, de nem 3:0-ra.
  • cenobite
    #25
    Vagy nem.
  • cenobite
    #26
    Sokan azt hiszik, hogy ezeken a meccseken minden versenyző csuromvéresen, félholtan, keze-lába leszakadva hagyja el a ringet. Tény, hogy jóval több sérülés van itt mint egy hagyományos box, kick-box, stb meccsen, de korántsem vágóhíd-jellegű a dolog. Láttam már jópár UFC és társai meccset és nem a fröcsögő vér volt a domináló, hanem a különböző stílusok küzdelme.
  • cenobite
    #27
    Persze a szenzációhajhász tv/sajtó szereti úgy beállítani ezt a dolgot, hogy ez bizony halálos küzdelem és hogy rettenetes és jajjjjjj...
  • Punker
    #28
    mint mindent amihez nem értenek :(
  • Punker
    #29
    amúgy szerintem se volt 3-0 annyival nem volt jobb
  • HuAn82
    #30
    Azért a szlovák srác kapott egy nagyot.
  • PResident Evil
    #31
    huhh, én megnéztem csak tegnap nem volt kedvem csatlakozni... nem tudjátok mikor lesz következő ?
  • Barpi
    #32
    Most volt éppen vége az Eurosport-on a Best of K1-nek. Volt benne egy fehérorosz csávó, vazze az úgy ment be fürdököpenybe a ringbe (kiséret nélkül) mosolyogva, mint ha a fürdöszobába menne. Én még ilyet nem láttam. Semmi izgalom nem tükrözödött az arcán. Aztán a harmadik menetbe fejberugta az ellenfelet és nyert is.
  • I.C.ram
    #33
    Miért kopasz az összes K1-es versenyző??? :D
  • PResident Evil
    #34
    talán azért... :)))
  • BADE
    #35
    Mike Tyson volt nehézsúlyú amerikai profi ökölvívó világbajnok úgy döntött, hogy kipróbálja magát a K-1 világában, vagyis az egyik legújabb s legnépszerűbb küzdősportban.
    A K-1 alapítója Kazujosi Isii, a szeidokan karate mestere. Az új küzdősport ötvözi a kick-box, a thai box, a karate, a kungfu és még tucatnyi más harcművészeti ág fogásait. Abban talán még a legelfogultabb hívei is megegyeznek ugyanakkor, hogy az egyik legdurvább és legkeményebb sport, amely törvényes keretek közt működhet.

    Tysont - akitől a ringen kívüli agresszió sem áll távol - már rég lenyűgözte a K-1. A szerdán aláírt szerződés szerint az exvilágbajnok bokszoló decemberben ütközik meg a Bestia néven elhíresült Bob Sapp-pel, aki jelentős rajongótáborral rendelkező K-1-es versenyző. Hírnevét leginkább elképesztő testméreteinek köszönheti: 205 centi magas, 170 kiló, és alig van rajta súlyfelesleg.

    Tyson és a Bestia egy ízben, a szorítón kívül már majdnem szembekerült egymással: egy idei Las Vegas-i tornán kis híján összeverekedtek, ám sikerült őket még idejében szétválasztani.

    (MTI)

    Nem semmi meccsre van kilátás.A K1-ben Sapp a kedvencem,a boxban pedig Tyson!Ez egy igazi csemege lesz számomra:))
    Úgy látom Tysonnak nagyon kell a pénz,ezért vállalta el a meccset!
  • Punker
    #36
    ez kb 1 hete volt.....
  • BADE
    #37
    Az lehet,egy hétig nem hallottam a külvilágról:)))
  • BADE
    #38
    De a hír egy hetes nem a meccs.
  • Punker
    #39
    én is azt modtam :)
  • BADE
    #40
    De már nagyon várom.Te láttad Sappet "harcolni"?
    Az ütései halálosak,de 1-2 ütés után úgy liheg,mint egy kutya.Múltkor 2 emberre támaszkodva hagyta el a ringet,de nyert.
  • BADE
    #41