216
nézzétek ma a fókuszt!
  • Gladiator
    #1
    elméletileg 121 év múlva kihalnak a férfiak. de a kkor a nők is! ma lesz a fókuszban. nem leszek ivarképesek vagy mik!
  • Ron Ragm
    #2
    Mi van?
  • Gladiator
    #3
    2121-re a férfiak ivarképtelenek lesznek, ezért kihalnak a férfiak, de akkor a nők is, hiszen ki fogja őket felsinálni, ha nem mi? bár, majd klónoznak.
  • The Garrett
    #4
    "ma lesz a fokuszban" innentől kezdve ennyit ér a hír .
  • tomsolo
    #5
    national geographic meg az american science is a fókuszból merít :DDD
  • Xboxman
    #6
    a fókusz meg a space dot com-ból
  • The Garrett
    #7
    most gondolj már bele .65millió év alatt nem jutott eszébe a nemzés génjeinek/sejtjeinek/akármi.. hogy elhaljanak?
    pont most?
  • The Garrett
    #8
    Amugy erről a Gender War-s nevű ősgama jut eszembe :D
  • tomsolo
    #9
    ne haragudj, de te annyira hülye vaaagy...
    mit csináljak így érzem :DDD
  • Astaroth
    #10
    Fókusz+Aktív
    Ennyi a véleményem a fórumodról a többit nem is kewll kommentálni!
  • Galy
    #12
    LOL! ott a pont!
  • The Garrett
    #13
  • magus
    #14
    játszunk kipusztulosdit
  • The Garrett
    #15
    vagy dugjunk amig van mivel :D
  • szando
    #17
    a nők petesejtjeiből tudnak embriót csinálni, tehát gyakorlatilag nincs feltétlen szükség a férfiakra...
  • szando
    #18
    pusztuljunk ki mind! :D
  • harakiri
    #19
    ez már elég lerágott csont, az a baj hogy a hír és annak cáfolata is már olyan régen volt olvasható az origón, hogy meg se találom...
    biztos ez is egy olyan vicces hír, mint hogy a szőkék ki fognak halni :))
  • PResident Evil
    #21
    azok lesznek a szép idők :)
  • Gladiator
    #22
    engem hagyjatok ki ebből, ne engem gecizzetek! nekem nagyanyámmondta:-))) amúgy nincs is benne a fókuszban.

    ennyit nagyanyámról
  • Gladiator
    #23
    ehh, mágus üzenetéről jut eszembe, amikor a jég korszakban (a mesében, nem az időben!) a varacskos disznók vagy mik kipusztulózsdit játszottak:-)
  • Eye-scream
    #24
    És neked ha mond vmit a nagymamád, akkor rögtön topicot nyitsz róla? Vagy ezt is ő nyitotta?:P:D
  • Eye-scream
    #25
    Jah, az kurva jó volt :)
  • Gladiator
    #26
    KÉNYSZERÍTETT!
  • Gladiator
    #28
    zsír vagy! megmentettél! mégiscsak nekem volt igazam pupákok! bleeeeeeeeee...!!!
  • The Garrett
    #29
    Ja meg lehetetlen az űrutazás, meg aki repül az boszorkány, nem lehet állatokat klónozni, lehetetlen hogy nincs előtte ló és mégis előremegy :)
  • Gladiator
    #30
    ezt mire írtad?
  • Jano
    #32
    __________________________________________________
  • The Garrett
    #33
    most épp ezzel riogatnak régen meg azokkal.
  • Eye-scream
    #34
    Bazz azér van pár milliónyi év evolúciós különbség köztünk meg a krokodilok közt. A krokodilok hidegvérűek, tojásaikat a nap melege kelti ki, az embrió neme függ a külső hőmérséklettől.
    Mi emberek melegvérűek vagyunk, utódaink a női test belsejében fejlődnek ki ahol a hőmérséklet állandó.

    Szal aki ilyet állít az egy agyilag hirtelenszőke magyar tarka vadbarom aki azt hiszi hogy feltalálta a járdaszegélyt...
  • The Garrett
    #35
    :DDDDDDDDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #36
    jééé csak most látom ezt a gyöngyszemet :)))))))))) grat a készítőnek :)))))))))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #37
    tudjuk te nemsokára meg ugyis elvérzel


    bocs:)...
  • I.C.ram
    #38
    Ennyire életképtelen, hogy lehet egy ember, hogy beveszi a fókusz marhaságait?????
  • I.C.ram
    #39
    csak a pánikot keltik, hogy a nyúgdíjasok, "Gladiátorok"nak legyen valami, amin izgulni lehessen.
  • magus
    #40
    nem eletkeptelen, en meg mindig parazom a vilagvege miatt, azt mondtak '99ben hogyha nem 2000ben jon, akkor 2003 szeptemberben fog belemcsapodni egy meteor. sztem ti it kezdjetek el felni.
  • The Garrett
    #41
    mit it elettünk tinni :DDD
  • The Garrett
    #42
    fenni :)
  • The Garrett
    #43
    Amugy régebben énis elgondolkodtam rajta milyen lesz a világvége. DE nemtudtam elképzelni hogy ittlesz a föld és nem lesz rajta semmi. Vagy még földselesz.

    Mikor kinézek az ablakon és látom a sok fát meg madarakat (panel rulez) akkor eszembe se jut a világvége meg ilyenek. szal örülni kell hogy élünk és nem játszunk kipusztulósat :)
  • magus
    #44
    te ezt ertetted amit mondtal?:) mert ha igen akkor ok:)
  • magus
    #45
    csajok halljatok ki fogunk pusztulni, azert meg mindig mi vagyunk az igaziak. szal szoke cicusok jelentkezzetek nyugodtan nalam, minden percet ki kell hasznalni:)))