417
Hot Rod American Street Drag
  • [HUN]Crassus
    #1
    Sziazstok azért nyitottam ezt at opicot hogy valami infot tudjak meg a gameről
  • Alexease
    #2
    214 Mbyte az ISO, ennyit tudok;)) A nevebol itelve, beall a sorba a tobbi koze... Havonta jon ki egy ilyen gyorsulasos, igenytelen marhasag:(
  • king13
    #3
    sztem ez olyan Illegal Street Drag Nitro Edition féle lesz...
  • Jano
    #4
    :C
  • Grave Digger
    #5
    Nem rossz játék, bár még csak most kezdtem el vele játszani. Autóépítős, gyorsulásos gagyika, de azért is végigviszem:D
  • Barpi
    #6
    Szerintem is jo a game, csak rohadt keves a love amit az auto egeszsegenek megovasara kolthetek. A tuning, vagy a festes mar csak alom marad. Csoro ellenfelektol 30-74 dollart lehet elszedni, de egy jobb cucc 1000 folott van. Volt ugy, hogy a palya kozepen (persze vezettem vagy 3 kocsi hosszal) szetesett alattam a jarganyom. :( Tipp a penzszerzeshez esetleg?
  • djcom
    #7
    Milyen a grafikája?
    Esetleg egy képet bedobhatnátok!
  • Grave Digger
    #8
    olyan már nekem is volt:DDD
  • king13
    #9
    és még az SLRR bugos... :D
  • Grave Digger
    #11
    majd ha hazaérek benyomok néhányat:D
  • M@TriX
    #12
    Eddig amit mondtok nem is hangzik rosszul, aznem hátrány ha nem hullik az öledbe egy halom zsé és az jó ha szétesik alattad a gép. Legalábbis én így akihívást látom benne.
    Majd képet nyomjatok már be, mert a neten semmi sincs, még a hivatalos oldalon sem.
    Csak ennyi:

    :)
    De ez is jól néz ki. ;)
  • M@TriX
    #13
    ha csinálsz vagy 20-at -30- at, letömörített jpg-ben, akkor csinálok belőle egy galériát és nem kell nekd linkelgetni és feltölteni free helyre. ;)
    Ha megcsinálod, persze a hírben megköszönöm. ;)
  • M@TriX
    #14
    Persze ha sokat nincs kedved, akkor azért 1-2 ide beszúrhatsz. :)

    Alexease: láttad már te? Vélemény? (Csak mert közel azonos az autós játékokban az ízésünk. :)
  • Barpi
    #15
  • Barpi
    #16
  • M@TriX
    #17
    eddig nem rosz, amúgy a játék fizikája milyen?
    Barpi ez neked i szól, ha van kedved 20 képet csinálni és átküldeni mailben szívesen megcsinálom.
  • M@TriX
    #18
    persze a kopirájt a tied. :)
  • M@TriX
    #19
    amúgy legalább 800x600, max 1024x768...
  • Barpi
    #20
    Csinalok parat, mert ahogy elnezem nem jeleniti meg a kovetkezot. Pedig ott van. A fizikarol annyit, hogy itt negyed merfoldes egyenes szakaszon kell versenyezni. Csak manualis valto van benne, s meg a rajtgepet is erosen kell figyelni. Ha kiugrasz kizarnak automatikusan. Szerintem siman veri azt a bugos SLRR-t. Ez persze csak a sajat velemenyem.
  • Barpi
    #21
    Na akkor csinalok egy 10db-ot 1024x768-ba. (ezek is akkorak voltak csak kicsinyitettem a modemesek miatt) Kuldom mail-ben!
  • Xboxman
    #22
    Nyami végre egy ilyen játék!
  • M@TriX
    #23
    ez a kép már lehangolóbb, de ha minden más jó, akkor talán lehet belőle valami. :)
  • Xboxman
    #24
    Nincs valami publoic mirror ahonnét elérhető lenne?
  • M@TriX
    #25
    sztem ebből a RiP is elég lesz. ;)
  • king13
    #26
    mikor játszódik ez a game 1940-50-ben??? :D csak azért mert az a bal oldali autó...szal.... :DD
  • Xboxman
    #27
    Nekem még egy LINK is jó lenne:P
  • M@TriX
    #28
    tudod milyen kis tuningot lehet abból a járgányból kihozni. Csuhaj!
  • Xboxman
    #29
    Egyébként a Hot ROd-ba nemtom ,hogy jön bele az a jobb oldali kocsi
  • M@TriX
    #30
    RiPhez? WarezCenter, szépen le lehet húzogatni ingyen... de lehet hamarosan a 7wrz-re is felkusszan...
  • M@TriX
    #31
    engem a Driver-re emlékeztet. Amúgy minden kocsiból lehet HotRod-ot csinálni nem? :)
  • Xboxman
    #32
    Hát ja a grafixy az hasonlít rá(legalább odafigyelhettek a többi dologra:)
    Hot Rod névvel kb. a 40-es évek végéig készült kocsikat illethejük szal az a jobb oldali kocsi nem igazán illik bele a képbe!
  • Xboxman
    #33
    Mi is a címe ezeknek?
  • Barpi
    #34
    Email ment! Jelezz vissza megkaptad-e. THX
  • king13
    #35
    nekem nem sokára lejön az ISO de annyira nem várom...kicsit gáznak tűnik...valaki megmondaná a Warezcenter free jelszavát?
  • Sanca
    #36
    Sztem tok aranyos:) Ne szaggasson mint a k*rva slr, az mar jo lenne. Az hogy csunya a graph az kit erdekel. Street Rod is csunya(mer regi) megis jacom vele neha.
  • Alexease
    #37
    Meg sem neztem. Eleve nem erdekel a gyorsulasi verseny, meg ha jo lenne a jatek, meg akkor sem.
  • Alexease
    #38
    Persze, a teljesseghez hozzatartozik, hogy ha az SL:R-ben nem lenne belsonezet, vagy nem lehetne a varosban furikazni, versenyezni, akkor az sem erdekelne.
    Ugyan ez a helyzet a tobbi ilyennel (MC2, NFS:UG stb.), azok hiaba csicsak, de kivulrol nem tologatok autot. Nemkem az valahogy nagyon lehangolo. Persze, ez csak olyan autos jatekra vonatkozik, ahol az autovezetesen van/lenne a hangsuly.

    Es hogy meg tovabb menjek;)) Hiaba lenne egy autos jatek extra-hyper-super-mega-giga grafikai csoda, es hasonlo jellemzesu fizikaval rendelkezne, ha nem lenne belsonezet, meg bottal sem nyulnek hozza;DD

    Tudom, tudom, dege vagyok...;)
  • Barpi
    #39
    Nem vagy dege csak azt nem ertem minek irsz ilyen hosszan magyarazatot? Nem tetszenek az ilyen tipusu jatekok akkor nem jatszol veluk, de minek ezt igy megmagyarazni?
    Amugy en sem tologatok kivulrol autot, mert az nekem sem tetszik.
  • king13
    #40
    az NFS:UG-ban sztem biztos lesz belső nézet, de ha nem is akkor is sokkal jobb lesz mint az SLRR, mert nem lesz annyi bug, a graf. szebb lesz, minden bizonnyal több lesz az FPS és végre lehet egyszerre három ellenfél ellen versenyezni. Az SLRR ha így nézzük azért nem tetszik mert éjszaka csak egyenes távon lehet versenyezni és csak 1 ellenfél ellen. Meg persze az NFS:UG-ben liszenszelt autók lesznek így nem kell majd azt mondanunk hogy húúú az eleje tök Nissan Skyline GTR-es, a hátulja...franc tudja. Na mindegy az MC2 nekem úgy ahogy van annyira nem tetszett mert nem lehetett tuningolni(ha lehetett bocs a játék nem jött be annyira ezért nem sokat játszottam vele és csak a Nitro-t láttam de az is csak "megjelent"), az NFS:UG az már más. Az hogy EA Games az számomra már valahogy a minőséget is jelenti. EA-s játékban még nem igen csalódtam. Na mindegy itt nem az EA-ről van szó hanem az NFS:UG-ról. Nem engedem ám hogy valaki csak úgy lefikázza :DD
  • king13
    #41
    én mindig külső nézetből játszom. ennek az az oka 1. nincs kormányom így belső nézetből se valósághű a játék
    2. nálam sokat számít a graf. és az autó külseje ezt meg ha nem tologatom az autót akkor nem látom, persze a motort akkor is előnyben részesítem. De azt is megjegyzem még mielőtt vki azt mondaná hogy Te a valóságban is bentről nézel, erre az a válaszom hogy a valóságban körbe nézhetek ha akarok jobbra nézek balra nézek...na mindegy nálam nem a belső nézettől lesz valósághű egy játék...