20
Szal...
  • Sephi
    #1
    Na? Holnap probalom csak ki de nem nez ki roszul! Velemenyek?
  • ujedith
    #2
    mi is ez?
    van valami info oldal?
  • Mayday
    #3
    Szerintem egy nagyon aranyos kis jatek lesz, Settlers-szeru grafikaval. Jo vagy rossz oldalt kivalasztva kell az embereket (farmer, nomad, banyasz, varoslako) a sajat oldalunkra teriteni. Kuldetesekre osztott, kulonbozo helyszineke lesznek (hegyvidek, kiszaradt sivatag, erdos teruletek, preri).
    Eleg pici a gepigenye.
    Multija is van, max. 8-an lehet nyomni, ket csapatban.
    Egyenlore ennyi, lassan mar felinstallalom, es megnezem en is... :)
  • Mayday
    #5
    Na, en igy elso ranezesre asszem hogy nyomok ra egy Delete-et...
  • Inquisitor
    #6
    Egyszerűnek???
    Nem tudom, szerintem meg túlbonyolították a sokféle varázsló, és rendfentartó egységgel.
    Meg hiába állítható meg az idő, akkor is egy klikkelésbajnokság, ha el is akarsz érni valamit.
    Mindezek ellenére nekem tetszett ... a Settlers 3-4 vagy Northland-nál szerintem jobb.
  • Bandew
    #7
    A grafikai hiányosság miatt nem kell mindjárt a gyerekeknek ítélni a játékot.
  • Sephi
    #8
    Ahh szertintem gut gama lesz ez kerem. Majd holnap kiderul!
  • Dns5000
    #9
    szoval milyen?
    hulye cdv ilyen szarokat ad ki a GA helyett :((
  • Sephi
    #10
    Annyira nem gaz. Azert a Settlers 3 jobb volt. Ugyertem grafikailag mert egy ket dolgot elbasztak. Nincs meg benne az a fantazia fiiling. Igaz alig jacottam majd meg irok rola.
  • Sephi
    #12
    Nos csak szolok hogy ez nem annyira rosz amilyenek kinez mert ha vegig jaccod a Tutorialt meglatod tecceni fog.

    Az egyetlen baj ezzel a jatekkal hogy inditaskor 3 percet (lemertem) tolt majd ujjab 2 percet azutan es lassan a Save is 1 perc szal a jatekot elinditas utan 6 percre ra tudgyk jaccani es nekem nem szar gepem van. 512 ddram es 1600+ Xp procinal...
  • via_mala
    #18
    Nekem 400 MHz-es öregecske Celeronon nem akadoznak a videók. A töltögetés a tényleg hosszú.
    Egyébként szerintem nincs semmi baj a grafikával, pont okés.
    A figurák néha egész poénosan viselkednek, meg be is szólnak!
    Végigvitte már valaki?
  • Evil
    #20
    eh csinalsz egy profetat azzal atterited az embereket.majd a hazukbol upgradeled mana es loyality termelonek.Aztan sorban csinalhatod a tobbi profetat.
    En hamar felbasztam az agyam rajta.Delete!