48
Áramkimaradás
  • a.carkey
    #1
    Nem semmi áramkimaradás van Amerika szerte ...
    New York, Detroit, Ottawa, Toronto stb. városokban nincs áram, nem járnak a villamosok, vasútak, földalatti, feletti és kb. kétmillió ember mászkál az utcákon. Többezret már kitelepítettek ...
  • a.carkey
    #2
    Többezren a liftben ...
  • a.carkey
    #3
    Kb., mint szept. 11.
  • CSOCSO
    #4
    az a komoly..ezért nem tudja haverom felhivni az anyját-.. ez meg itt idegeskedik
  • BADE
    #5
    Azt hittem már megint terrortámadás!
  • CSOCSO
    #6
    CNN lol mennyien utcán vannak
  • BADE
    #7
    Én is azt nézem
  • The Garrett
    #8
    És mi történt? megint az arabokra fogják?
  • BADE
    #9
    Nem zárható ki az sem.
  • The Garrett
    #10
    lol a klánnal gondolkozunk hogy magunkravállaljuk eme nemes tettet :D
  • a.carkey
    #11
    Nem terror, mondják egyelőre ... :)
  • CSOCSO
    #12
    State officials said the Niagara-Mohawk power grid was overloaded. The grid provides power for New York and stretches into Canada
  • a.carkey
    #13
    Ez a polgármester is tud normálisan beszélni, Gulliani is tudott, a mienk miért nem? :(
  • a.carkey
    #14
    A mésodik gép is később csapódott a WTC-be. Náluk úgy 5? óra lehet, délután. Ha várunk, még jöhet egy JET ... :)M
  • I.C.ram
    #15
    Egyszer volt már hasonló áramkimaradás New Yorkban, de az nem volt ekkora.
  • I.C.ram
    #16
    Nagyon durva, hogy ennyire függünk a technikától! Egy szaros áram kimaradás, és kész, senki sem tud dolgozni, nem megy semmi.
  • Cat #17
    tökegyszerü:

    meleg van, a légkondik, hütők áramfelvétele megnött, a hálózat maximális kapacitásra került. Néhány gyengébb, régebbi trafó vagy ilyesmi megadta magát, ezáltal a maradékra is jóval nagyobb terhelés került, amit már ők sem birtak ki, és lekapcsoltak automatán, hogy védjék magukat a fizikai károktol. Ezáltal mivel észak amerikában keresztül kasul össze van kötve minden áramkimaradás ellen, jó nagy darab területen lekapcsolt minden egész dél kanadáig.

    az emberek bennragadtak a metrókban, liftekben, egy kórház brooklyban lekapcsolt (de ilyenekben mindig van generátor), a weblapok mennek, habár a nagy amcsi hirsiteok lelassultak (de sztm csak a terhelés miatt, mindenki kiváncsi a hirekre), bünőzés, tüzeset nincs, terrorista cselekménynek nincs jele.

    A cnnen 5 percenként elmondják hogy menj haza, nyisd ki az ablakokat, igyál sok vizet és ülj a seggeden.
  • a.carkey
    #18
    Milliók az utcán. Kiváncsi vagyok, hogy lesz-e fosztogatás? A rendőrség tudja-e majd kezelni az éjszakát, amikor a különböző bandák felébrednek, vagy ismét belemerülnek a cocomárorba és elindulnak kötekedni, lootolni stb. ...
  • a.carkey
    #19
    Miért? Mit tehetnének mást? Az első rákban mindig megy a találgatás és ezt a CNN qurva jól el tudja adni, pedig általában ő se tud többet, mint más, csak következtet, jól vagy rosszul ...
  • I.C.ram
    #20
    Tuti, hogy az lesz, hogy direkt kicsalták az embereket a terroristák, hogy majd a vegyifegyverek hatékonyabbak legyenek! :D
  • mikike
    #21
    csak nehogy ezért is megtámadjanak egy országot...
  • The Garrett
    #22


    5 perc alatt ennyire futotta :))))
  • Factor_007
    #23
    :DDDDD
  • Davidus
    #24
    Mondjuk minket:?:)
  • Davidus
    #25
    Különben meg az történt hogy az EVA unit:01 sugárfegyveréhez kellett az energia hogy el tudja pusztítani az ötödik angyalt.
  • Buddy
    #26
    azért érdeklődnék, hogy mi a túrót kell ezt így fölfújni, másrészt kit érdekel, hogy mi van amerikában.....állandóan őket kell majmolni, ezt ők persze természetesnek veszik

    bezzeg ha itt lenne vmi.....odaát nem is tudnának róla, talán mert azt sem tudják mi az az Európa
  • PResident Evil
    #27
    ez bolond:)
  • Cat #28
    néztem vagy másfél orát cnnt, mindenkit megkérdeztek (rendőrség, tuzoltoság, homeland security vezető, tudjafaszom ki), utána dumált a polgármester
    DE MI A FASZOMÉRT NEM KÉRDEZTEK MEG SENKIT AZ ÁRAMSZOLGÁLTATOKTOL???
  • PResident Evil
    #29
    mert talán ők tudják a választ :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #30
    LAN party volt :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    nájsz :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #32
    a kormány azért foglalkozik külföldi problémákkal hogy elterelje a figyelemt az itthoniakról! :|
  • Lteebee
    #33
    Fejezd ezt be!

    Mikor szídja itt az általánosban bárki a kishitlert vagy az arogánt, vagy a köteles csávót?!
  • Galy
    #34
    he???

    teljesen normális kérdést rakott fel....

    (ami jogos is...)
  • A nick nevem
    #35
    ".....állandóan őket kell majmolni, ezt ők persze természetesnek veszik"

    1 pillanat, már kapkodom is ki a biztosítékokat, csak még ezt a hozzászólást beírom...

    Múltkor hegesztettem, kivágta biztosítékot. 10 percig nem volt áram a házban! Én még utána vártam a CNN munkatársait, nem jöttek. Fogtam, azt' felkapcsoltam. Majd tán fogok itt várni rájuk, mikor megy a munka!
  • Galy
    #36
    :-DDDDDDDD
  • CSOCSO
    #37
    fasza a helyzet odakint... net nem nagyon van, a mobilszolgáltatás érdekesen müxik, kicsit bugos lett a kapcsolás...és 16 ember halt meg akik otthon ültek gépre kötve ( nem pc re gondoltam hanem lélegeztetőgépre vagy valami hasonló)
    stb stb...hja és valami hajnali 3 ig nem volt áram.. ehh fasza látvány lehetett...
  • I.C.ram
    #38
    Tesóm is mondta, hogy vicces :) Ő Detroittól nem messze lakik :)
  • Braveheart
    #39
    Gondolom lesz erről vmi a mai híradóban.
  • Braveheart
    #40
    Ez elsőre vicces volt de utána belegondoltam milyen szar lehetett nekik...