12
Az oldal használatáról
  • RelakS
    #1
    1: hogyan lehet Eve-et eltüntetni az smsküldő gombról
    2: hogyan lehet rávenni az oldalt, hogy ne németül, hanem angolul brekegjen
  • dikki*yysw
    #2
    1. nem tudom
    2. nem tudom, de úgyis mindegy hogy német vagy angol.
    én is reggeltem magam, a mai rossz hír (zár a 777sms) után remélem, hogy pannonra, vodára és westelre is megy még sokáig a cucc.
    Sajnos ezek az ingyenes vackok addig működnek, amíg a szemét pannon le nem tiltja őket a hálózatból, meg a fele két hónap után csődbemegy.
    Talán ez kihúzza addig, amíg nem lesz más, mert pl. egy délutáni foci megszervezésére nem szívesen költ az ember 10-15 smst 1-2 naponta.
  • szando
    #3
    www.SMS.ac
    www.1rstwap.com

    ezek reggesek, de az miért baj?
  • dikki*yysw
    #4
    1rstwap.com nem megy pannonra meg westelre, legalábbis amikor én néztem, még nem ment.

    sms.ac meg napi 2 sms.
  • szando
    #5
    utánanéztem (beírás előtt kellett volna :) ), és télleg nem megy a 1rstwap... az sms.ac meg télleg szar... :)
    1ébként én előfizetéses vagyok, úgyhogy lehet még jobban is járok ezekkel az SMS-csomagokkal. Mindenkinek ajánlok 1 gprs-ses mobilt! sajnos ez van...
    sztem egyébként ettől nem lesz nagyobb a westel bevétele... az a 777sms nagyon vonzó volt azoknak, akik mobilt akartak venni...
  • dikki*yysw
    #6
    Nem vagyok westeles, nem a gprs a szűk keresztmetszet. Vodára meg amúgy is megy a 1rstwap, icq, szal nekem elég az is.
  • dikki*yysw
    #7
    Akkor majd megoldjuk valahogy munkamegosztással, mindenki ír a köv. embernek egy sms-t foci előtt, nem egy ember szervez. :/
  • RelakSfromhome
    #8
    Ez már megvan néhány éves, még kb 2000-ben regeltem magam
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    bezár a kurva 777sms csak nem tudom mért... na mindegy ICQ csak vodára megy?
  • szando
    #11
    ja...
  • Stann
    #12
    Hogyan kell regelni?
    Nem értek németüll... :)
    Vagyis miután az adatokat kitöltöttem, még bejön 1 táblázat, kér egy kodot(?), és arra nem jöttem rá, h. mi lehet!
    :))