14
devldr32.exe
  • Shep
    #1
    A fenti file az XP elindulásakor 100% -osan lefoglalaj a procit, és más progi nem is tud addíg futni míg ezt le nem lövöm, persze sokszor újraindítja magát, de egy idő után teljesen le lehet lőni. Mi ez a program, mert én úgy nézem, hogy ez alap winfos file vagy vmi driveré lehet, én mondjuk a sound balster live-ra gyanakszom, mert ha ahhoz az újabb drivert felrakom megjavul a dolog, csak hát az a driver meg nem kezeli rendesen a hangfalaimat.
  • Gerry
    #2
    Ez szívás, én is úgy tudom, hogy a Live! igényli ezt a file-t, de próbáld meg a legújabb drivert, nemrég jelent meg, és volt hozzá valami link is, mert akkor még nem volt kint a Creative oldalán (lehet, hogy már kint van...), valamelyik hangkártyás topicba belinkeltem, ha ráérsz keresd meg! :)
  • Gerry
    #3
    "Hangkártya (help)" topic #16-os hozzászólás... Soxerencsét!
  • Shep
    #4
    Thx, kipróbálom, remélem ez majd jól kezeli le a hangfalaimat.
  • Gerry
    #5
    Én is! Majd értesíts a fejleményekről!
  • Shep
    #6
    Na, vmi nem stimmol a driverrel, olyan mintha ebben csak a gameportja lenne updateelve, van viszont egy új asszem májusi live driverem xp alá, de azt írja ha elindítom, hogy nincs live kártya a gépben és installáljam fel rendesen mielőtt ezt futtatnám, pedig van és működik is. Erre vmi ötlet, mert lehet za a driver jó lenne.
  • Gerry
    #7
    Próbáltad már a gyári CD-ről feltelepíteni, és utána rátolni a májusi drivert?
  • TheZsenyka
    #8
    Egyrészt kövesd garry infóját! Ha nem jönne be, nem azért van mert Gerry rosszat mond, hanem mert előbb uninstalláld a drivert, meg minden applikációt ami a live-hoz tartozik aztán installáld a CD-st, majd a májusit. Ha nagyon nem foglalkozol az applikációkkal, akkor csak kibontod a májusit (Total Commanderrel vagy akármivel) és rámutatsz a megfelelő inf-re (mást úgysem hagy) és így nem update-ként lövi fel hanem full driver installként.
  • Gerry
    #9
    No igen, ez is egy furfangos megoldás...
  • ollie
    #10
    le lehet tíltani a hw detektálást az installálás során és akkor biztos felteszi és nem fog nyávogni hoyg nincs kártya, valamint jól fel is teszi a driver-t. asszem a /w kapcsolóval lehet ezt megtenni.
  • Shep
    #11
    Hát igen elvileg /w és akkor nem detektál, de csak elvileg, mert nekem azzal a kapcsolóval is azt írja mait előtte is, de közben rájöttem, hogy a májusi amit én leszedtem az vmi miatt csak a ATBHQ-t tartalmazza és drivert nem, szóval előbb még szedek vmi normális drivert. Egyébként kösz az ötleteket, én már 3 driverből is mixeletem egyet ami működött is csak éppen a mixert nem hozta be, és emiatt nem kezlete le a 4.1 es hangfalamat.
  • Gerry
    #12
    Hajrá!
  • ollie
    #13
    azé nem gondoltam volna, hogy a creative sem tud normális driver-t írni
  • lazado
    #14
    üdv!
    nos nekem az a gondom hogy ez a devldr32.exe kb 2 mpenként megnyitja magát, asszem hibát nem csinál de a monitoron kb a kis homokóra fél mp enként felvillan hogy tolti ezt a filet, mitől lehet ez és mit lehet ellene tenni?