63
10 nap gyerekek:)
  • Jacek
    #1
    nyomjatok az infot milyen is!
  • Jacek
    #2
    Itt ez lemaradt
  • Xboxman
    #3
    Cool már szedem is
  • Jacek
    #4
    az hat es faszan jon a gigexrol
  • Jacek
    #5
    :PP komoly a logo:DD
  • Jacek
    #6
    De most tolom a Planetside-ot lehet hogy megvarom mig lejar:))
  • Xboxman
    #7
    :D
    Egyébként most ért le nekem,mindjárt föl is rakom csak előtt PS-ezek egy kcsit!
  • Jacek
    #8
    nekem is lejott mar de emg nem nezem majd kesobb elobb PS:)
  • dikki*yysw
    #9
    Nem tom elolvasni a logót.
    Nem tom letölteni a trial.
    Csődtömeg vagyok.
  • Xboxman
    #10
    Bazzeg nekem szar az installer,ha rákattintok a fájlra a doszos ablak feltűnik egy pillanatra és ennyi...
  • Xboxman
    #11
    Van ilyen:)
  • dikki*yysw
    #12
    Megnyílik ez a gigex-es ablak, beírom mailcímet, és?
  • Jacek
    #13
    reg kell azt hiszem nekem a WWII online miatt volt mar:P
  • dikki*yysw
    #14
    De letölteni sem tudom. A reget csak utána kérné.
    Na mindegy, annyira nem érdekes. Nem lehet jobb, mint a Planetside :)
  • Rincewind
    #15
    detto...
  • yellowcab
    #16
    nem kell reg,csak engedni kell hogy installálja azt a gigexes-s szart,nekem kúrva lassan jön(5-6k)
  • yellowcab
    #17
    Ráadásul állandóan valami szar videókat tölt reklámként(elsődleges a sávszélességeden)
  • Jacek
    #18
    65k\s-el huztam vegig
  • Xboxman
    #19
    szvsz ha ilyen fasza a full is,akkor nem sokat vesztettünk
  • dikki*yysw
    #20
    Nekem nem installál ez semmit. Asszem nem én vagyok a láma, csak valami xarás van az IEmben, vagy nem tom. Egy filet azért még le tudok tölteni, vázz.
  • Rincewind
    #21
    A játék elviekben istenkirály! Legalábbis, amit tudok róla, az nem nagyon nem rossz. Csak jó lenne végre kipróbálni... :/
  • Rincewind
    #22
    nagyon nem rossz na. :P
  • Xboxman
    #23
    Szerintem úgy se helyes:P
  • Xboxman
    #24
    Én csak annyit tudok róla ,hogy PVP-re van kihegyezve és elég frankó a grafixa...
    Az installer szerintem globálisan el van cseszve,
    szedd le mégecccer hátha jó(úgyis neked van "Nasa neted":)
  • Jacek
    #25
    ehh nekem sem indul el:P
  • Anthrax
    #27
    Na nekem is ugyan ez a hiba,! órát baszakodtam vele mire lejött,erre bejön valami dosos ablak és elszáll.
    Ezért csak 10 napos trial,10 napig kell vele baszakodni mig jó lesz ...
  • CarajoEsp
    #29
    Van akinek megy? Mert ha valaki leszedte és lenne kedve talizni gamén belül szólljon.
  • CarajoEsp
    #30
    Affene. Nem hittem volna ,hogy egy Trialhoz is kellhet Credit card. Hát akkor ez kimarad az életemből:D
  • Jacek
    #31
    lol
  • CarajoEsp
    #32
    Jacek most mondhatod ,hogy ez természetes ,de PalentSidenál sem kellett. Elmehet az Ubi az anyjába ezzel a rámenős üzletpolitikájával:D
  • Jacek
    #33
    nem mondom hogy termeszetes ezek hulyek:))
  • Jacek
    #34
    ez ugysem mozgatott:) Dragon Empiret varom meg a Horizons-t
  • CarajoEsp
    #35
    Jaja.Csak idegesít ,hogy leszedem 4óra alatt ezek meg előtte meg sem említették. Jah és ha túlléped 10napot vonnak automatice:D
  • Jacek
    #36
    na gyorsban le is torlom:D
  • Dns5000
    #37
    hmm a vegen csak elindult ? :D
  • CarajoEsp
    #38
    Nem sajna. Ez a baj. Amúgy aha 6534-re adod meg a Credit cardod vagyis ez az uccsó 4szám akkor elfogadja:D Ezt harmadikra silabizáltam ki:D De franc se akarja ,hogy lekapcsolják:D
  • Anthrax
    #39
    Hát ekkora hülyeséget ember nem látott.Bankkártya számot kér,egy 10 napos Trial verzióhoz is.
  • BlackArt
    #40
    En mar lassan 4 eve nyomogatom, januarban abbahagytam atmentunk Lineage2-re de az azota unalmassa valt. Hiaba csicsas a grafika ha nem tudsz joforman mast csinalni mint farmolni... Nekem olyan barbi-oltoztetos jateknak tunik: az a lenyeg kinek van csicsasabb ruhaja meg fegyvere lol.
    Most ujra visszamegyunk Shadowbane-be, bar egyenlore nincsen sajat varosunk. Ha lennenek magyarok, az szupi lenne :)
    Sajna nem az europai szerveren vagyunk mert a klan amerikai, igy a Corruption a nyero...
  • BlackArt
    #41
    Azt ker, de nem hasznalja ha nem engedelyezed.
  • steweee
    #42
    tudna vki adni egy kulcsot hozzá ? persze free trialost, csak szeretném kipróbálni, mert úgy nem veszem meg hogy előtte nem láttam "előben is".a grafikája mindenesetre nagyon jónak tűnik a képek alapján