14177
- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • Zoltanoo
    #1
    Nah, szóval a kételkedőknek megmutatnám milyen csapattal állnak ki a bajorok az idén!!!
    Kahn -
    Kuffour, R. Kovac, Linke, Rau -
    Zé Roberto, Ballack, Deisler, Salihamidzic -
    Elber, Makaay


    Íme a világverő csapat, mellesleg, a többi játékosból, is király csapatot lehetne összehozni:

    Rensing -
    Sagnol, Lizarazu, Demichelis, Hargreaves -
    Scholl, Jeremies, Schweinsteiger -
    Pizarro, Santa Cruz, Zickler


    A második "tartalékosabb" csapat, amibe csak cserék vannak, szerintem ha külön csapatként nevezne a budesligába, akkor a második lenne ( a Bayern1. után )

    Egyébként annak átlagéletkora 23 év, szóval, akár még 10 év múlva is harcképesekk lennének!!!!
  • zaki
    #2
    és ehhez mit szólsz?

    Iker Casillas-Roberto Carlos,Iván Helguera,Pavón,Michel Salgado-Figo,Zidane,Makeléle,Beckham-Raúl,Ronaldo

    César-Raúl Bravo,Rubén,Borja(Cambiasso),Minambres-Solari,Guti,Cambiasso(Celades),McManaman-Morientes,Portillo(Munitis)
  • Zoltanoo
    #3
    eBBŐL A CSAPATBÓL MÁR 4-EN ELIGAZOLTAK!!!
  • zaki
    #4
    1ébként jobb ha tudod, hogy ilyen csapattal fog felállni idén a Bayern: Kahn-Lizarazu,Kuffour(Kovac),Linke(Jeremies),Sagnol-Zé Roberto,Ballack,Deisler(Hargreaves),Scholl(Salihamidzic)-Elber-Makaay
  • zaki
    #5
    kicsoda?
  • zaki
    #6
    ha jól tudom, csak Geremi ment el a Chelsea-be, meg Flávio Concecaio a Dortmundba, ennyi
  • Zoltanoo
    #7
    Elment már Morientes, nemtom hova, meg Cambiasso is, ja meg McManaman is most megy valami angol csapatba!!!

    A Felállás szar, olcasd el a Bayern honlapján, a hivatalos kezdő 11-et a Hannover ellen!!!
  • zaki
    #8
    Morientes még Madridban van, pár napja 2 gólt rúgott az 1ik ázsiai meccsen, Cambiasso is maradt, McManaman úgyszintén, úgyhogy ne írj hülyeségeket, vagy pedig inkább ne írj olyat, amibe nem vagy biztos
  • Zoltanoo
    #9
    ok csávó, de szerintem olvasd el a Real keretét a weboldalukon, hogy biztos legyél benne
  • zaki
    #10
    most olvastam, mielőtt odaírtam az összeállítást, kemény csávó
  • zaki
    #11
    1ébként én tiszta szívemből utálom a Bayern-t, meg az egész német focit, valami elképesztő milyen gyenge most, a meccsek nézhetetlenek, unalmasak, nincsenek igazi sztárjátékosok, stb...
  • Zoltanoo
    #12
    mind1, fogadok, hogy lesz legalább egy Real elleni meccse a Bayernnek, és ott a bőrnacisok győznek, csávó

    Makkay!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ő lesz a kulcsember, na meg Ze Roberto
  • zaki
    #13
    lehet, hogy a csata a Bayern-é, de a háborút a Real nyeri meg
  • Zoltanoo
    #14
    Figy!

    a német focit én is utálom, de a Bayern egyszer már kijelentette, hogy indul a Serie A-ban, bárcsak úgy lenne!

    Ha kívánhatnék, nyilván én is azt akarnám, hogy abajorok, spanyolban focizzanak!!!

    Majd a BL-ben bizonyítunk!
  • zaki
    #15
    aha, ez nevetséges, a Bayern induljon csak a német bajnokságba, oda valóak
  • zaki
    #16
    lehet, hogy kijelentették, de nem azt, hogy indulnak, hanem hogy indulni szeretnének
  • zaki
    #17
    de csak szeretnének
  • Zoltanoo
    #18
    Áh, olyanokkal nem vitatkozok, akik nem értenek a focihoz!!!!

    (Sociedad - Madrid - mindent elmond)
  • zaki
    #19
    LOOOOOOL, NO COMMENT
  • zaki
    #20
    te beszélsz ember?! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Zoltanoo
    #21
    Könnyű olyan csapatnak drukkolni, akik tele vannak sztárokkal!!!
    Nem lenne olyan nagy a pofád, ha mondjuk a Liverpoolnak drukkolnál!

    Könnyű a világ legjobb csapatának szurkolni!

    Ennyit erről!
  • zaki
    #22
    na én lépek is, ezennel átadom a topicot az enyészetnek, bye
  • Zoltanoo
    #23
    LOOOOOOL, NO COMMENT
  • zaki
    #24
    figyelj, én amióta az eszemet tudom Madrid szurkoló vagyok/voltam/leszek, úgyhogy te itt ne magyarázkodj nekem
  • zaki
    #25
    van kemény 30 hozzászólásod, és osztod itt az észt jóember...
  • Zoltanoo
    #26
    Faszom, attól, hogy nem vagyok fórumbuzi, én legalább tudom a foci szabályait, és nem csak pofázok, kisember!
  • zaki
    #27
    kisember :DDD
  • zaki
    #28
    te én már kb 10 éves korom óta focizom, nem is akármilyen szinten, és eléggé otthon vagyok a mai labdarúgásban, úgyhogy ne nagyon vitatkozz velem jóember, rendicsek?
  • Zoltanoo
    #29
    Ki vagy te, Nyilasi Tibi?

    Mellesleg, akkor azért vagy ilyen bunkó!!!
    MAGYAR FOCISTA!
  • zaki
    #30
    nem vagyok Nyilasi Tibi, de te ne vedd őt a szádra, mert nem vagy elég méltó hozzá
  • Zoltanoo
    #31
    Bocs, azt hittem ezt istenre mondják, hogy ne vegyük a szánkra, de mit vártam, egy focista nyilván nem jártas a kultúrában sem, bocsi!

    Mellesleg Nyilasi legalább ért a focihoz, nem úgy mint te, kis Real buzi
  • zaki
    #32
    na jó fejezd be te kis senki, még a kedvenc csapatod felállását sem tudod normálisan felsorolni, és igazad van, az istenekre szokták mondani, hogy ne vedd a szánkra, Nyilasi pedig az volt
  • zaki
    #33
    "Real buzi"? lehet, hogy az vagyok, de te csak símán buzi vagy
  • zaki
    #35
    hát jelenleg a Madridnak megy jobban, ezt mutatja az is, hogy az elmúlt 5 évben 3X lett BL győztes, és idén is ők a legesélyesebbek, ezt mindenki tudja
  • zaki
    #36
    nincs azzal baj, ha valaki a Bayern-nek szurkol
  • zaki
    #37
    de szerinted mondjuk az a 10.000.000 mind hülye, meg barom, meg láma aki a Real-nak szurkol, meg nem ért a focihoz?
  • BADE
    #39
    Ennyi pénzzel nem nehéz jó csapatot összevásárolni,de úgy látom még így sem megy nekik.Csak azért lett ilyen nézett a klub,mert leigazolta Beckhamet,Zidanet és Figo-t.Egyébként max spanyolországban lenne híres.
    Forza Juve!
  • BADE
    #41
    A 10 millioból 9 millió divatdrukker!
  • Punker
    #42
    :)
  • zaki
    #43
    ez se igaz, a Madrid nem azzal lett világhírű, hogy leigazolta Figo-t, Zidane-t, Ronaldo-t, Beckham-et, már ezelőtt is rengetegen szurkoltak nekik. a sztárok mert azért kellenek a csapatba, mert azért megy az ember ki a meccsre, hogy őket megcsodálhassa. Beckham-mel pedig mindenki tudja, hogy azért is igazolták le, mert kib*szott jó reklámember, csak hozza a pénzt a klubnak, ezért akarta annyi csapat megvenni. ez a helyzet Ronaldinhoval is.Nem azért mondom, de németeknél nagyon kevés olyan ember van, akire rá lehet fogni, hogy világklasszis, ezek a játékosok inkább az olaszoknál, spanyoloknál, angoloknál játszanak