14
Szal..
  • Sephi
    #1
    Szal az a kerdesem hogy ha egy magadott jatek mint pl a Xenosaga elinditas utan a atvezeto jeleneteknel sokkal gyorsaban megy a hang mint mga a szoveg es a emberek mimikaja akkor az azert van mert nincs rendesen megirva a DVD vagy a tores szar?

    A tobbi problema mint pl. az hogy a par jatek bizonyos palya atlepesnel vagy uj kepernyo betoltesnel egyszeruen leal es nem tolti tovab..

    Mert nekem sok fele irott DVD-em van de megfigyeltem hogy egy noname feher fedelu DVD blank a legjobb eddig bar nem tudom mi a neve nekik.

    Szal varok javaslatokat hogy milyen DVD re irassam es mi lehet a baj!
  • Rincewind
    #2
    "Szal az a kerdesem hogy ha egy magadott jatek mint pl a Xenosaga elinditas utan a atvezeto jeleneteknel sokkal gyorsaban megy a hang mint mga a szoveg es a emberek mimikaja akkor az azert van mert nincs rendesen megirva a DVD vagy a tores szar?"

    Szerintem ennek inkább a PAL és az NTSC szabványok közötti eltérés lehet az oka. Legalábbis eléggé annak néz ki...
  • CHEAPBOY_GA
    #3
    Sephi:)
    Megint mi a baj eeedes draga egyetlenem?:)

    Mondd, iszom szavaidat, bajaidat:)

    S megint mivel kezdted a topic alcimet?:)

    Szal..

    ez nalad egy hepp?:)
  • Adi
    #4
    Traxdata, universal vagy milyen dvd is nálam tökéletesen működik. Meg ami noname-s azt is visszi mint a szél.....
  • cloud.strife
    #5
    Vedd meg baeg eredetibe és nem lesz ilyen gondod!! :)))
  • cloud.strife
    #7
    MONDOM!!! EEERRREEEDDDEEETTTIIIBBBEEENNN!!!! :)))))
  • sigmavirus1
    #8
    Bizony! Ez a jelszó!:)

    Ugye milyen szép?
  • sigmavirus1
    #9
    Bizony! Ez a jelszó!:)

    Ugye milyen szép?
  • CHEAPBOY_GA
    #10
    Megjelenik Europaban?
  • sigmavirus1
    #11
    Nemtom, mért ez már az Európai tok?
  • barret
    #12
    ez sem rossz!!!
  • CHEAPBOY_GA
    #13
    A Palos szebbb:))
  • Sephi
    #14
    Kerem megoldodott minden problema!

    A Xenosaga az akkor ment szarul amikor PAL verzios!!!! NTSC csodalatosan megy! Eszmeletlen gama!!!!!

    Dark Cloud 2 akkor fagyik le a csatornanal ha eppensegel tul gyorsan irtak meg a DVD-et vagy mi nekem igy magyaraztak! En mar a harmadik fejezetnel vagyok es nagyon elvezem :)

    Szal magyarul kiderult hogy azert nem ment 15 irott DVD-bol 10 darab mert szarul vannak megirva :)

    Mindent amit lassu gyorsasagal irattak jol megy!

    (most ne szidjatok mert nem ertek a DVD irashoz es nem tudom hogy kell rendesen kifejezni magam a sebeseggel kapcs)