211987
image-BD73_519E93E2.jpg
  • Pyx #2
    #2
  • OPM
    #3
    nyitottam már tippmixes topicot, de nem volt túl nagy forgalma :)
    mostanában elég jól megy nekem, az utóbbi 2-3 héten 30E-t nyertem mixen
  • Lacc
    #4
    Lehet neten is tippmixelni?
  • Adi
    #5
    És ezt meg is kapodá??
  • OPM
    #6
    Lacc: magyarországon sztem nem, de külföldi oldalakon már láttam

    már el is költöttem :)
  • zaki
    #8
    én szoktam játszani, hogy nyertél?
  • OPM
    #9
    ki?
  • OPM
    #10
    hogyhogy hogy? :)
    milyen meccsekkel?
    tipmixet különben csak nagy pénzzel és sok szorzójú vagy 1 nagy szorzójú meccsel érdemes játszani, erre már rájöttem pár év alatt... 1000Ft-nál kevesebbet nem is szoktam feletnni
  • zaki
    #11
    igen, mennyit tettél fel, és milyen meccsekre fogadtál
  • zaki
    #12
    én is csak 1000 ft-tal szoktam játszani, néha 500
  • OPM
    #13
    itt az egyik szelvényem, amelyre 5E-t tettem fel:
    Bremen - Nice H 1,55 v:1-0
    América - MU V 1,65 v:1-3
    Wolfsburg - Synot H 1,30 v:2-0
    Schalke - Dacia H 1,10 v:2-1
    Brescia vagy Villareal jut tovább V 1,15 v:Villareal

    összesen 4,2-es szorzó, így a nyereményem 21E Ft volt
  • zaki
    #14
    nem semmi... én régebben egy ezresből nyertem 17-et
  • OPM
    #15
    http://net.szerencsejatek.hu/tippmix
    ezt az oldalt érdemes nézegetni
    itthon bemásolom az első ránézésre jónak talált meccseket és gondolkozom kb fél órát rajta hogy pontosan miket, hogyan teszek meg. Ezt is tapasztalatból mondom: úgy nem lehet tippmixelni, hogy bemész egy lottózóba ránézel az eseményekre és 10 perc alatt kitöltesz egy szelvényt... át kell jól gondolni az egészet :) meg figyelni kell a csapat előző eredményeit
  • OPM
    #16
    de ez mind papirforma volt
    tehát ha van sok pénzed feltenni, akkor lehet igazán kaszálni :)
    ha pl ezt a szelvényt 200Ft-tal tettem volna meg, akkor 800Ft lett volna csak a nyeremény
  • OPM
    #17
    nekem is volt olyan, hogy még a régi rendszerben 100asból 10E-t nyertem, de ahoz nagyon nagy mák kell... :)
  • OPM
    #18
    jó taktika még az 1es kötésből választani 1-1 meccset
    de azért nem hiába teszik oda azokat a meccseket, amelyeket oda teszik :) általában azok 3esélyesek
    De hogy a mostani héten a Rostock - Stuttgart miért került oda, azt nem értem :) Meg is raktam a Stuttgartot 1000rel! Szabics rulez!! :)
  • OPM
    #19
    épp most frissítették a lapot, rajtavannak a jövőheti események!
  • szanics
    #20
    Ehh, milyen kihalt placc ez! Pedig most igazán sokan vagyunk már, akik betandwin-en, sportingbet-en, stb. játszunk online.
    Megoszthatnánk egymással tippjeinket, hogy aztán mások esetleg megtegyék ugyanazt, stb.

    Mindent bele!
  • Subw00fer
    #21
    van itt valaki???
  • Hegeace
    #22
    jah
  • Subw00fer
    #23
    poén ez a fogadás?
    mer most fogom kipróbálni majd
  • Hegeace
    #24
    mejikre gondolsz???
  • Subw00fer
    #25
    tippmix
  • Hegeace
    #26
    En lealtam mostansag. mert sokat buktam a vb-n,,,
  • Subw00fer
    #27
    de ha csak kicsiben játszom az megéri?
  • Hegeace
    #28
    meg persze csak kell sok jo tipp meg szerencse, en a nagy tete egy meccsre modszerrel nyomtam ami gyakorlatilag dupla vagy semmivel ert fel...
  • Subw00fer
    #29
    úgy a poén. én mondjuk kezdő vagyok, tehát a kicsinek is nagyon örülök.
    egyébként ma kezdtem el. mármint ma fogadtam először.
  • Hegeace
    #30
    mire ha szabad kerdeznem ? :D
  • Subw00fer
    #31
    gáz... :D nagyon picikbe. de így kell kezdeni szerintem... amúgy: Német-Grúz,(Németo.) Bulgária-Hollandia (Hollandia),
  • Subw00fer
    #32
    meg még valamire, de az nem ugrik be :P
  • Hegeace
    #33
    Hosszutavon neten jobban megeri fogadni egyebkent egy ijen szelvenyt mernek tolni: Magyar-Torok V, Sved-Spanyol X, Gorog-Norveg V, Angol-Makedon 1.fi H, Ormeny-Finn V.
  • Subw00fer
    #34
    holnap megyek egyébként és kemény leszek :P megteszem a magyar-törököt x-re.
  • Hegeace
    #35
    megyaokra nem szeretek fogadni. a norveg meccsen elszaltak a mixesek.. rank volt kissebb odds valahogy igy volt : 2.15 2.75 2.45
  • Subw00fer
    #36
    :D jó hogy akkor nem játszottam... tuti magyarra tettem volna:)
  • [Jakuza]
    #37
    Bwinen sikerult mar valakinek OTP szamlara utaltatni ?
    Ha igen privizzen ram legyenszives.
  • livan
    #38
    Gyertek http://tippmix.blog.hu most induló oldal, legyünk minél többen! osszátok meg tippjeiteket!
  • II Rocky II
    #39
    hali van itt olyan aki szokott tippmixet játszani?ha igen akkor nyugodtan osszátok meg a tippjeiteket,és elemzést is nyugodtan irjatok :)
  • II Rocky II
    #40
    San Jose-Dallas -t Vnek érzem :)
  • II Rocky II
    #41
    Elindult a Szerencsejáték Zrt. új, internetes sportfogadási játéka - „Itthon játszik!” – A Tippmax biztonságos online fogadást ígér

    Budapest, 2008. április 28. – Tippmax néven új, kizárólag interneten és sms-ben játszható sportfogadási játékot indított ma a Szerencsejáték Zrt. A Tippmixben eddig nem szereplő fogadási típusokat is felvonultató játék a külföldi fogadóirodák nyereményszorzóival versenyképes oddsokat és biztonságos online fogadást ígér.

    A Tippmax azok számára kínál a korábbiaknál még színesebb, változatosabb fogadási lehetőségeket, akik nem csak egy-egy kiemelt fogadási eseményre, hanem annak részleteire, mozzanataira, egyéb történéseire szeretnének fogadni. Ezek közé tartoznak például a labdarúgó mérkőzéseknél a gólszerző személyére, sárgalapok számára, kosárlabdánál a két csapat által összességében elért kosarak számára vonatkozó fogadások. A Tippmax bevezetésével a Szerencsejáték Zrt. olyan eseményekre, például tenisztornák mérkőzéseire is fogadási lehetőséget kínál, melyekkel eddig a gyorsan zajló események miatt a Tippmix nem minden esetben tudott lépést tartani.

    A Tippmaxon az átlagosnál magasabb nyereményszorzókra lehet számítani, a kötés előírások pedig a jelenleginél kedvezőbbek lesznek a fogadók számára. Míg a Tippmixen a játékosok eddig általában heti két fogadási ajánlat 200-200 eseményéből választhattak, a Tippmax akár napi 255 fogadási eseményt kínál.

    A Tippmax egyik legnagyobb előnye a külföldi online fogadóirodákkal szemben, hogy a Szerencsejáték Zrt. magyar, állami tulajdonú vállalatként garantálja a fogadók biztonságát, a nyeremények teljes kifizetését.

    „Az online fogadáshoz olyan érzékeny adatokra is szükség van, mint a bankkártya, illetve bankszámlaszám. A játékosok jelentős részét visszatartotta az internetes fogadástól, hogy a piacon eddig jelenlévő irodák jogi helyzete rendezetlen – mondta el Székely Gábor, a Szerencsejáték Zrt. vezérigazgatója. – A Tippmax mögött a Szerencsejáték Zrt. évtizedes játékszervezői tapasztalata áll. Ahogy a Tippmax szlogenje is mutatja, a fogadók „itthon játszanak”. Biztonságban érezhetik magukat, és arra koncentrálhatnak, ami valóban fontos: a játék örömére.”

    A játékra legegyszerűbben a www.szerencsejatek.hu oldalon lehet regisztrálni. Már regisztrált játékosaink ugyanúgy érhetik el a Tippmax játék kínálatát, mint a Tippmixét. A fogadáshoz banki átutalással, bankkártyával, mobil telefonos univerzális vagy m-com-os egyenlegről való feltöltéssel vagy a bármely lottózóban kapható Szerencsekártyával lehet feltölteni a belső egyenleget. A nyereményeket – minden esetben nettó összegek, melyeket semmilyen további adó és levonás nem terhel – a Szerencsejáték Zrt. a játékos belső egyenlegén tartja nyilván, és azokat a játékos kérésére, a játékos által megadott bankszámlára utalja át.

    A Tippmax elindítása újabb jelentős lépés a Szerencsejáték Zrt. bukmékeri típusú játékainak fejlesztésében. Az év elején a hagyományos Tippmix nyereményszorzói változtak kedvező irányba egy adózási jogszabály-módosításnak köszönhetően, és a kötésekkel kapcsolatos szabályok is megengedőbbek lettek. Mától ezen a játékon is újabb fejlesztés történt. A Tippmixen heti kétszeri 255 esemény közül választhatnak a fogadók.

    * * *

    A Szerencsejáték Zrt.

    A Szerencsejáték Zrt. Magyarország legnagyobb szerencsejáték-szolgáltatója. A számsorsjátékokat, sportfogadásokat és a sorsjegyeket kizárólagos jogkörrel forgalmazza az ország egész területén. A cég a hazai szerencsejáték-piacon 50 százalékot meghaladó részesedéssel rendelkezik. A termékeket a felnőtt lakosság kétharmada, mintegy ötmillió ember vásárolja rendszeresen. A Szerencsejáték Zrt. megközelítően 1350 alkalmazottat foglalkoztat.
  • II Rocky II
    #42
    hopsz..senki nincs aki tippmixel ?
    mára tippem:
    csehek és a lettek nyernek :]