136
nah?
  • CSOCSO
    #1
    ide lökhetitek milyet buliztatok és hogy hol stb,..itt az én sztorim:
    nagyon jo hétvége kezdete... Csütörtök este kinéztünk a szigetre,
    Emerson kölök nyomta a korongot..elötte a MONKZ volt.. 3 nagyon ügyes jofej DJ,
    full a korlátnál táncoltunk mi voltunk legelől a haverokkal.
    Álladék parti volt.. MONKZ tök jo fej volt hátl táncolták végig az Emerson mixét.
    ez egy jo este volt..
    majd kint találkoztunk Gülüvel ( gyk: régen bridge rádion majd roxy-n nyomatta tommy boyal)
    beszélgettünk vele majd mondta hogy menjünk bulizni vele este a szelidi tóra, james zabiela nyomatja majd...
    oké...
    lemegyünk este...hajnali 2 re értünk le:) james már nyomatja nagyban a zenét, mi meg kaptuk a piros VIP
    szalagot a sárga szarszalag helyett.. bementünk..gülüvel mentünk azonnal inni...
    VIP eseknek minden pia ingyé...5 kör dupla jéger után nagyon állatul reztük magunkat.. tomboltunk, bevitt minket a dj pulthoz, nagyon fasza volt készen voltunk teljesen..tomboltunk mint atom
    mindenki jofej volt...kicsit szédelegtem de heppi feeling az bennem volt ezerrel ahogy mindenkiben és ettől valami fergeteges buli sikeredett
    james is jofej volt.. beálltam mellé fényképezkedtünk mosolygott mindenkivel kezetfogott stb..áááálllllaaattt paaartii...
    szal jo volt..6 ig tánvoltunk.. de elmesélhetetlen milyen jo volt...tökéletes:)
    majd felmentünk abba a szállodába ahol gülü volt.. rá 10 perce 3 ember jön fel kiabálva.. nah ki volt az ?:) a MONKZ:) ezek az emberek tiszta hülyék:) annyit baromkodtunk a szállodában hogy jujj:))
    8 kor indultunk hazafelé...Gülü most estére is hivott valahova, sajna monkzék flörtbe mennek.. de most mi se megyünk sehova..pihizünk eyet:) nem akarunk minden nap partizni:) tul jo lenne:))
  • CSOCSO
    #2
    amugy még most is di.fm et hallgatok mert nem bírok leállni:))))9 csak a hasam ne csikarna úúgy:( fránya 7 dupla jéger:))) tudom 5 öt rtam de ittam még két duplát külön...
  • Hype
    #3
    a jó buli ma lessz, Dave Angel & The Advent
    mennyé má gülüvel :)
  • Dj N-Ice
    #4
    nem voltál ott azért irod hogy szara Gulu...
    majd gyere és lesd meg mit csapat!!!
  • BADE
    #5
    Pénteken Liget Dance Café,szombaton pedig Broadway Palace.Mindkettő Egerben,ha erre jártok feltétlen nézzetek be ezekbe a szórakozóhelyekre.
  • CSOCSO
    #6
    nem mondta hogy szar.. AMUGY MEG FASZA BULI VOOOOOOOOOOLLL VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • CSOCSO
    #7
    gülü egy dolog volt...
    de az hogy mit csapattunk mi ott zabiela gyerekkel, meg a hotelban mit nevetgéltünk a MONKZal:)
  • CSOCSO
    #8
    senki nem akarja írni hol volt bulizni éppen és milyen volt a parti??
    ln Home Club bol jöttem haza.. 2 orát álltam sorban.. majd kiderült hogy VIP esként bemehetek azonnal a másik ajton.. a tökömet letéptem majdnem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    mindegy.. bemegyünk.. nem hazudok ha aszondom 50 fok volt odabent!!!!!!!!!!!! rendesen kellemetlenűl meleg volt!!!!!!!!!
    komolyan gy képzeljétek el:
    az emberekről dőlt a víz..életemben nem láttammég ilyet.. mindenki csurom víz, még a hajuk is stb!... ha vettél egy pohár üccsit az rendesen "gőzölgött vagy párolgott", szarom le mit csinált ponsotan:)))))

    szal el lehet képzelni hogy milyen meleg volt ha a pia eresztette magábol a párát!... a falak nyálkásak,,,stb....
    ehh.. de amugy azene nagyon tuti volt ahogy a hangzás is.. a táncos lányok is nagyon ott voltak a szeren abban a kezeslábas piros latex göncben....ha nem lettv olna meleg még egy 7 es szintű buli is lehetett volna...de egy 8 ashoz inni is kellett volna:)))))))
  • Dani19..
    #9
    én csütörtökön voltam pacha-ba oakenfoldon. home-al ellentétbe itt kellemes levegö volt,zene természetesen nagyon bejött, jotársaság,nem lehuzos árak. jovolt.
  • Gyiik
    #10
    sasha az events hall-ban...4 oras szettjeben csak tokeletes zenek voltak, de ne feledkezzunk meg chrissrol, aki szettjeivel kellemesen felvezette, vegen pedig levezette a mestert. 9-es
  • Dani19..
    #11
    gyiik,te ott voltál Sashán?? én is vázz. nem találkoztunk??
  • Dani19..
    #12
    annak a bulinak a csucspontja ez a zene volt:
    Golan Globus-Blazer.. nálam legalábbis.
  • Gyiik
    #13
    nemtom...nem te akartal nekem bogyot eladni a wc-knel? mert akkor igen, talalkoztunk eheh
  • Mayday
    #14
    jaja, Oakey nagyon kiraly volt, csak sajnaltam, hogy keveset jatszott.
  • ThePartyFace
    #15
    En penteken hazibuliban voltam:)
    Most meg megyek a patikaba egy kis kalciumert:D
  • hen-tes
    #16
    Én minden pénteken diskoba járok
    nagy bulik szoktak lenni meg jó nők
  • VinylToy #17


    Majd jövök és beszámolok, most nekiállok készülödni, mint egy rossz menyasszony! :)

  • CSOCSO
    #18
    JEEEEEEEEEEEEEEE:...én 19. voltam és Kecelen.. kurva nagy partit nyomott burridge!!!
  • CSOCSO
    #19
    amugy kecelen a korona nevű hely nagyon tetszett.. jo nagy volt...értelmes kidobók, jo csajok.. partiarcok mindenhol.. szal nagyon cool volt..
  • PResident Evil
    #20
    húúú én tegnap voltam házi buliban, és 10en voltunk egy panel lakásban... hááát... jól széthánytunk mindent :D
  • RadeoN
    #22
    Tegnap (20.) voltam a Gödörben (gondolom mindenki ismeri)...

    A hely?
    Abszolút +. Tág ruhatár, kénylemes, tág koncerttér; kultúrált, szimpi kiszolgálók, rendes ülőhelyek és mosdók.

    A buli?
    Hááááát...először is KICSIT késve kezdődött a "mulaccság", mert a meghírdetett 9-es kezdés helyett bőven 22h körül kezdett az 1. (!) előzkr, tehát - mivel volt 4db. - a 2 főbanda (a *Superbutt és a Black-Out) kb. hajnali 1 után kezdett el játszani.
    Ráadásul én tök egyedül mentem el, így hát a "buli" első egy órájában az a pohár sör volt az egyetlen társaságom, ami a kezemben volt...késöbb megismerkedtem 2 baromi csinos lánnyal (nekik ezúton is puszi - bár nem hinném, hoyg olvassák) + a haveri társaságukkal.

    OK, szóval valami sz*r magyar "fél-HC" :) banda nyitotta a sort, utánuk jött egy osztrák emo/screamcore csapat, a 'CAMERAN'.
    Na, ők valóban tehetségesek, s igény lenne a zenéjükre a közép-európai sztíntéren...kicsit lehettt is rá headbangelni :))
    Kb. fél órás átszerelés után jött a Sun Workshop, egy feltörekvő magyar moder-metal-szerű (<-ez egy igencsak precíz megfogalamzás ) formácció, a SUN WORKSHOP.
    Szerintem néhányan már halltak róluk. Dilisek, de aranyosak! :)))))))) Főleg a frontember. Mondjuk nekem a muzsikájuk annyira nem jön be, ez van...

    Több, mint 45 perc után jött csak a Superbutt...nos, személyes kedvenceim :). Eszméletlenül színvonalas zenét nyomank, s nagyon jó minőségben.
    (kitérő: amíg felrakták a cuccokat, addíg a mellettem ülők a sarokban behívtak 1 cigire :))) -> a circle-pit kicsit bizonytalanul ment)
    A show jó volt, csak uyge kevés szám ment le, de legalább vagyaesen mindkét albumról... [pl. Joe Demiro's, Bee, Denied, Losing My Way, Pull Ring, Helmet & Gloves, Wild, Jack (is a dull boy), FishMachine, egy feldolgozás és a végén: Pioneer!
    V.A. igazán mókás frontember: két szám közt beszél mindeféle merahaságot, közben Szabi /gitár/ meg oltja...:)))))))))))
    közönség közepes színvonalon teljesített: volt "wall of death", már említett "circle pit" meg némi "mosh" is... csak hát ugye ezeket nem mindneki ismeri és így elég vacak volt...meg aki nem szereti az ne álljon elöl és aztán ne siránkozzon.

    Utána monduk gyalogosan jöttem haza...NA az NEM volt vicces...részegek, csövik, rendőrök...


  • hen-tes
    #23
    tegnap...
    hát monnyuk hogy buli volt
    úgy kezdődött, hogy elmentünk kocsmába,qrva jó hangulat volt
    kemény zene(rock)
    bekértünk kb 1000ft-ért
    megy minden, erre
    vmi vén fasz oda ment a zenegéphez és KIHÚZTA!!4
    majdnem szét vertük
    de aztán mégse. elhúztunk a csába buliba
    pincebuli
    na az volt még a szopás..
    hely kb 2mx5m volt ....
    len volt két totál kész gyerek, aludt. len volt három másik, oszt ennyi
    csajt a környéken se láttam, húztam haza geccbe..
  • PResident Evil
    #25
    ehéten ez volt a kínálat, nemtudok mit csinálni...
  • kasika
    #26
    srácok, vmit nem vágok... Hogy van az, hogy itt mindenki VIPpel megy be mindenhova... Jó Nektek... Na mind1...
  • PResident Evil
    #27
    talán mer ismerik a tulajt vagy a kidobót :P
  • PResident Evil
    #29
    ehhe ehhe :D
  • RadeoN
    #30
    na mi van danika? csak nem itt vagy?
  • RadeoN
    #31
    úgy hogy ennek a köcsög mázlistának /spynning/ több a kontaktja, mint égen a csilaag :))))))))
  • PResident Evil
    #32
    danika ? HOL ? :D
  • RadeoN
    #33
    a srác a szembeszomszédunk :)))

    és utálja a rockot(metalt)
  • PResident Evil
    #34
    ja joh... akkor enemy !!! te meg deftones-t ne hagyd annyiba !
  • RadeoN
    #35
    ja...Bloody Cape :)
  • PResident Evil
    #37
    meg még sok másis :D
  • RadeoN
    #38
    Acééééészííííííív soha megnem ááááááááááál
    Acééééééééééészív úúúúúúújra dobog mááááááááááá

    :)))))))))))))))))
  • Miguel
    #39
    De az elektromosság nem tesz jót neki... =)
    tüc-tüc-tüc-tüc-tüc-tüc-tüc-tüc
  • RadeoN
    #40
    hábazeg!!!!

    tegnap voltam A38-on /egyébként ott kurva yo bulik vannak/ Hiperkarmán.

    na az nagyon-nagyon vacak volt, már rohadtul unom őket /mondjuk a lidocainért érdemes.../ de ami utána jött...jééééézusom!
    DJ Nadja, egy női lemezlovas! Olyan eszméletlen DnB-t nyomatott nekünk, hogy teljesen szétmentem a buli végére...ráadásul én nem nagyon favorizálom az elektronikus könnyűzenét, de ez...vááááááá!!!!!!!!!!!!!!!

    nagyon ajánlom mindenkinek, h. halgassa meg Őt 1x!
  • CSOCSO
    #41
    en is voltam A38 ban...Layo es Bushwacka volt.. knagyon jo kis parti volt csak nevetseges ez a :ha kimesz a kocsidhoz visszafele vedd meg a jegyet megenn!!! dolog.. hat menjetek a k.anyatokba.. moindegy..hajnali 3 kor mar kiengedtek...
    vodkaztam a haverral.. meg minden..jo volt vegulis..de a lee burridge toredeke az tuti!
    voltak tok szep csajok a szinpadon.. mobiljukat mutogattak..egyik oda is hajolt hozzam es a fulemzeh tette a mobicst:)))) tok ari volt a csaj
  • Dani19..
    #43
    pacha nekem naon bejön mint hely,van hangulata szerintem..
    csakhát azok a nagyobb testü köcsögök ne lennének..
  • hen-tes
    #44
    most csak kocsma bill. meg sok sör :)
    de jó vót
  • Dani19..
    #45
    Home-69 party szilveszterkor.. zene,hangulat jo volt, csakhát a hely tele penzehes ribancokkal,meg a nagy medvéikkel..
    azéjovolt.