30
Csak úgy
  • Gladiator
    #1
    Tom, régi film, de most találtam az egyik DVD-rendelő oldalon eg leírást róla. HÁt, gondoltam ez megér egy topicot.

    A világ jelenleg legsikeresebb nõi popsztárjának önéletrajzi elemeket is felvonultató sikerfilmje - nem csak Britney-rajongóknak! Kislánykorukban a legjobb barátok voltak. Egy éjjel megszöktek otthonról, és egy dobozban elásták a vágyaikat: mindenki azzal kapcsolatban tett valami emléket a többi közé, amit a legjobban szeretne elérni, mire 18 éves lesz. Úgy tervezték, együtt ássák majd ki a dobozt. De nagyon megváltoznak. 18 éves korukban már nem barátnõk: egészen másra vágynak, másképp élnek, mint a többiek. A sors mégis úgy hozza, hogy együtt vágnak neki egy hosszú utazásnak keresztül az országon, az álmok városáig, Los Angelesig, ahol egyikük egy lemezcég meghallgatásán szeretne részt venni. Sofõrük egy helyi banda gitárosa: helyes, de állítólag gyilkosságért ült. Az úton számtalan kaland várja õket: meg kell küzdeniük a világgal, egymással és önmagukkal. Ha célba akarnak érni, meg kell tanulniuk szeretni egymást és önmagukat. Mindezt azért, hogy végül felcsendülhessen a Dal... A világ legsikeresebb nõi popsztárja, Britney Spears ezúttal egy világsikerû vígjátékkal hódítja meg milliós rajongótáborát, és mindazokat, akik eddig nem tudták, miben rejlik a Britney-jelenség titka!
  • Gladiator
    #2
    Sikerfilm, a világ legsikeresebb női popsztárja, világsikerű vígjáték
  • Gladiator
    #3
    A világ legsikeresebb női popsztárja: Whitney Houston, Madonna, Celine Dion.

    Egy egy kis luvnya, akinek az első száma bejött mindenkinek, aztán meg szépen lepangott.
  • Gladiator
    #4
    egy egy = ez egy
  • Lteebee
    #5
    Akkor tényleg ő volt a legsikeresebb popsztár.

    Ennek ellenére szvsz ez a téma nem ért meg még egy britni topicot.
  • Gladiator
    #6
    szerintem se, csak hirtelen felindulásból írtam.
  • CSOCSO
    #7
    celine diont kihagytam volna
    no de Whitney filmje a több mint testőr az egész jo... főleg Whitney hangja...máig kiráz a hideg,,,
  • [Walaki]D`Lair
    #10
    vitni meg egy drogos vén picsa....
  • a.carkey
    #11
    Ezt a filmet egyszerűen nem lehetett elkezdeni! Nem, hogy végignézni ... :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    britney egy hülye álszent kurva... szal topic delete :)
  • Kandurex
    #13
    a rúzbajt kapom el ettől a topic-tól, begyűvök az SGre és folyton a pofámba csap a topic neve: Britney Álmok útján...brrrr...borsódzik a hátam.
  • ÁjjLe BoBBi
    #14
    ja ! tuti az !a "szűz picsás" story is csak reklámja volt a ribancnak! nem is kicsi...
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    egyértelmű...
  • moni
    #16
    naaa, ne bántsátok!! afilm meg sztem azért tűrhető ám!! :) rakjak belőle képeket??
  • Aspyrin
    #17
    Én inkább a saját fényképeidre lennék kíváncsi ;-)
  • Kori
    #18
    kicsit jó, da nagyon kicsit úgy íciripicirit
  • Gladiator
    #19
    én mondjuk nem láttam, de egyik volt osztálytársam elméletileg sírt rajta:-D mondjuk az a casj oylan is volt...

    haverommal részegen akartuk megnézni, de mire berúgtunk már nem is érdekelt, és nem mentünk be.
  • szakika
    #20
    Na látom ti is úgy szeretitek ezt a bigét mint én: Ez tetszik, bár a véleményem inkább nem írom le mert nem tűr nyomdafestéket.
  • ddomi87
    #21
    Nem láttam a filmet de megnézném,állítólag egész tűrhetően jáccik benne Britney...majd nyáron...egy szép napos délután...
  • Fido4life
    #22
    flém topik
  • nihillus
    #23
    MI EZ ITT EMBEREK??? Ki nyitotta ezt a topikot? Le kéne lőni. De igazából nem is az a probléma, hogy ez a topik van, hanem hogy még írnak is bele. Engem megdöbbent. De szerintem nem vagyok egyedül.
  • hnoemi
    #24
    Ne má'.
  • Prof William
    #25
    Kínjában sírt? Megértem...
  • akyyy
    #26
    de hisz nemis írnak bele:D
  • akyyy
    #27
    itt van róla kép
  • kicsikira
    #28
    szeretnem letölteni az almok utjant
  • Kmarha
    #29
    Jó ezt tudni! Hajrá! De inkább nézd meg moziba. Illetve szerintem egyeltalán ne nézd meg, de ahogy érzed.

  • Darkoo
    #30
    Szeretnéd?De én nem engedem!