165
  • Sub
    #2
    Kicsit későn érkezett a cikk :)
  • HappyBoy
    #5
    Elég vontatott. Állandóan azon vagyok, hogy most hagyom abba. Valahogy nem köt le. Nem élem át mint régen. Az irányítása meg valami nagyon suxx! Mire megmozdul, ahhhhhh. Gáz
  • PResident Debil
    #11
    Igen, ez eléggé Antal Imre szintű poén volt, bár azért meg kell hagyni hogy van benne igazság, csak az szomorú és siralmas. A C&C nek a jó hangulatát csak elbaszták a RA val.. na mind1.
    Engem az is megtud fogni egy játékban ha szép a grafikája vagy életszerűen / ötletesen van megcsinálva, remélem vmilyek majd megtalálom benne..
  • CarajoEsp
    #12
    Antal Imrét nem kéne leszóllni. Nagyon jó humorista(volt).
  • Sub
    #13
    jaja 1etértek!!!
  • Zocsi
    #14
    Hát így a képeket nézve nem túl lenyűgöző a gamez. Azért manapság legalább dynamic-lightning + complex-shadows elkéne. lehet, hogy a tesztelőnek nincs jó gépje!
  • Zalacka
    #15
    Hatalmas TR rajongok vagyunk otthon a hugommal, minden reszt tobbszor is vegigjatszottunk, es mar alig vartuk a legujabb kalandot. De attol tartok az ev bukasa ez a jatek! Lara valoban szebb lett, ez igaz. De konyorgom, az elso resz ota kiemelkedoen jo iranyitast totalisan hazavagtak!! Egy oranyi szenvedes utan inkabb felraktam az elso reszt, es azzal jatszottunk...
    A TR6-ot messzirol keruljetek el. Legfeljebb csak kopaszoknak ajanlom, mert a tobbiek tepni fogjak tole a hajukat! :(
  • Sephi
    #18
    Szar , gagyi , fos , kamu. Tipikusan huzzunk le emeg egy bort es agyuk ki piacra igy ahogy van ne fejezuk be teljesen mert igy tobbet kaszalunk es hamar!

    Broooaaaaffff
  • Sub
    #19
    A legnagyobb gond az volt itt hogy túl korán adták ki! Mert ugye 5-ször tuti elhalasztották a megjelenést! Meg aztán a kiadó is sürgette hogy minél előbb adják ki holott még bőven ráfért volna a fejlesztés :( Ennek eredménye az lett hogy kiadtak egy félkész játékot! Én pedig reméltem hogy igazán jó lesz! Bár azért eljátszogatok vele meg az irányítást is úgyahogy megszoktam már.
  • N.E.O.!!!
    #23
    A grafikája elmegy, a történet nem nagyon érdekel, az irányítás szar(mint minden TR-ben), a játék pedig nehéz(ha nem olvasok el egy végigjátszást már a hajléktalanok frizbiznének a cdjével).

    5 rész után a játék irányításának legalább max payne szerűnek kellene lennie(vagy legalább az egeret lehessen használni).

    Én a játékot is csak a grafikájáért szereztem meg úgyhogy ha valaki nem TR-rajongó akkor ne adjon ki 10-12 ezret érte mert nem éri meg.
  • Amiga
    #28
    :-D

    Vajon miről beszélsz?
  • Skynet
    #31
    láma...
    Mesterséges inteligencia: Néha ellen fedezékbe megy amúőgy annyi hogy jól lő és nagyot sebeznek..Még a Half Life katonáinak szintjét sem közelíti meg..
    Grafika: szép szép jójó,de qrvasok a bug,és a splinter cell-t például nem közelíti meg...Az meg hogy FPS-hez hasonlítgatod élből a ámaság netovábbja,ennyi erővel a SOF2 is szebb ennél...
    A kamerakezelés qrvaszar,az elhalások 90%-a kamerakezelés miatt,meg a ritkaszarul megcsinált állókameramiatt történik...
    Mert ebben nincsenek bugok meg hibátlan,csak a mi gépünk a szar és emiatt bugos,ugye?:)
    Úgylátszik neked valami hipererőműved van 256 bites grafikus chippel meg 200 giga rammal meg 50 gigás processzorral,mert egy embertől sem hallottam még hogy ne lenne bug a játékban..:)))
    Hja és mivel nincsen bug,azért van például a legelső patchben a NEM LÁTSZÓ SHOTGUN KIJAVÍTÁSA ugye?:))))))))))))))
    Mindenesetre öröm látni az ilyen lámákat,lehet belezúgtál Lara-ba (biztos örömteli dolog nyalogatni egy monitort) és nemtetszik hogy ócsárolják a játékot...
    Ez a progi egy 1-szer végigvihető felejthető darab lett...
  • Skynet
    #32
    Hja mégmielött elkezdenéd hogy BIZTOS KALÓZVERZIÓNK VAN ÉS EZÉ SZAR.....Az újságok,a szaklapok,akiknél eredeti verzió van,mind mind ódákat zengtek a hibákról,talán még több bug van az egészben mint az Enter the matrixban..:))
  • Sub
    #33
    Az Enterbe ennél sokkal merdekebb bugokat sikerült összehoznom :)))
  • PResident Debil
    #34
    off: Tényleg "jó" poénjai voltak: - Milyen fokon beszélsz angolul? - Hát siófokon. ( és most jön a nagy röhögés) ha neked ez bejön akkor röhögjél a nagyorrúdon..
  • Skynet
    #36
    Legolas,szép szép jójó,hogy szépenszól,de az alaplapra integrált kártyák szarok...:)
    Egyre több játék nem szereti őket,és egy sima Sb Live 5.1 üti az ilyen alaplapra nyomott izéket simán.

    Sub: Hja monnyuk voltak abban hatalmas bakik,de nekem a Tomb-ban még mindig a legjobb az amikor megjelenik a kézikon,pedig nincs körülöttem semmi..Megnyomom a felvevő gombot erre lara elkezd hátrálni,át a falon át a levegőben ilyenkor nemis reagál semmilyen gombra és aztán úgy 2-3 percnyi hátrálás után felvesz 1 tár töltényt:)))
    Vagy említhetném a sima lövést is mint bug,mert a stukker bár 1-et lő mégis mindig 2 töltényt von le a játék..:)

    De niiiincs itt bug csak a mi gépünk a szar a fél világ gépe szar csakis kizárólag PAKURA gépe az isten a csúcs,amin bugmentesen megjelenik a tomb raider mindent megszégyenítő grafikával:)
    Igen:)
    Lámabalfasz,hogy tudott ilyen ódákat zengeni erről a szarról...Eskü sztem télleg bele van zúgva Larába és nemteccik nekije hogy kotta megy :)
  • Hoz_Hun
    #37
    Pakura a Tomb Raider Number One Fan-ja (vagy fun-ja? :)), az ő gépére fejlesztették a TR6-ot.
    Én is TR fan vagyok, de azér nem vagyok elvakulva. Pakura leírásában számomra a legdöbbeneteseb az MI magas értéke, mert az szerintem nincs is a játékban. Azt meg egyenesen durváltam, hogy 2 másodperc után villogva eltünnek a holttestek. A bugokat nem is említem, mert minden forumon tulcsordulnak a variánsok.
    Mindennek ellenére én jót szorakoztam vele.
  • Skynet
    #39
    Nemazért baszogatjuk mert bejön neki,hanem azért mert egyből jött a nagyképü dumájával,miszerint: a mi gépeink szarok a tomb raidernek:)
  • Skynet
    #41
    Ha jólmemléxem alapból a TAB-al:)
  • Skynet
    #46
    nahnahnah,azzé nemvagyok sem büdös buzi és nemis szoplak le de:
    Splinteer cell bár TPS mégis teljesen más a Tomb Raidernél....Jóval összetetteb..Főleg lopakodós akció.Szebb grafival minimális buggal frankó 5letekkel
    Enclave tárgyátlátszás biza csak néhány videókari problem nem mindenkinél van amúgy szinte ennyi az összes bug-ja az enclave-nek...Tomb Raidernél szintén szebb és negyedannyi bug van benne..:)
    De hogy jön ide a GTA VC?:)
  • Geza ba
    #47
    Kis kiegeszito a reuterstol:

    "The game was released in the United States on June 20 and in early July in Europe after repeated delays put it months behind schedule.

    (...)

    But critics, at least in the United States, have bashed the game for what they said are numerous bugs that make it almost unplayable. A senior Eidos development executive, Jeremy Heath-Smith, resigned days after the game was released.

    GameRankings.com, a site that tracks game reviews and averages scores into an overall ranking, showed a score of 58 percent for "Angel of Darkness" as of Monday morning, which puts it well out of the "Most Popular" list. Most top games score better than 80 percent."
  • N.E.O.!!!
    #53
    Pakura a bugok nekem is bejönnek pedig nekem 2,8 ghz-es 512ram-os 128 megás kártyás gépem van, pedig egy ilyenen azé elég szépen muzsikál a game.

  • N.E.O.!!!
    #54
    A Spilnter cell grafikailag és játékilag magasan veri a TR-t.

    A Tr6 max a bugokban tud többet nyújtani.
  • Hoz_Hun
    #56
    Binor: hiába üvöltözöl itt. Talán fel kéne fogni, hogy az emberek véleménye eltérő. Elég korlátoltnak tartom azt az embert, aki azért fikázza a másikat, mert eltérő véleményen van. Én senkit se buzizok le azért mert szidja a Spinter Cellt, ami szerintem kiemelkedően jó játék. Vannak olyan emberek akiknek viszont nem jön be. Na és? Attól még nem fasszobó kis buzi az illető. Durválom ezta mocskolódást amit egyesek "védelem" nevében tesznek.
    A TR6 szerintem jó játék, és élvezem vele való foglalatoskodást. Ennek ellenére sem garafikailag, sem játékmenetben, meg egyáltalán meg sem közelíti a Splintert, pedig Lara Croft fan vagyok. És akkor mi van? Semmi. Játszok ezzel is azzal is. Más ember mást gondol. És? Akkor ő kevesebb, vagy igénytelenebb? Nem hinném.
  • Skynet
    #58
    A Splinter Cell teljesen más jellegű program,de összetettségben és grafikában a Tomb raidert odaveri..:)
    Nem tartom ezt a játékot ócska szarnak,csak azt mondtam hogy ódákat nem zengenék róla,mert ekkora bugdömpnggel mint ami ebben van,egy akkora cég mint az eidos nem engedhetné meg magának hogy kiadjanak ilyet...
    A grafika szép szép jójó,nemis problémázok vele,csak ilyen baromságokat hogy (maximum majd a doom 3 nyomja le) el kéne felejteni,mert annyira azért nem nagy durranás:)
    Semmi bajom nem lenne a progival ha nem lenne benne annyi bug,hogy azokat egykézen nem lehet megszámolni (még kettőn se) ráadásul ezek a bugok igencsak hatalmasak --> szartak a program letesztelésére kiadás elött...
    Nemhinném hogy annyira észrevehetetlen hogy Lara lába néha (qrvasoxor) elnyúlik, a pisztoly dupla töltényt fogyast,stb...
    Splinter Cell meg ócska szar azoknak akik nem szeretik a lopakodós akciójátékokat...Mindenki másnak szinte akkora etalon mint a Metal Gear solid ami szinte a világ egyik leghíresebb programja,tombréjdernél kissé népszerűbb is..:)
  • Skynet
    #60
    Monyuk a metal gear solid kissé régebbi game még anno c64-es időkben volt az első része..Akkor is igen nagy sikere volt:)
    Aki nem tudja mi az a metal gear solid az kissé tájékozatlan mert monnyuk az egyik legnagyobb konzolcég egyik legsikeresebb világhírű játéka aminek 2 része már pc-n is megjelent az első nagyobb a 2. kisebb sikereket elérve..
    És szerintem több az olyan ember aki azt szereti ha a történet nagyon jól van megszervezve,a játék tömve filmszerű effektekkel lopakodás kihegyezve ,és úgy minden a helyén van...
  • Lynx_TWL
    #62
    akkor az első nem lehetett vmi nagy durranás:)
    én nem szeretem metal geart ugye, de ez van, jáccottam tr6al überestáp gépen és az a lábelnyúlás, a kirakat nem látszik, a csávó feje szanszét összevissza stb stb... elég zavaró tény, de én csak akkor így mosolygok egyet, és tr6ot letörlöm gépről, előveszem gothic 2-t
  • Skynet
    #63
    Pc-n nem a 2. rész nyerte a nagyob sikereket lévén dvd-n volt így sokkal kevesebb ember tudta tesztelni,valamint nagyon el volt cseszve a pc-re átírás,tömve volt buggal és lassú volt.:)
    Konzolon természetesen a 2. rész nagyobb siker volt,mivel már az első rész formabontó volt t9ömve új 5letekkel és az egyik legkeresettebb sony game lett.:)
  • Sub
    #65
    Ez aztán kurva értelmes hozzászólás volt! Most úgy tudsz valamit védeni hogy egy másik dolgot leszólsz??? Akinek nem tetszik a Tomb Raider az ne játszon vele azt csá!
  • Sub
    #67
    Odaálssz az ellnefélhez az nyomogatod a "USE" gombot! Azt üt meg rúg!
  • Skynet
    #69
    A géped szar nem lehet ha a splinter cellt aminek szebb a grafija lenyomja a tombot meg nem:)
    Verekedni eccerü: Ellen elé állsz és gombnyomogatás...Jóféle bárgyúmódszer és még idegesítő is mert tök véletlenszerűen vagy végigmegy a kombó vagy 1-2 ütés és újrakezdi kb 1-2 mp-es kieséssel...remek:)
  • Hamster
    #74
    army!

    Olvasd el a TR.hu-n lévő végigjátszást.

    <- Hamster ->
  • Mr_no_NaMe
    #80
    Na ismét egy jó nagy SUXX gamma!!!
    Fél órát játszottam vele és már a fél fejemről letéptem a hajam meg majdnem hazavágtam a klaviatúrát!!:DD
    Igazatok van tele van bugal,az irányitás háát talán ez idegelt fel a legjobbann stb...!
    Dióhéjban ez egy qurva nagy suxx game és hát binor meg pakura...(ha meg nem sértelek:))két nagy f*aszláma
  • N.E.O.!!!
    #81
    A GTA:VC-hez képest a TR sehol sincs.
    GTA:szép graf.,könnyű irányítás,2-3 bugot találtam benne,van hangulata és itt létezik az a kifejezés hogy MI

    TR:közepes graf.,szar irányítás,ha 30 bug nincs benne kapásból akkor egyse,unalmas és az ellenségek csak azé vannak, hogy az unalom meg ne öljön, különben a DOOM zombijainak is több az MI-jük.
  • N.E.O.!!!
    #83
    TR6 VS. GTA:VC

  • Mr_no_NaMe
    #84
    NEO te honnan szerzed ezeket a röhögő hangulat fejecskéket,mer ijen nekem is kell!!!
  • N.E.O.!!!
    #85
    www.mysmilies.com
  • N.E.O.!!!
    #86
    HTML kód kell úgyhogy oldalt állítsd át UBB-ről aztán simán másold be azt amit kiad.
  • Skynet
    #88
    Az év legjobbjai között ottlesz?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Ezt gondolom az év viccének szántad:)))
  • Skynet
    #89
    Az év legjobbjai között ottlesz?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Ezt gondolom az év viccének szántad:)))