19
  • Frank99
    #2
    tök nyóc, hogy letöltöd vagy nem.
    régen is másoltuk a videokazikat, amikor katona voltam, alig vártuk, hogy hétvégén lesz-e új film.
    és mégis mindig él a USA filmipar, és a mai napig nagyon jól.

    erről ennyit
  • HappyBoy
    #6
    Elmész moziba, ahol egy filmért kicsengeted a DVD film 1/5-ét(per fő), aztán meg az arcodba vágják : NE LOPJ! te g*ci. Már a reklámblokkokon is kiburul az ember, de ez már mindennek a teteje.
  • Pheel
    #8
    Ha ez bejön, még ennyiszer sem fogok moziba menni. Köszönjék maguknak...
  • Pheel
    #13
    LOL! Maximálisan igazad van! Ráadásul ha megveszed DVD-n, azt is ugyanott nézed meg, szóval majdnem felesleges. Mellesleg nehogy azt hidd, hogy egy ilyen CinemaCity - Best Hollywood mozi sokkal jobb lenne... Háttérzajos hangosítás, szűk széksorok, bunkó emberek, gagyi minőség, néha szar a légkondi is...

    Egyedül a vászon nagyobb...
  • Yfel
    #14
    Ezekután az is tudni fog a P2P adta lehetőségekről aki nem hallott még arról, hogy le is lehet tölteni a filmeket ingyen... jól fog jönni a reklámhadjárat a szélessávú internet-szolgáltatóknak.

    Egyébként én csak megveszem a DVD-ket (sokkal olcsóbb mint két embernek elmenni moziba és még kajálni is mellette)... és otthon nézhetem a filmet... ahányszor akarom, ágyból, jobb minőségben és nem kell amiatt aggódnom, hogy az 50$-ért (2 jegy + kaja-pia)elmehetek popcorn-t enni, mert hallani semmit nem fogok a filmből a mögöttem ülő tahók miatt.

    Régen le is töltöttem a filmeket, de mostmár nem nagyon éri meg időben... suli és munka között nagy a külömbség ha a szabadidőd értékét nézed :)

    Y
  • galocza
    #15
    akkor még kevesebbet járok moziba...
  • Dr.Tápfesz
    #16
    Tisztára be vannak ilyedve meg untakoznak ezek a Hollywoodosak. meg sok a pézük. csináljanak inkább jobb filmeket!!!!!!!!!!:-))))
  • Bonewerkz
    #19
    varok par evet, ugyis adjak a tvben.... most minek adjak ki annyi let mozira, meg dvdre....

    turelem, a rozsat szelem:)