43
www?
  • OPM
    #1
    nem tudtok vmi magyar weblapot, ahol szemfényvesztések vagy kártyatrükkök sima kártyákkal vannak részletesen leírva?
    thnx!
  • OPM
    #2
    itt egy ilyen toplista, de sajnos angol
    http://www.ecardtricks.com/topsites/
  • OPM
    #3
    topic up! talán most valaki :)
  • Prank
    #4
    http://portal.runet.hu/article148.html
  • OPM
    #5
    "talán most valaki"
    jól gondoltam :)

    thanx!!
  • LittleL
    #6
    ez jóóó, énmeg mit törtem a fejem a Copperfield trükkjein.

    De azért még mindig ő a legnagyobb varázsló..
  • cSuwwi
    #7
    hehe, ez egy jó oldal. az oroszok mindent tudnak :DD
  • K.András
    #8
    Vannak benne jo dolgok,de szvsz a szobor eltüntetés nem igy ment.
  • FtranX
    #9
    én a szobor eltűntetésről láttam egy másik magyarázatot, ahol azt mondták, hogy amikor felhúzták a lepelt, akkor az egész nézőtér szépen lassan elfordult és amikor a lepel leheullt, akkor a nézők a nagy semmit látták.
  • LittleL
    #10
    Igen ezt én is hallottam, a helikopter pedig arrébb
    repült közben.

    Az biztos , hogy Copperfield a ma élő legnagyobb bűvész, vagy ahogy ő mondja illuzionista.
  • FtranX
    #11
    igen, Copperfield tudhat valamit a bűvészetről.
    És nem is kamuzik, mint az Uri Geller.
  • LittleL
    #12
    Tényleg mi van az Uri Gellerrel ?

    Az a trükk volt még jó, amikor bezárták egy széfbe, és
    az épületet felrobbantották,
    ő meg megérkezett, előbujt valami fémlapon keresztül.
    Hogy hogy csinálta ?

    Meg azok a sejtelmes nézések a kamerába, ahogy szugerálta a nézőket, hát az utánozhatatlan.
  • FtranX
    #13
    Uri Gellerről mostanában nem nagyon hallani. Ő is jó bűvész, csakhogy azt terjeszteti magáról, hogy paranormális képességekkel rendelkezik. sokan meg be is dőlnek neki...
  • LittleL
    #14
    Jah, arra emlékszem amikor Angliában egy tévéshowban csúfosan leszerepelt az Uri Geller.
    A műsorvezető behozott neki egy csomó kanalat, hogy görbítse el. Mire ő:

    - Ja, hogy el kéne görbítenem, arra nem is gondoltam.
    - Pedig azt hittem ez a dolog lényege.
    - Áááá, most itt nem tudok feloldódni, szóval nem fog menni.

    Tehát leszerepelt, de a népszerűsége még ekkor sem csökkent.
  • Feri022
    #15
    Nem tudtok olyan oldalt amin le vanna írva a kártyatrükkök részletesen?De olyan trükkük amihez rendes ,agyar v frabcia kártaya kell nem olyan mindenféle kártya!Na ezt jól megmondtam!De ti biztos értitek!pá
  • born2fxxk
    #16
    Üdv mindenkinek! Viszonylag új vagyok a "varázslás" terén, ami leginkább foglalkoztat, az a kártya. Sok videót láttam már, fejettem meg bizonyos trükköket, de valahogy az oil&water nevezetű ügyes kis csalás megoldására nem tudok rájönni. Főleg a 4 lapos verzió érdekel. Van aki jártas ezekben a dolgokban?
  • j0nNyKa
    #17
    illusionist videokat neztel mar? ott ugye leleplezi onmagat, es eleg ugyes...
  • born2fxxk
    #18
    ha van oil&water akkor nézek...:)
    tudsz adni linket?
  • sg2
    #19
    értem! segítsek Feri?
  • j0nNyKa
    #20
    hat mindenfele torrentkeresokbe ird be, hogy illusionist, es kidobja
    a foszer hivatalos oldala pedig itt talalhato
  • vegicsek
    #21
    Ezek a bűvészek nem igazán árlják el a trükkjeiket, elvégre ez a megélhetőségüg.
  • csgery
    #22
    David Copperfield a végén mindíg megmutatta...
  • j0nNyKa
    #23
    a mindig mindig rovid i
    masik meg h de, az ellusionist videokban MINDEN trukk le van leplezve.
  • sequor
    #24
    sziasztok tudnátok segiteni? kedvem támadt megtanulni nihány francia-kártyával űzött trükköt metanulni, de nme szeretnék több ezer forintos könyvet venni - mi tévő legyek? tudnátok nekem segíteni? előre is köszönöm. Üdv Seq
  • sequor
    #25
    1 hogyan lehet itt a nyelvtanilag elbaltázott hozzászólásokat javitani/szerkszteni utóloag?
    2 az előző kártyás problémámra megoldást adóval nem leszek hálátlan
    köszi az infókat!
    [email protected]
  • Hajnalcat
    #26
    A kártyás dologban nem tudok segíteni, de a javításos dologban igen. Csak úgy tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, ha fizetsz azért, hogy VIP tag legyél. A VIP tagoknak engedélyezett a hozzászólás javítása.
  • vegicsek
    #27
    Erre a trükkre nem találok logikus magyarázatot, ez benne a legszebb:)
  • Looooser
    #28
    33.dik másodpercnél nézda fekete alap hátteret meglátod a damilt :)
  • Prank
    #29
    az a polcnak az éle:)
  • Looooser
    #30
    lol weaz tényleg XD akk bocccss nem szóltam de ez kb olyan mit amikor a kártyát megpörgetik a levegőben és szinte 1 helyben lebega kártya... am mindenkinek a figyelmébe Criss Angel-t ajánlom a csávókám tud mint a fene...
  • Gibor
    #31
    tud valaki kártyatrükköket? mint pl 4 felé osztják a paklit és a végén a tetején a 4 ász lesz... látni láttam tudomis mit csinál de nemértem... meg pl mond lapokat és a másik meg rámutat a lapokra és tényleg azok lesznek azok....
  • vegicsek
    #32
    Előre elrendezik a paklit, és a trükk előtt csinálnak egy hamis keverést:)
    A másik trükköt nem tejesen értem, de ha részletesen leírod elmondom hogy működik
  • Looooser
    #33
    én most azzal ámítom a családot hogy megmondom melyik lapot húzák (egyszerű trükk)
  • Gibor
    #34
    aztis kláttam de nemértem...
  • mate317
    #35
    nemrég nagyon rákaptam a kártyatrükkökre de az a baj, hogy szinte az összesnek az a lényege hogy kettőt összefogok, és ha valaki rájött akkor már mindig le tudott leplezni...
  • Looooser
    #36
    több fajta ilyen van az enyémhez csak kis kézügyesség meg egy kis előre rendezés
  • born2fxxk
    #37
    Dehogyis, igaz, hogy sokban alkalmazzák, de vannak double lift nélküliek is... Keresgélj youtube-on, van fent sok tutorial.
  • Looooser
    #38
    ezért kell naiv lányoknak mutatni :D:D:D az egyik kedvenc trükköm az amikor huzatsz vele egy lepot azt mondodneki hogy jegyezze meg és tegye a pakli tete4jére fogod a markodban a pakli kkártyát és hüvelyk ujjal prgeted a kártyáket és arra kéred hogy mondjon egy mostot ahova azt akarja h a kártya bekeüljön amikor ez megtörtén a te kihúzod gyorsan a felső paklit és a lap az alsó pakli tetejére kerül (ezt úgy éred el hogy a teljes paklit tartó újjaiddal össze szorítod a paklit, és a legfelső lap ottmarad az alsó paklin mikor kihúzod a felsőt) az emberek többsége nem érti egy naiv lányak megcsináltam felfordított lappal de akkor sem értette :D sikerélmény megvolt
  • Looooser
    #39
    mellesleg a duble és a triple liftet megkell tanulni rendesen, és nem fogják észre venni jah és kétszer ne csináld meg egy embernek ugyan azt a trükköt (kivéve ha nagyon naív az ember :D ) mert akkor már észre veszik
  • polarka
    #40
    link