7
mi lehet a baja? :(
  • OPM
    #1
    Most raktam újra a windowst, annak reményében, hogy most talán jó lesz, de nem :(
    a problémám, az hogy minden divx-es avi-nál a mediaplayer (vagy akármelyik lejátszó) 1-2 perc lejátszás után vagy lefagy, vagy bejön a kékhalál :( A gép nem fagy le, utána újra el tudom indítani, de fölösleges, mert kis idő után újra ezt csinálja :(
    Mi lehet a probléma? Csak a legminimálisabb cuccok vannak fönn: ac3, divx502, vobsub
    MediaPlayer9, BSplayer RealPlayer, QuickTime -mind ugyanazt csinálja 1-2 perc lejátszás után :(
    De miért?
  • Kandurex
    #2
    MediaPlayer9, BSplayer RealPlayer, ez neked a minimál? Ebből elég lenne 1! (Bs elég)

    ac3, divx502, ebből is minek 2-ő? (Ace elég, v. más codec pack)
  • OPM
    #3
    nincs mind fönn, csak azt hittem valamelyik programmal van baja, de mint kiderült, nem
  • Blasta
    #4
    Tehát most raktad újra a windózt? XP-t gondolom.
    Én azt tudom javasolni, hogy keress rá az "ACE mega codecpack"-ra!
    Nekem ez van fenn a gépemen, és semmi bajom nincs egyettlen filmmel se, amit a netről húzok le!

    Mondjuk a te problémád lehet, hogy nem codec gond! Ha elindul akkor már mennie kellene.
    Próbáld meg azt, hogy kiszeded a feliratot a film mellől. Lehet, hogy a vobsub bekavar, nekem már volt ilyen.

    Most egyelőre ennyit tudok segíteni. Szólj, ha van valami.

  • dikki*yysw
    #5
    Az egyetlen dolog, amit tilos gépre rakni, az az ace mega codec pack.
  • dikki*yysw
    #6
    Mennyi az Energiatakarékosságnál a moncsi, stb. idle beállítása? Meg ugye 5.05-el próbálkoznék.
  • Ati8
    #7
    tizenhárpm