13
Flight simulationhoz joystik
  • oneal1
    #1
    sziasztok
    annyira megtetszetta játék hogy vennék hozzá egy joystikot....
    aki már tapasztaltabb a repülős játékok terén az lécci irjon egykét tipust hogy milyet érdemes venni!
    kössz
  • Inquisitor
    #2
    Nem hiszem, hogy soke ember van, aki végigpróbálta szimulátorral az összeset ... :)
    De. Szerintem érdemes a MicroSoft, Logitech, Saitec típúsokból választani. Aztán hogy melyiket választod a márkán belül, az már pénztárca kérdése.
    A Saitec a legolcsóbb még Force Feedback változatban is, de cserében egy tartós, de nem túl kényelmes műanyagból vannak. Nekem ilyen van, és azért bevált.
    De ha most vennék, akkor egy Logitech WingMan-et választanák, viszont az MS SideWinder-ekről is sok jót hallani.
  • Taranov
    #3
    oneal!

    Én a Flight simulator 2000-et próbáltam már Logitech joystickel (nem Wingman!) és próbáltam egy Geniusszal. Nem működött egyik sem, illetve irányítani lehetett, de a gombokat nem lehetett rendesen kiosztani a különbözőbb funkciók kezelésére.
    Most vettem a napokban egy Microsoft Sidewinder Precision 2 joystickot, ez nem force feedback-es, de ez a legjobb, még be se kell állítani a controllert, rögtön lehet játszani. nagyon jó.
    szűk 10 ezerért merem ajánlani ezt, 10 ezer felett meg csak force feedbackeset.
  • oneal1
    #4
    15 ezer leszt rászánva
    akkor lehet hogy az mss lesz
    és mindenképpen force geadbaces kéne..
  • CSOCSO
    #5
    nekem MS freestyle van vagy mi a csöcs.. ez egy gamepad de repcsis gamezokhoz..istenifőleg azért mert érzékeli merre döntöd.. nagyon baba..igaz inkább descent és forshakenekhez vettem anno:)
  • atee
    #6
    Nekem ez van : http://www.logitech.com/index.cfm?page=products/details&CRID=12&CONTENTID=5032&countryid=24&languageid=1
    Nalam a fogasa dontott foleg!
    Ezt ereztem a legkezreallobnak az osszes kozul!
    Ha ezt a szempontot nezem akkor nekem a Saitek a 2.
    MS joy kivallo csak a fogasa nekem nem jon be.
    force meg csak idegesit!
    A logitechnek csak ket aprocska problemaja akad:) dragabb mint 15e. es elem kell bele!
  • oneal1
    #7
    jó lehet ez a logitech!!
    nicns vele gond a játékban semmi?:)
  • atee
    #8
    Nekem semmi gondom vele..igan nem vagyok nagy repulos igy aszimulator is kimaradt!
    Battlefield1942 ben hasznalom csak!
  • CybearBoy
    #9
    Nekem Logitech-em volt (Wingman Extreme Digital 3D), utóbbi időben nem is nagyon használtam, de beszart, a mozgatásra össze-vissza reagál, nagy remegő, cikk-cakkos jelet ad, szal használhatatlan... Most vettem az MS Flight Sim miatt egy Saitek Cyborg 3D USB Goldot, és sztem nagyon jó, és nem is olyan drága, csak ajánlani tudom.
  • Petyus_
    #10
    Hmmm.. bár nem joystick Saitek-ből gamepad volt nálam, ergonómiára, minőségre nagyon jó volt (jobb mint az én Logitechem) de a driverei az valami borzalom. A gépemről leírtotta minden más USB-s cucc driverét, fagyott telepítéskor, minden baja volt. :[

    Ezért nem tudom ajánlani, ilyen szempontból Logitech, MS a biztosabb.
  • oneal1
    #11
    én is errea 2 őrre gondoltam
  • Marki..
    #12


    Hi,

    Ha valakinek van már tapasztalata ezzel a típussal, akkor megoszthatná.
    Venni szeretnék ilyent, vagy hasonlót amihez külön gáz kar van, régi quick shotomat cserélném le :)
    Igazából nem harci szimekhez kellene, hanem olyanokhoz, mint az X-plane és az MS Flight Simulator.
  • blackgamer
    #13
    vannak jó cuccok a témában