25
Geforce 2 MX-hez milyen drivert illetve directx-et?
  • dtk1985
    #1
    Milyen driverrel erhetem el a legjobb teljesitmenyt ezzel a kartyaval: ujabbakkal vagy inkabb regebbit hasznaljak. A gep amiben van: P3 650@750, QDI Advance 9, Manli GF2 MX 32mb SDR
  • dtk1985
    #3
    Koszi, megprobalom oket
  • Falconer
    #4
    Az ujabbak szarababbak, legálibbis 3DMark 2001 szerint, ott probálgattam öket. Nekem 2MX400 am van, AthlonXP2200as procival. A 42.51Detonatorral 2900 pontot ért el. A 43.akarhanyassal csak 2500at.
  • Torry
    #5
    ForceWare-t érdemes felrakni?
  • MaSzKa
    #6
    ez engem is érdekelne mert nekem is hasonló gépem van
  • _Vegeta_
    #7
    Nekem Gladiac 32megas GTS-em van már jopar eve, es azt tapasztaltam h az uj nVidia driverek egyre szarabbak! Nyilvan az uj kartyakhoz optimilizaljak oket..
  • Lammer
    #8
    Hasonló problémám lenne nekemis, egy havernak rakok össze gépet, sajna a vidikártyája maradt a régi, váltana winXpre és melyik verzószámot ajánlanátok xpre??? inno geforce2 mx400 sdramos...
    Halottam, hogy mxre max 41. verziószámig tehát 40.XXig!!!
    Ez igaz?
  • _Vegeta_
    #9
    Passzolom! Lehetoleg ne a legfrissebbet. :ÐÐÐ
  • Botond #10
    nekem is az van,és nekem jobb az újabb driverekkel
  • _Vegeta_
    #11
    mien boardon ?
  • Botond #12
    az az alaplap? jókat tucc kérdezni,vmi asus
  • _Vegeta_
    #13
    vazz... board=kartya..
    amugy nekem tusl2-c m van. :DDD
  • Botond #14
    ez elsa vagy mi
  • _Vegeta_
    #15
    Elsa ?? Az baró, nekem is elsam van, legjobb ceg a vilagon!!! :>
    Elsa Gladiac Geforce2 GTS 32megas.. Még anno szinte megfizethetetlen ara volt vagy 120k :D
  • Botond #16
    50kért vettem akkor amikor boltba 50k volt,haver mondta,hogy gézának van,mert "leesett a platóról",és hogy vegyünk de azonnal,mert boltba 120k gáza meg 50ért nyomja,hát vettünk,nekem azóta is az van,idén karácsonyra lepem meg magam új géppel...btw én tudtam hogy neked is az van,mondtad,hogy gladiac+gts,azért is mondtam,hogy sztem jobb az újabb driver,nekem legalábbis az az érzésem
  • Botond #17
    boltban 120k volt úgy van az első mondat,csak belezavarodtam a sok számba lol
  • SoDI---
    #18
    Az ilyen történetekhez jó lenne évszám is :)
  • Botond #19
    vagy 3éve :-)
  • Botond #20
    karácsony volt akkor is,szal karácsonykor múlt 2 vagy 3 éve,de 3 sztem
  • _Vegeta_
    #21
    Latom egycipoben jarunk.. az enyem is kamionos peldany, es 50k volt, de ugy h elotte eladtam a Gef256osom, es igy csak 30kba kerult. :>>>
    Enis most gondolkodom kartyacsereben, de ahogy korulneztem most nemnagyon erdemes kartyat venni, csak ha nagyon muszaly..
  • SoDI---
    #22
    pontos jé pontos jé pontos jé!!!

    De különben igazad van :)
  • _Vegeta_
    #23
    szorry, a nyelvtan nem az erossegem. :)
  • Botond #24
    komplett gépet veszek,p3-650 már nem az igazi :-)
  • _Vegeta_
    #25
    hat egen.. en meg vagyok elegedve a 900-as cerkammal ami 1013-on megy..Mivel nem jaccok gepen nem kell uj gep. Majd ha kijon a Longhorn, talan enis fejlesztek. ;)