28
Carmageddon 2 + ATI textúrahibák. Tud valaki megoldást?
  • [HUN]FaTaL
    #1
    ATI kártyám van és a textúrákat össze-vissza mossa cserélgeti a játék. Nincs erre valami megoldás? Mert szeretnék evvel a játékkal újra játszani. Előre is thx a válaszokat.
  • [HUN]FaTaL
    #2
    Senki? :((((
  • [Rush]
    #3
    Szar a kártyád, vidd vissza
  • [HUN]FaTaL
    #4
    nem szar. Több atisnak is volt ez a problémája. Ez játékhiba nem kártyahiba.
  • dikki*yysw
    #5
    Akkor kérd meg Hókuszpókot, hogy varázsolja el a kártyád, és így te lehetsz az egyetlen ATis, akinek megy a Carma2.
  • Inquisitor
    #6
    Végső megoldásként esetleg egy Glide Wrapper programmal próbálkozhatsz még ...
    Abban még volt Glide támogatás, vagy nem?
  • Borg
    #7
    Érdekes, én 8500al játszottam vele még simán tavaly...
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #9
    Nah az nvidia képminőségen vitatkoznék veled.Meg a drivereken is.De mind1 te kis nvidia fan.Lehet ki kéne próbállnod 1 atit és nem a 2évvel ezelőtti tudatban kéne élni(driverek terén).na szvsz
  • tomsolo
    #10
    cserélgesd a drivert, néha a régebbi a jó, néha meg az újjabb :)
  • Borg
    #11
    Hja, ha jol emléxem akkor még vagy a 2.3 catalyst, vagy az előtte lévő még nem-catalyst 6071-es driver volt fent.
  • [HUN]FaTaL
    #12
    Thx all! Honnan lehetne lekaparni egy régi drivert?
  • [HUN]FaTaL
    #13
    Na az nVidiat inkább hagyjuk. Főleg képminőség meg driver ügyileg.
  • [HUN]FaTaL
    #14
    LOL.
  • Braveheart
    #15
    na ne flameljetek, az ati és az nvidia kártyáknak különbözőek az erősségeik és gyengeségeik, de ki a faszt érdekel ez, a gyerek ne mezért nyitotta a topicot
  • [HUN]FaTaL
    #16
    hmm azóta már az ATI javította a problémát és minden OK. viszont lenne még egy problémám a játékkal: Nincs zene pedig az optionsban be van kapcsolva. Volt még vkinek ilyen problémája a játékkal? Ha igen, mit lehet ellene tenni?
  • Seth
    #17
    Ja csak így 2 év után??? :)
  • Chief
    #18
    most sikerült megtalálni a megfelelő driver...
  • [HUN]FaTaL
    #19
    nem csak eddig nem írtam ide:D 4.4estől (asszem) javították a hibát:D
  • [HUN]FaTaL
    #20
    zenével mit lehetne kezdeni? megnéztem rajta van a CDN (vagyis az Imagen):D
  • Seth
    #21
    azt én sehogy se tudtam beüzemelni
  • [HUN]FaTaL
    #22
    :( érdekes mert effektek vannak. xp nem kezeli a zenét audio fájlokból vagy mi?
  • baggu
    #23
    Nekem ilyen gondom van nem tudom miért.Nem csak ennél a játéknál , ezt irja ki ha rákattintok az install ra C:\Windows\System32\Autoexec.NT. A rendszerfájl nem megfelelő a futó MS-DOS és Microsoft Windows alkalmazásokhoz.
  • c115
    #24
    NEKEM NINCS GOND CSAK KÉNE A JÁTÉK!
  • Peck
    #25
    Valakit tud valamilyen probléma megoldást az XP alatt futtatásra?

    Felraktam a patchet azzal sem megy,vagy ha elindul 640x480ba csak,és ha összetöröm a kocsit lefagy..... Nvidiám van.... vakai tud megoldást?
  • akyyy
    #26
    multi megy?
  • Vass Gábor
    #27
    A 9.dik feladatban az utolsó gépezetet hol találom meg, mert nem találom, annyit tudok hogy az utolsó szinten van.
    A 7.dik feladatban meg milyen messzire álljak, hogy fel tudjak ugrani a toronyba?
    Mondták már hogy 34.536 méterre álljak, csak az meg nem tudom hogy hol van.
  • Klub
    #28
    a 10.-es feladatban miket kell lerombolni?