791
így a Tour2003 előtt...
  • Ch_Slater
    #1
    2003-07-03 Cycling Manager 3 - Cyanide Game Center 52x15 MB IMMERSION

    Megván már valakinek?Milyen?
  • dikki*yysw
    #3
    Előző két rész megvolt, de nem játszottam vele. Jó lehet pedig.
  • Giovanni #4
    Szasztok, én most próbálgatom. A kezelő felülete nem nagyon tetszik, amúgy jó a game.
  • Ch_Slater
    #5
    most szedem. remélem lejön még ma..
  • justin
    #7
    Arra nem sikerült rájönnöm, hogy hogy lehet menet közben frissítőt adni a kerékpárosoknak. Egy másik fórumon azt írták, hogy nem lehet. Ez elég nagy baj lenne, mert akkor 3 kulacsot kell beosztani minden távra :(
  • a.carkey
    #8
    Benne van Bodrogi is! :)
  • cenobite
    #9
    Lehet frissítőt adni, méghozzá négyszer. A versenyző paneljének az alján látható kis kockákban, hogy 1,2,3,4. Ezekre kattintva már szlopázik is a srác. De amúgy maguktól is isznak, ha ez szükséges. Be kell ám osztani jól!
  • justin
    #10
    Hát ez az! Miért nem lehet kocsiról utántölteni őket, mint a valóságban? Asszem a 2-esben még lehetett ilyet csinálni.
  • Emery
    #11
    CD-keyt tudna valaki adni mert az 1.1 patch utan keri a jatek. Mert nekem az alap jatek rosszul szamolta az osszetettet.
    Udv Emery
  • Ch_Slater
    #14
    4 perc és lenn van
  • ÁjjLe BoBBi
    #15
    mennyire jó a gém ? mert csak akkor rakom fel :) másképp hagyom tovább porosodni a vinyón :)
  • savafan
    #16
    Ez spanyol oldal. Mit kell tenni mert nem ugatok spanyolul? Hol találom meg konkrétan?
    THX előre is!
  • Emery
    #17
    Es Hiba mentes azzal a jatek? 1.1 patchel is mukodik?
    Mert nekem siman megy. De ha elso vagyok rajtam a sarga triko az nem szamit mert aki nagyon levan tolem maradva azt ugy is elem rakja be a taljes jatek vegen igy lettem elsobol 77 dik. es olyan ember lett az elos aki mar a 3szakasz utan mar tobb mint 1 ora volt a hatranya.
  • Emery
    #19
    Nha leszedtem a Crack-et es most mar nem keri a CD-key-t, de nem is indult el a jatek. Erre ujra installaltam a jatekot majd johet a crack... hurra elindult.Majd felraktam a patchet es ujra keri a CD-keyt :(
  • Ch_Slater
    #20
    nekem Armostrong helyett Neilstrung van...
  • Ch_Slater
    #22
    akarom mondani Armstrong helyett
  • Emery
    #23
    Ugy is probaltam, de akkor meg elsem indul.
    Igy marad a jo kis taktika (Lemeradok jol, a vegen ugyis elore rak :))))))
  • Ch_Slater
    #25
    az az hogy milyen teljesitménnyel megy. elvileg a max pulzusszáma hány százalékán bivajozik
  • Ch_Slater
    #26
    izé. bicajozik...
  • Ch_Slater
    #27
    pl. ha 190 a max pulzusszáma az adott versenyzőnek akkor a 65% az 123.5
  • Ch_Slater
    #28
    mondjuk ez asszem nem ilyen egyszerű mert kiszámolják a max pulzusszámot (mondjuk 190) és szerintem meg van határozva hogy hány százalékáig terhelhető hogy hatékonyan tudjon versenyezni.
    asszem ugy szokott lenni hogy van egy minimális pulzusszám és egy maximális. Mozgás közben e kettő között mozogjon és akkor jo. persze e kettő között is vannak fokozatok hogy milyen intenzitású mozgást akarsz csinálni.
    ezt persze általánosságban irtam a pulzusról, nem konkrétan a játékban láttam ilyet.
    pl. ha nézed a Tour-t akkor ott is kint szokott lenni néha egy függöleges oszlop és ott százalékban mutatják a pulzusszámot.
  • savafan
    #30
    Sajna eddig senki nem talált rá megoldást!:( És úgy néz ki egyenlőre nincs is. Remélem mihamarabb lesz, mert így tényleg nem az igazi. Egy futam alatt gyűjtöttem vagy 4-5 óra hátrányt.
  • Meggymag
    #32
    Ezt a patch-et használják már a szervereken többnyire de sajnos ezzel se megy a régi crack.. Kéne új mert így nem lehet neten nyomni...
  • Emery
    #38
    Nekem se mukodott a serial :(
  • Meggymag
    #39
    Nem értem, hogy minek kell vele működnie. Én mindenféle serial nélkül raktam fel a játékot és pl tegnap is nyomtam neten. Van egy 1.1b4 patch amivel együtt tud működni a sima 1.0 crack a többivel nem. És ezzel az 1.1b4-el nekem sikerül jáccani gamespy-on keresztül.. Napokon belül kijön az 1.2 HIVATALOS peccs és hozzá a crack. HA megjelenik felrakom ide a linket. Addi gis itt a link ahonnan ha leszeditek az 1.1-es peccset akkor menni fog a régi crack-el...
    http://www.computergames.ro/download.php?optiune=show_download&did=1611
  • Hay
    #40
    Azon az oldalon ez van: Cycling Manager 3 beta patch v1.4
    Erre gondoltál?
  • Meggymag
    #41
    Igen pontosan arra. Azért másoltam be. NEkem ezzel az 1 peccsel volt hajlandó együttműködni a crack....
  • Meggymag
    #42
    Amúgy az elég nagy elírás mert aznem 1.4-es hanem 1.1b4-es peccs. Az oldal készítője igencsak nem érthet hozzá..
  • Meggymag
    #45
    Hát a mai világban elég kevés már egy GF2MX de ettől függetlenül ha a gém megy vele szépen akkor nem törvényszerű, hogy utána fagyjon le... Nekem olyan volt, hogy verseny után amikor kilépne a főmenübe, leállt a gép....úgy ahogy van kikapcsolt... Nos oka a proci túlmelegedése volt de egy normális hűtőbordával orvosoltam a problémát. Nálad nem tom mi lehet a baj...
  • Meggymag
    #47
    Elvileg szarul töltötte le a netről a peccst.. Ezt írja..
  • Hay
    #50
    Na leszedtem az 1.1b4-est, aztán acrack, ment is, bár még elég sok az egy futamra eső bug. Ill. "Egy futamra eső". Elkezdek játszani egy kiválasztott szakaszt, és kb a táv felénél egyszerűen kilép a játék a windowsba...
    Tipp?
  • Hay
    #51
    Ya. És azt hogy lehet beállítani, hogy mint a CM2-nél egyszerre lássam a képernyő alján az öszes versenyzőm kis ablakát?
    Egyáltalán. Ha már itt e fórum, talán elmondja valki részletesen, hogy milyen funkciói vannak a bal alsó sarok kis ablakának? (Tudom, az a yó, ha a valaki rájön szépen magától, de miután örökké kiugrál a játék a win-ba, kihagynám az emígyen hosszassá váló tanulási folyamatot.)
  • Meggymag
    #52
    Hát nekem ilyen kilépéseket csak az időfutamoknál csinál. Minden időfutamnál amikor elindul a 4. ember kilép a program. Ha nem raksz fel peccset akkor nem lép ki a sima crackkel???
  • Hay
    #53
    Már vagy 5x telepítettem külömböző peccsekkel, crackkel, különböző variációkban.
    Most jön az, hogy felrakom csak magát az alapjátékot a crackkal, aztán csak nem lép ki. Viszont az itt olvasottak alapján meg jön a :"Mert nekem siman megy. De ha elso vagyok rajtam a sarga triko az nem szamit mert aki nagyon levan tolem maradva azt ugy is elem rakja be a taljes jatek vegen igy lettem elsobol 77 dik. es olyan ember lett az elos aki mar a 3szakasz utan mar tobb mint 1 ora volt a hatranya.
    "
  • Hay
    #54
    külömböző=különböző
  • Meggymag
    #55
    Jaja ez ismerős bug... Szerintem ezt is javították már az 1.1-ben csak hát crack kéne hozzá ugyebár..
  • Hay
    #56
    Te mennyire merültél már el a játékban? Azt pl. hogy kell, hogy ha mondjuk Bodrogival támadok, lesz néhány perc előnyöm, akkor a többiek ne támadjanak, vagy "fordítva", ha más csapatból valaki elszökik, és az én csapatomnak kell mennie utána (mint mikor a U.S.Postal védi a sárga trikót Armstrongnak)?
  • Meggymag
    #57
    Hát amikor megszökik az emberkéd és elég nagy már az előnye és közeledik a cél akkor akarva akaratlanul el kezd hajtani a mezőny. Azt, hogy a te embreid ne vigyék a tempót azt azzal érheted el, hogy visszaveszel a teljesítményükből(bal alső csúszka és akkor nem fognak menni a sor elejére hajtani). De ha a mezőny úgy is a szökevény után fog menni...
  • Grave Digger
    #59
    dc++
  • justin
    #73
    Most akkor milyen file-jaid vannak? (név és kiterjesztés)