43
ez
  • Met
    #1
    Lehetséges az, hogy megbolondul az egér?
    Először csak fagyott a gép ha megmozdítottuk az egeret, de azt hittem, hogy melege van a gépnek és azért vagy. Most meg állítólag összevissza kattintgat mindenre.
    2002 Norton Internet Security van fent.
  • neménvoltam
    #2
    Nekem is volt hasonló, én egeret cseréltem :)
  • izb
    #3
    optikai??
    Ha igen,akkor ragd fel hozzá a flopyn találhato drivert!
    Hasonlot nekem is csinált!
  • Taranov
    #4
    Ha nem optikai akkor meg cseréld le optikaira :))
  • izb
    #5
    ez nagyon ott volt a szeren ehhh he
  • Borg
    #6
    A "ragd" alatt pontosan mit is értesz?:))
  • Met
    #7
    Nem optika, egyszerű kis noname szar.
  • Met
    #9
    Persze ne ma pénzről van szó, csak fura.
    Még jó hogy a billentyűzet nem csinál ilyet, beírja, hogy format c: az leshetek:D
  • Bandew
    #10
    ne ma?
  • Laacaa
    #11
    Hali!

    Nekem is most valami hasonlo problemam van, az eger ha olyan a kedve szaladgal mindenfele, es kattintgat is neha. Genius netscroll optikai. Drivert nem kaptam hozza, de toltottem a netrol, es nem hasznalt. Visszavittem a boltba az egeret, kicsereltek egy ugyan ilyen tipusura, hatha hibas, de szinten ugyanez a helyzet.
    Gondoltam virus, de mikor a regi egeret hasznaltam, azzal nem volt gond.
    Pls ha tudtok valamit, segitsetek!
  • steweee
    #12
    nekem is most volt hasonló problémám, habár nem ennyire súlyos. én csak azt tapasztaltam hogy a srceensavert hiába kapcsolom be, kimegyek enni vagy budira, mire visszajövök világít a képernyő, az egérmutató meg meg-megrándul, kicsit mozog.a gép teljesítménye is érezhetően lassabb volt,és játékok alatt pl: mintha lőttem néha pedig nem nyomtam egérgombot.2-3 hete volt egy cikk itt az SG-n hogy férgeket telepítenek a neten keresztül egyéni felhasználók gépére, főleg olyanokéra sikerül akik nem nagyon kapcsolják ki pl:éjszakára, és az ilyen gépeket egy-egy szerver elleni támadáshoz használják a hackerek pl:levelezés lebénítása stb.tettem egy új windowst, norton 2002(jobb mint az újak!) zonealarm pro(stop all internet activity mikor nem vagyok a gépnél),total cleaner(ad-adaware is volt de nem fért meg a többivel), pop-uo zero pro. azóta semmi probléma.pedig elég sokat nézegetek sexoldalakat, és rendszeresen jelez hogy vírus(főleg trójai)meg mindenféle szemét cookie és kezdőlap átállító szarság támad! vidd el egy haverodhoz az egeret, próbáld ki, ha ott műxik, akkor ez a gond
  • FtranX
    #14
    Nekem régen a noname egerem csinált olyat, hogy ha megmozdítottam össze-vissza szaladgált és kattintgatott mindenre 1000-el. Kiderült, hogy a kábele rossz, ezért kivágtam belőle 10 centit. :)

    Most egy MS intellimouse-om van. Ez meg néha olyat csinál, hogy az egérmutató elindul magától jobbra. :)
  • Gregorius
    #16
    Nekem laptopon bolondul meg az egér. Teljesen friss OS install, meg minden, és amikor bedugok egy PS2 egeret, akkor kb 1/4 óra után megbolondul, folyamatosan klikkel és megy össze-vissza. Arra gondoltam, hogy hátha a touch-pad-del veszik össze, de azt meg nem tudom XP miatt leírtani, mert minden újraindításnál felrakja. Valaki segítsen!Öt egeret próbáltam ki, és mind az öt ugyanezt csinálta, van köztük márkás, márkátlan, két gombos, görgős, meg minden. Net meg nincs rajta, soha nem is volt, úgyhogy a worm-ök kilőve!

    Valaki?...
  • Gregorius
    #18
    Na de az enyéim többe kerültek és nagyon jó kis egerek csak a laptopon csinálnak ilyet. Közben rájöttem, hogy ilyenkor kihúzom, visszadugom, és minden oké, de zet egy FPS-ben azért nem ártana kiküszöbölni.
  • NeoMaN
    #21
    rossz egérkábel miatt volt nálam is ilyen....
  • Gregorius
    #22
    USB-n lehet, hogy jobban menne, van Genius, noName, Dexxa, NEC, de mindegyik ugyanaz.
    A laptop pedig GERICOM, XP-vel 512Mbyte RAM-mal GeForce FX 5600, 2600MHz.

    Ja, kihúzom, visszadugom, csak vicces, amikor egy osztag lopakodik liba-sorban, aztán jön az egér, és egy laza mozdulattal kiírtom a saját osztagomat.

    Meg az is vicces, amikor csinál 30 példányos másolatot egy fájlról explorer-ben.
  • Geeryy
    #23
    logitech egeret kell venni és kész!
  • Pheel
    #24
    Gericom...
  • Gregorius
    #26
    Jó, szal akkor ez ilyen hardware/márka függő dolog. Akkor csak egy gyors gratula a gyártóknak hozzá (long live virtual machine!)
  • Gregorius
    #28
    Nem hiszem. :) de megoldásnak sem lenne utolsó, hogy másik gépről egerezek...
  • DiVE
    #29
    ilyet mi is nyomtunk csak suliban:))) számtech órán két egymás mellett lévő gép moncsiját felcseréltük (mármint átdugtuk de a moncsik a helyükön maradtak) a láma diák meg a számtech tanár meg ott szenvedtek, hogy be wan-e dugva rendesen az egér meg a billentyűzet, meg hogy miért mozog néha az egér (amit persze mi mozgattunk a másik gépnél) remélem érthető mert mi qrva jót szórakoztunk rajta!:)))
  • HPt
    #30
    oks, asszem félig-meddig idevág a problámám

    optikai microsoft egerem van, és win98 alatt (dualboot van, kell a 98 is... de ez most nem érdekes) a legkülönbözőbb pillanatokban egyszerűen lefagy az egér: kialszik a piros kis lámpa, húzhatom ki az usb dugót, vissza és minden jó... egy ideig

    valami ötlet? kezd zavarni, elég kellemetlen
  • janos666 #31
    Nem állítottad be véletlenül a windows-ban hogy kapcsolja ki a nem használt USB eszközöket?
  • HPt
    #32
    nem hinném, mert:

    - ez már nem az első Windows install, és még mindig az a baj
    - azt sem tudom hol lehet azt bekapcsolni :)
  • Borg
    #33
    Alaplap, chipsetdriver, ott is lehet a gond az USB-vel.
    Lehet, hogy az alap Win98-as nem kezeli jól.
  • HPt
    #34
    majd még a drivert megnézem akkor, lehet hogy felrakom az egér progiját

    XP-ben amúgy hibátlan, driver nélkül is
  • ent
    #35
    Próba

    Gigabyte 7NNXP, AMD 2400+, 2*256 DDR400 Kingston HyperX CL2, 120Gb SATA Seagate Barracuda IV, Inno3d Geforce FX5950Ultra, Pinnacle Stereo TVtunner, LG-DVD, LG-CDRW, DTK 400W ház, 3DMark03: 5651
  • tmate6
    #36
    hi
  • Lazarus
    #37
    1 hete vettem egy Trust tipusu lézeres egeret, eddig bírta, összevissza ugrál a kurzor. ne vegyen senki ilyet
  • PunkZoli
    #38
    nna most vettem egy G5öt ,de nem reagál, pedig még a kis szoftverét id feltelepítettem! mitévő legyek? vki segítsen már,mert szétvet az ideg
  • Frenky87
    #39
    Samsung OMS3PB egerem van nekemis. Gigabyte 8T-RX330-L alaplap. Valamitől elszáll az egér vezérlő. Egyik nap sikerült tennem vele valamit, (driver uninstall, reinstall...mindenféle...) akkor jó volt... aztán most akartam CODozni, és beszart... míg el nem indítottam jó volt.. mi lehet a gond? Tuti nem a COD, mivel ezt az egeret már 1,5 éve használom minimum. Ez a konfig meg Múlt év júliusa óta van meg. Újonan telepített dolog az ATi Catalyst 6.1. Más nem. Légyszi segítsen valaki. Köszi szépen!
  • nicola
    #40
    Segitsen valaki. Nekem is ha nem is olyan nagy sűrűséggel,de lefagy az egerem. Minden működik tovább csak az egér fagy ki az XP alatt. (Asus alaplap P4C800 2,8)
    Ami viszont érdekes, hogy ha kihúzom és visszadugom gond nélkül megy tovább. Ki tudja mi lehet ennek az oka ?
  • wudy86
    #41
    Sziasztok!

    Nekem is van 1 kis gondom az egérrel, márpedig az, hogy egyszeri kattintást is duplának veszi, elég gyakran! Hallottam olyat, hogy ez az első jel az optikai egereknél, amikor elromlik! Igaz ez? Vagy csak driveres probléma lehet? Amúgy optikai, rádiós A4Tech egér RFSOP-533 modell! Billentyűzettel együtt vettem és az A4Tech honlapon nem találtam hozzá normális drivert, amit meg adtak floppyn, az én szerintem nem is a megfelelő. Mert előtte is volt 1 A4Techem, de az nagyon hamar elromlott, valami érintkezési hibája volt az egérnek és kicserélték erre, de a floppyból ugyanazt adták vissza! Amúgy ennek ellenére a floppys driver fel van telepítve! Segítsetek, hogyan lehetne megoldani ezt a problémát, nagyon zavaró! Köszi
  • kristiaan
    #42
    nekem is volt ilyen problemam, de en atcsereltem a mikorkapcsolokat belul aztan jo lett
    igaz az vmi 3 gombos egerke volt es ha jol emlexem a kozepso gombra csereltem ki anno
  • [Walaki]D`Lair
    #43
    Baszki...nem érzékeli a felső gombokat az MX518-am...:|

    a körgő megy, a görgő lenyomást is érzékeli, de a többi 3 gombot a tetején nem:|

    WTF??