82991
11430931do.jpgLinkekMissionMission
  • zaki
    #1
    ja, az lesz
  • Fefe
    #2
    De miko?
  • Fefe
    #3
    Meg majd konzolra (szerintem)
  • MiZo@game
    #4
    Minden bizonnyal már fejlesztik a következő GTA játékot, mely valószínűleg a San Andreas alcímet viseli majd! Ennek több bizonyítéka is van:
    -A Rockstar North egyik munkatársa (Richard Kruger) a múlt héten regisztrálta az alábbi domaint: www.grandtheftautosanandreas.com
    -Az első (sima) GTA játékban 3 sziget között furikázhatunk melyek nevei: Liberty City, Vice City and San Andreas.... Az első kettőből már külön játék készült, a harmadik még várat magára...
    -A Vice Cityben egy telefonbeszélgetés során szó esik egy focimeccsről, melyen a megbízó állítása szerint két törött lábbal játszott egy SAN ANDREAS nevű csapat ellen
    -A Vice Cityben a reptéren van néhány konténer, melyekre az alábbi van írva: Dél-Nyugati Szállítmány. A valódi San Andreas Kalifornia államban található, az USA Dél-Nyugati részén....
    -Figyelmetekbe ajánlom a következő képet: http://www.psycopsy.com/gtasanandreas/images/sanandreas1.jpg

    Várom a kommenteket!
  • MiZo@game
    #5
    Ezeket a híreket az alábbi oldalról szedtem: http://gta-sanandreas.com
  • MiZo@game
    #6
    Állítólag 2004 elején....
  • MiZo@game
    #7
    Sajnos a legfrissebb hírek szerint csak konzolra fejlesztik.... Bár ha megnézitek a képet, szerintem konzol ilyet nem tud produkálni :)
  • Fefe
    #8
    Én úgy tudom hogy nem nagyon akarják Pc-re kiadni. Habár ezt mondták a Vice City-re is.De remény mindig van
  • zaki
    #9
    az a kép fake...
  • zaki
    #10
    sztem kb 1,5 év múlva lesz Pcre
  • Fefe
    #11
    De amúgy oda is van írva mellé hogy Fake
  • MiZo@game
    #12
    Hát, azért szerintem jelent valamit az az emberke a bal oldalon.... A stílusa nagyon GTA-s, és a kinézete sokkal jobb mint a VC-ben lévő emberkéknél!
  • zaki
    #13
    a 2. cikket olvasd el
  • zaki
    #14
    ezt elb*sztam.. 576.hu-n írd be a keresőbe, hogy san andreas, és a 2. cikket olvasd el, képet már nem találsz, de egy fénykép volt san francisco utcájáról, 1-2 emberke elkészített egy képet, amolyan gta-sra.
  • Fefe
    #15
    Zaki:marha láma vagyok de nem találom a 2. cikket mármint ott a Chaser demoja van
  • Neme.
    #16
    Ez igaz, valahol láttam is az eredeti képet és a fake-et egymás mellett.
  • zaki
    #17
    az 576.hu-n volt régen
  • zaki
    #18
    576.hu-n a keresőbe írd be hogy san andreas, és ott a 2. cikk, sajna már a képeket levették...
  • MiZo@game
    #19
    Oké, akkor sry.....
  • Fefe
    #20
    ok megtaláltam
  • Neme.
    #21
    Egy jó ideig még biztos nem fognak kiszivárogtatni róla semmit.
  • MiZo@game
    #22
    Ja, szerintem se
  • zaki
    #23
    én nem is foglelkozom vele, olyan sokára lesz pc-re, 2004-ben lesz ps2-re, és ezután kb fél évvel fog megjelenni pcre (általában fél évvel ps2 után szokott jönni pcre), ha 1általán +jelenik pcre
  • Carlos
    #24
    Várom már énis ezerrel!
  • neménvoltam
    #25
    Íme egy térkép San Andreas-ról:
  • zaki
    #26
    ez 1 nem hivatalos kép, csak 1 pályázatra lett beküldve, hogy a rajongók szerint milyen legyen a város
  • neménvoltam
    #27
  • HooDoo
    #28
    ez is fan art
  • neménvoltam
    #29
    Nem baj, de fasza.
  • Taranov
    #30
    micsoda rejtély :))
  • zaki
    #31
    még semmilyen hivatalos info nincs a játékkal kapcsolatban, csak az, hogy egyelőre csak Ps2-re jön ki, valamikor 2004-ben
  • Taranov
    #32
    A cím helytelen kérem szépen.
    Eddig 5 GTA játék van, a San Andreas a 6. lesz.
    GTA 1.
    GTA LONDOM 1969
    GTA 2.
    GTA 3.
    GTA Vice City
  • Taranov
    #33
    minden gta kijött eddig PC-re, már a hagyományok kedvéért is, ez is lesz PC-re.
  • Fefe
    #34
    Viszont a Gta4 csak Ps3-ra jön ki.
  • zaki
    #35
    igen, fél évvel a ps2 megjelenés után
  • zaki
    #36
    hol van az még...
  • Fefe
    #37
    MOndjuk azért én erre nem alapoznék
  • HooDoo
    #38
    remélem ez a GTAxy csak PSxy-ra jön ki, csak egy olyan 'félreértés', mint a gta vice city-nél, hogy a KONZOLOK közül jön csak ps2-re... így legyen....
  • Fefe
    #39
    Neked legyen igazad
  • neménvoltam
    #40
    Kurva nagy kibaszás, és kurva nagy bevételkiesés lenne ha nem adnák ki PC-re. Elvégre ennek a játéknak az alapjai PC-re lettek tervezve.