2194
  • Tibre
    #1
    Nos, úgy néz ki megérte várni az xbox verzió után ilyen sok időt,ugyanis a készítők a PC-s változatba több fegyvert,több fajta ellenséget,új járműveket vmint 6 kizárólag online pályát(tehát lesz multi is) készítenek(készítettek) a konzol verzióhoz képest.Remélhetőleg a grafikán is csiszolnak még.A játék egyébként most nyáron debütál.
  • Tibre
    #2
    Itt pedig a honlap:http://www.microsoft.com/games/halo/
  • zaki
    #3
    fasza játék lesz az biztos, sajnos nem láttam Xbox-on milyen
  • zaki
    #4
  • zaki
    #5
    pontos megjelenési dátum még nincs?
  • Tibre
    #6
    Én sem,de talán nem is baj.Amíg nem jön a Half-Life 2,jól ellehet vele ütni az időt(No meg utána is azért)
  • Tibre
    #7
    Nem tudok róla.(When its done) :)
  • Tibre
    #9
    SZóval HL2 már jön nyáron,juppee
  • Tibre
    #10
    Félretéve a tréfát sztem most nyáron ki fog jönni Halo PC-re,Halo 2 meg X-boxra.
  • Tibre
    #12
    Ilyen sok embert érdekel a game? :)
  • Petyus_
    #13
    Engem nagyon érdekel. :) HALO rulz.. (legalábbis XBox-on nagyon tetszett!)
  • shaba23 #14
    bazz... most néztem meg a 9 perces Xboxos Halo 2 múvit...áááá...ütős mint a cimbalom...
  • Tibre
    #15
    Rendben,de itt most a PC-s Halo-ról van szó.
  • shaba23 #16
    az oké, de ha csak hasonlít erre, akkor akaromakaromakarom
  • Tibre
    #17
    Nem tudja vki,hogy mennyi lesz a Pc-s verzió tiszta játék ideje?(single)
  • csabawarchief
    #18
    nem ;)
  • Tibre
    #20
    Komoly?
  • Kandurex
    #21
    hüle:)
  • Skynet
    #22
    De ha úgy tetszik HL 2 porrá is zúzza ezt meg a Halo 2-t..:)
  • Tibre
    #23
    Miért,konzolból kiindulva eltudnám képzelni,hogy ilyen rövid legyen egy játék.Egyébként én 8-9 órát olvastam tegnap.
  • Tibre
    #24
    Sok értelme nincs összehasonlítani a 2 játékot...
  • GregSB
    #26
    Én ebben nem lennék olyan biztos. Tegnap játszottam 4-5 órát Haloval egy haveromnál, és nálam üti a HL1-et. (pedig azt sem 1x vittem végig)
  • Tibre
    #27
    Még mielött elkezdenétek vitatkozni,hogy melyik a jobb,ez a topic nem arra van,hogy eldöntsük HL2 vagy Halo a jobb.Egyébként is értelmetlen összehasonlítani egy konzol átíratot egy Pc-re készülő játékkal.Az a lényeg,hogy mindkettő jó lesz.
  • GregSB
    #28
    a #26ban elírtam: azt nem 1x vittem végig.

    Tibre: Eszem ágában sincs VS vitázásba kezdeni. Csak leírtam az én véleményemet a Halo Xboxos verziójáról. Őszintén megmondom mielőtt kipróbáltam én sem tartottam valami sokra, az előzetes képek + videók alapján besoroltam egy tucatFPSnek. Mondanom sem kell tegnap óriásit csalódtam (pozitívan). Hihetetlen atmoszférája van a játéknak, a grafikája még ma is lélegzetelállító egyes pályákon. Egyszóval nyugodtan kijelentem, hogy a HL szintjén van minden szempontból.
  • Tibre
    #29
    Úgy értettem,ha vissza írsz,hogy HL-nél jobb akkor arra jön a válasz és ez így menne tovább.Mellesleg a képek és videók alapján is sztem kitűnik az átlag fps-ek közül.
  • GregSB
    #30
    Nem azt írtam, hogy jobb a HL-nél, hanem hogy " nálam üti a HL1-et". Ebbe nem köthet bele senki, mert ez az én szubjektív véleményem ;)
  • B@dsector
    #31
    X-BOX már véignyomtam az írányitás nem
    hasonlitható a PC-s 1st person shooterekhez
    de nem volt rossz csak az újjaim fájtak
    2 hétig a végig játszás után:)))
  • Skynet
    #32
    Direkt nem is válaszoltam a véleményre mer sajátja....Tény HL 1-et szerintem is übereli..
    De hl2-t azt felejtsük el....Ez is nagyon jó gammade ha kijön a hl2 akkor azt jóideig semmi nem fogja überelni...:)
  • shaba23 #33
    ne fárasszatok már... akkora baromság ezen vitázni... kinek mi tetszik...részemről én majd akkor nyalom valamelyik játék seggét, ha már kipróbáltam. Ti meg már előre fényesítitek a HL2-ét. Le kéne venni a szemellenzőket!!!(zárójelben megjegyzem, nekem nem jött be a HL1, bár végignyomtam, éppen ezért vagyok kiváncsi a 2-re)
  • Kandurex
    #34
    Hivatalos megjelenés: Aug 3! ...(ez év) :DDD
  • GregSB
    #35
    Ki vitázott itt?

    B@dsector: Én az első pálya után belerázódtam a gamepados irányításba, nem olyan vészes az. Tény hogy online soha nem játszanék így, de single-playerre szerintem megfelel.
  • Tibre
    #36
    Megbizható forrás?
  • Kandurex
    #37
    Forrás:
    http://www.microsoft.com/games/halo/

    Gondolod, hogy ez most elég megbizható??? Annyit tolják amennyit akarják. Függetlenül, hogy hivatalos a megjelenési dátum.
  • dikki*yysw
    #38
    Nemsokára gyün! lúköráúnd
  • The Garrett
    #39
    Egy cikk a HALO multiplayerről annak akit érdekel :)
  • Tibre
    #40
    Nme tudja vki,hogy szeptember melyik felében fog kijönni?
  • KeviN
    #41
    Létezik, hogy ez valodi, vagy feleslegesen toltom ?

    Halo PC Press Beta 1.5
  • dashed_
    #42
    90% hogy kamu.. plane ha vmi filemegosztorol szeded
  • KeviN
    #43
    bt-vel jon lefele...meglatjuk...491.91 Megs
  • barret
    #44
    nagyon apró állomány....