330
Ez egy fos ember, egy rakás fos zenével
  • VinylToy #1
    Igen én nyitottam, egyszerűen ki nem állhatom ezt a f*szt, normális zenét nem tud írni, és még önálló ötlete sincs :)))

  • dzso
    #2
    nembaj, attol meg lesz sok atb zene, semmit se tehetunk ez ellen sajnos :)
  • zaki
    #3
    ha nem tetszik, akkor nem kell hallgatni
  • Hype
    #6
    Na mondjuk meg őszintén ATB egy fos
  • Blasta
    #7
    AMúgy nem értek egyet a topik nyitójával!
    Az utóbbi időben bebizonyította, hogy nem csak a kommersz kategóriában képes mozogni.
    Értem ez alatt pl. a You are not alone c. számot, ami zenész füllel hallgatva is bőven középszint.
    Legalábbis a többi slágerlistás dalhoz képest...

    Nem szeretem, de elismerem.
    Pláne, hogy kb. 1000 agyonhype-olt köcsög mozog még a piacon, akik aztán még egy ilyen szintü nótát se épesek kiizzadni magukból...
  • Blasta
    #9
    AMúgy pont ma jöttem rá, hogy nem arra gondoltam, hanem az I don't wanna hold you-ra!
    Kurvafasza a basszusmenet az elején benne!
    Én nem fikáztalak, csak nem értettem egyet!
  • zaki
    #11
    modjál
  • Jano
    #13
    És DJ Bobo??? :DDDDDDD
  • Blasta
    #14
    Na mondjál okostojás!
    Kurvára kiváncsi vagyok kisfiam!
  • Blasta
    #15
    Ebben van valami, bár ATB ízlésvilága kicsit csiszolódott!
    Nade nehogy azt higgyétek, hogy szeretem!
  • Blasta
    #16
    DJ BOBO szerencsére eltünni látszik!
    Évente egy közepes/szar számmal fel-fel tünik aztán ennyi!
    Bár nemsokára jön ide megakoncertezni.
    Esküszöm kinéznék, röhögni rajta egy jót....
  • ThePartyFace
    #18
    Hogy lehet ezert topicot nyitni??
    Sokkal szarabb eloadok is vannak! Eleg csak hazankban szetnezni...
    Nem veletlenul futott be, akarmilyen is a zeneje.

    Izlesek es pofonok! /na nem mintha en odalennek a kommerszert/
  • ThePartyFace
    #19
    Szvsz Ben Simset ne hasonlitgassuk ATBvel.
  • Blasta
    #21
    AMúgy sorry a válasz stílusáért, csak összekevertelek egy másik danival!
    (Danikával :-DDDDD)
  • Blasta
    #23
    Akko szasz!
    A számot amit mondtál, azt meg töltöm le!
    (t.i. nem ismerem...)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #26
    Jah ATB siralmas^.^Pfujj.Nekem még a 7days a 1 week teccet de azóta nem sok mindent változot.Kiégtek csak öntik magukbol a régi szart semmi újdonság semmi eredeti csak hülye populáris szarság amit 1-2hétig halgac de utána hányingered van tőleeee,el kell őket felejteni.Enyi erővel lehetne szeretni még a beegees-t is:DDDD
  • zaki
    #27
    egyszerű: ha nem tetszik a zenéjük, akkor nem kell hallgatni
  • Dynamic
    #28
    DJ Bobo az első kb. 4 évében kifejezetten jó volt(asszem 8 éve tűnt fel).Égő nem égő én szerettem.Igazi táncolható dancefloor zenét csinált.
    Az utóbbi 4 évben viszont siralmas.A Flashdance feldolgozástól egészem a Csivaváig.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #29
    ki mondta hogy hallgatom?
  • zaki
    #30
    akkor meg ne ugassál
  • izb
    #34
    Akárki akármit mond,a saját stilusában az egyik legjobb!
    Daniii ka te menj el orvoshoz kezeltesd magadat!
    Producerek huuuuuuuuuuuuuu eszem faszom megáll!
  • izb
    #35
    Nincs önnálo öötlete??
    Te bake vagy ideggörcs vagy,vagy agyérmeszesedett erszényes mokus.
    Méghogy nincs saját stilusa!!Eszem faszom megálll...
  • Hype
    #37
    Atb ugye a trence kategóriába tartozna elvileg(bár szerintem a gagyi sláger dancben indulhatna na mind1). Kb fejből 20 trance dj/producert sorolok fel neked akiknek még a cipőjét sem kötheti be. még hogy ő a legjobb
  • zaki
    #38
    sorolj fel 20-at
  • zaki
    #40
    sorolj még, azt mondtad fejből nyomsz 1ből huszat, akkora menő vagy
  • Dani19..
    #41
    már bocs de azt hype irta.. de nyugodj meg,tudnék még irni de fogalmatok se lenne hogy kik is azok. felesleges. majd hype kiegészit.
  • Dani19..
    #44
    ja és semmi nevük.. na igen, azért kértek el 7 rongyot 1 oakenfold buliért.. és azért volt tele a pesti vigado. szánalmas kijelentés volt ehhh barátom.
  • VinylToy #45
    Ti tényleg egy nagy rakás foskupac vagytok! Nem tudjátok hogy mi a normális zene, haverpajti bárki csinál olyan zenét, sőt jobbat, mint ez a pöcs Ejtíbi.

    Talán a stílus ott merül ki nála hogy minden száma ugyanarra a dallamképre épül, hát hol itt a stílus, kérdem én???

    Hoppá hol van a mi kedvencünk???

    Keressél itt nekem ATB-t???

    De én részemről befejeztem, lófaszjóskák vagytok!

    Csááá
  • Hype
    #46
    Na akkor lássuk. Bár én nem nagyon vagyok járatos a trance-ben mivel a technot favorizálom.
    A trance számomra Paul van Dyk-nál kezdődik ő az abszolult legjobb, mind a dj szettjei mind saját zenéi tekintetében. Utána szeretem még Marco V-t bár sztem még őt sem ismeritek. Paul Oakenfold állítólag a világ legnépszerűbb dj-je(pl mátrix 2 soundtrack). Dj Tiesto akit a világ legjobb dj-jének választottak(bár sztem nem az). Ezek a trance dj-k nagy okosok!!! Akkor még Armin van Buuren, Ferry Corsten, Judge Jules, Sander Kleinenberg, Taucher!!!!, Johan Gielen, Matthew Bell, Timo Maas, Sister Bliss, Moguai stb.. + még nézzétek ezeknek djknek a chartjait hogy miket jáccanak, ezek az igazi trance nóták.
  • Hype
    #47
    Ezt ne montad volna te szerencsétlen! Sasha-t meg Digweed-et már annyiszor választották a világ legjobb dj-jének hogy megszámolni se tudom.
  • Dani19..
    #49
    a vinyl által irt Hoppá hol van a mi kedvencünk???-be ott vannak az én általam irt ismeretlen szarok 90%-a.. hát ezt jol beszoptad..
  • izb
    #50
    És ki a f**t érdekel,hogy ki kit választott meg,meg hányszor??Oscar dijas filmek is vannak,azt olyan szarok,hogy nem igaz!
    Nekem ez tetszik neked az!

  • izb
    #51
    Max anyukád szivta meg,mikor gyereket akart,azt ilyen ocsmányság jött ki a fényre!
  • Hype
    #52
    Na ha ilyen nagy rajongó vagy akkor írj már légyszi egy party beszámolót a tavalyi ATB-s buliról. Mer gondolom biztos voltál.

    Ja vagy anyukád nem enged még bulizni járni? ciki
  • Dani19..
    #53
    izb te nem veszed észre hogy csak lejáratod magad itt a forumba.. mindenki rajtad röhög. legalább tájékozodj a témába mielött osztod itt az igét.
  • izb
    #54
    Drága forumtársam!
    Nem anyukámon mulik,hogy megyek e egy ilyen bulira,vagy nem!Soha nem is volt hozzá köze!
    Nem voltam a tavalyin,de idén biztos elmegyek,és utána beszámolok rola hogy milyen volt!
    de csak a te kedvedért!
  • izb
    #55
    Azt hiszem Danikám te még nem ismersz!
    Majd megismersz,és akkor látni fogod,hogy kin röhögnek:))
  • Dani19..
    #56
    bocs de én téged nem akarlak megismerni. és gondolom ez kölcsönös ugyhogy ne feszegessük a témát..
  • Dani19..
    #56
    bocs de én téged nem akarlak megismerni. és gondolom ez kölcsönös ugyhogy ne feszegessük a témát..
  • izb
    #57
    Hidd el,ami késik,nem mulik....
    ez halálbiztos:))
    És ne ismételj!!