157
Szal...
  • Sephi
    #1
    Szal en tegnap kaptam meg es igen erdekesnek tunt. Ugyertem most mar tenyleg nem meselik el az elejet hogy mi is tortenik csak bele csopenunk siman egy masik vilagba. mar az elejen eszre lehet venni a radikalis grafika valtozast es a meghokkento szereplo mozdulatokat hogy pl soha sem fut ugyanaban a modban meg elfarad es kulombozo apro dolgokat lehet eszre venni.

    Az arny efektek lenyugozoek es a feny efekt se semmi.

    Termeszetesen mar az elejen amikor atlepunk a masik vilagban engem kirazott a hideg hogy most mar meg brutalissab meg tobb ver es gusztustalan dolgok vannak. Megjelennek megint a tipikus hordagyak a letakart hullakkal es a vegtelen godrok na meg azok a jelenetek mint pl. :

    "Bemegyek a WC-be es van negy budi fulke de latom hogy az utolso zarva. Mire odamegyek es kopogok de furcsa modon valaszt kapok. ahanyat kopogok annyit kopog visza valaki aki bent van. Miutan a szereplom megkerdi hogy ki van bent ranyitok de csakaz ures budi van a fulkeben. Tele verrel mindenhol!!!!"

    A szornyek most mar durvabakk lettek es a story se kegyelmez. Az atvezeto muvik eszmeletlenek es mondom a grafika olyanszintet ert el hogy full 3D efektek mindehol.

    Sokkal remisztobb mint eddig akarmelyik resz es meg csak az elso palyan a Bevasarlo kozpontban vagyok. Az a jelenet ahogy a halott vilagbol atvaltott az igaz vilagba kurvara meglepett. Annyira preciz munkat vegeztek hogy az nem igaz. Olyat nem latsz hogy ugyanolyan sarokk vagy fal resz!

    Szoval emberek szerezetek be mert nagyon megeri!
  • Marcus_
    #2
    ez már megjelent?
  • Ramza
    #3
    Igen, ps2-re.
  • UNREG
    #7
    "Mesélhetnél még a SH3-ról valamit! :)"

    én csak annyit tudok hozzátenni, hogy az egyetlen olyan játék, ahol igazán éreztem a feszültséget, az egyetlen, ahol úgy rám tudtak ijeszteni, hogy a szívem tényleg kiugrott a helyéről.
    nem tudtam késő este játszani, mert olyan szívdobogást okozott, hogy nem bírtam, csak egy óra múlva elaludni. :))
  • UNREG
    #8
    "Olyanok is vannak amiket nem is lehet megolni"

    mi az hogy nem lehet megölni, én ilyennel nem találkoztam. (normal fokozaton)
  • Ramza
    #9
    Én sem. Arról nem is beszélve, hogy az ellenfeleket nem is kell megölni. Én a főeelenfeleken kívül szerintem kb. 20 egyéb ellenfelet lőttem le az egész játékban. Teljesen felesleges ellőni a később fontos töltényeket.
  • UNREG
    #10
    na igen, én a legtöbb mellett egyszerüen elrohantam. :))
  • aabyssx
    #11
    A 2-ben azt utáltam, hogy néhány helyen újraéledtek (ha elhagyom a terepet és visszamegyek). A 3-ban is van olyan?

    Nem bírom az ilyet. :(
    Ha egyszer kivégzek valamit, akkor az legyen kivégezve és maradjon is úgy! ;)
  • UNREG
    #12
    "A 3-ban is van olyan?"

    nincs.

  • UNREG
    #13
    sőt, ha a pálya végéről visszamész az elejére, akkor is az összes hullát úgy találod, ahogy megölted.
  • Ramza
    #14
    Ez nem teljesen igaz. Előszőr én is azt hittem, de (teszteltem, és) idővel eltűnnek.
    Viszont tény, hogy nagyon sokáig ott maradnak.
  • UNREG
    #15
    annyi ideig nem vártam... :))
  • Ramza
    #16
    Persze, én sem, csak volt egy rész, ahol elég sokat kellett visszaszaladni egy részen, és akkor vettem észre.
    Ennyi volt a "tesztelés" :)
  • UNREG
    #17
    a végén a templomban.
  • Sephi
    #18
    Engem mondjuk az is kiakasztott (pozitivan) hogy amikor egyere kevesebb az eleted akkor a joy egyre erosebben dobog mint a szived! Kurva jo filing :)

    Egyebkent en se szokatam megolni mindekit de azokat a tonna allt szornyeket akiknek mozog egyfeszt a fejukazokat meg lehet olni?
  • Adi
    #19
    Ez a dobogás már volt a moh:fronline-ba :)
  • Sephi
    #21
    De hulyeseg volt a metros jelenet baz... honnan apicsabol tudhattam volna hgoy elut a metro ?:(((( Ez tok nagy baromas volt komolyan! Pont akkor jon mi? Oaii de ideges lettem!
  • Ramza
    #22
    Sőt: a "dobogást" a Silent Hill 1-ben találták fel.
  • Ramza
    #23
    Nyugodj meg, a hullámvasút is el fog ütni egyszer-kétszer :D
  • Adi
    #25
    Ahrgh de mit csináljak a metron?? Mert már ugrotam is kihátul... hát egy jót röhögtem :)
  • Sephi
    #26
    Jo akkor hol van a kulcs a racsahoz ott a haromas peronon?
  • UNREG
    #27
    nem kulcs van, hanem keresni kell valami szerszámot, ha jól emlékszem... sok lépcsőt kell lemenni..
  • Sephi
    #28
    Nah bazz... majd meglatom koszike!
  • CarajoEsp
    #34
    Sh1 az etalon. Annál jobban eltalált horrort nem tudtak még csinállni.
  • Ramza
    #35
    Ez így van!
    Bármennyire is jó a második és harmadik rész, az első rész félgőzzel agyonalázza őket.
  • Sephi
    #36
    Ja szerintem is az elso resz a legjobb :)
    Bar a harmas se rosz... most vagyok a vegen :)
  • Sephi
    #38
    Van benne igazsag! De szerintem a harmas se semmi. Csak nem ertem miert kellet megint vegig menni azon a hulye korhazon a harmasban :(
  • Ramza
    #39
    Én meg azt nem értem, hogy a történetet miért hagyták ki belőle
  • Sephi
    #40
    Ahh szal engem a harmasban egy jelenet remitett halalra. Espedig az amikor a felet betorom es ott van egy emberi test befalazva de csak felig latom. Szerintem az a legbrozalmasabb...
  • zaki
    #41
    20-án jön a game, senki sem várja?!
  • Atcom
    #42
    Hi Sephi!

    Nahát! E játék kapcsán is összefutunk?

    Bye!
  • Atcom
    #43
    Hi Zaki!

    20-án? Hiszen már kint van...

    Bye!
  • Sephi
    #45
    Hat az is :)))
  • Sephi
    #47
    Mitomen... ps2-on 3 giga :) Szal pc-re lesz minimum 3 cd lehet 4 is :)
  • gyurmandia
    #49
    Terv szerint október 31-én jelenik meg Eu-ban (gemafaqs), és tudomásom szerint nem CD-n, hanem DVD-n jelenik meg.
  • Sephi
    #50
    ugy ugy DVD-en is szerintem mert tul nagy lenne. Bar le lehetne kompreszalni :)

    A jatek nem annyira hoszu de a grafika olyan amilyet meg soha eletedben nem lattal garantalom!
  • REAL_CIÁN
    #53
    Itt az SH3 trónbitorlója a Sonytól, a Siren:



  • Sephi
    #54
    U bazze!!! Ez mikor jon ki?!?!?
  • Ramza
    #55
    Ha jól emlékszem, akkor nagyon hamar, egy-két héten belül!
    Eddig szinte semmit nem tudtam róla, de egy jó kis fröccs-hörr játék mindig jól jön és már nagyon várom.
  • szurmakotium
    #56
    SILENT.HILL.3.DVD-DEViANCE

    2.679G

    Innen