45215
  • ubi
    #1
    gone gold!!!
  • And5
    #2
    na kurva jó mert én már baszottul várom még nem nagyon jácottam ezzela sorozattal de szeretema repcsi szimut lesz multipalyer is benne ott majd mit lehet nyomatni kíváéncsi vagyok rá
  • Alexease
    #3
    nem tudom hogy lesz-e multi. De itt nem kergetozni meg loni kell egymast. Itt "csak" repulot kell "vezetni", tajolni stb., de azt jol:D
  • WiNters
    #4
    van benne multi
  • zaki
    #5
    megjelent: Microsoft Flight Simulator 2004 A Century of Flight (c) Microsoft 150x15 MB IMMERSION
  • a.carkey
    #6
    Spirit of America! Hajrá!
    Tényleg lehet majd vele + a Wright testvérek gépével repülni?
  • Beagie
    #7
    4 CD! nem semmi
  • I.C.ram
    #8
    Előzőek is hasonló méretűek voltak.
  • a.carkey
    #9
    Ja.
  • a.carkey
    #10




    Ha már hülye voltam az előbb ... nem Spirit of America, hanem Spirit of St. Louis:

    és a Wright testvérek gépe ...

    Végre nem csak a sablon repkedés. Régi korok, régi gépei. Remélem lesz benne 1920-as évekbeli tájakon észak amerikai postajárat repülése, Gee Bee Air Rally vagy valami hasonló repülő verseny, DC-3-as géppel való repülés. Ha a képekből jól veszem ki, lesz I. világháborús rész is (legalábbis egy francia bombázót láttam a képeken ...)!

    a többi kép

    Valamint zárásként:


    szóval nagyon ott lesz ... :)
  • zaki
    #11
    szép x-ek...
  • a.carkey
    #12
    Nagyooooonnnnnnnn széééééééééépppppppppp!



    Milyen állat gép is volt ez?! Nem volt elől ablaka, csak oldalt. Charles nem semmi géppel repülte át az Óceánt ...
  • a.carkey
    #13
    Szopi! Nem x-ek ...
  • zaki
    #14
    tényleg szép...ilyen gyönyörű x-eket még nem láttam
  • a.carkey
    #15
    Nálam okés ...
  • a.carkey
    #16
    Várj egy kicsit. Pedig itt tényleg nincs sok kép ...
  • zaki
    #17
    nekem azok...
  • a.carkey
    #18
    Te figyu. Ki-be lépkedek, nyitogatom az explorert és nekem bejönnek. Nincsenek elqúrva a linkek, ez tuti ...
    De ha nem jön be simán, jobb klick a képen, properities és a kép url-jét másold be az explorer addressébe, és enter ...
    Menni fog mester? :)
    Sajnálom, ha tényleg nem jönnek be ...
  • a.carkey
    #19
    Csináltam egy linket alul kékkel, ott az összes kép. Klick oda és hozz be egy képet, majd aztán próbáld meg! Be fog jönni!
  • zaki
    #20
    úgy már megy, de attól függetlenül nálam x-ek vannak a fórumon, mind1
  • a.carkey
    #21
    Kár, pedig csodaszép képek ... :(
  • a.carkey
    #22
    :=(
  • zaki
    #23
    tényleg szépek a képek... csak nem tudom megéri-e azt a 4 cdt letölteni
  • Forrest Tomee
    #24
    Meg. Már ha érdekel a repülés, és a vele járó 'szabadság'.

    + Szerintem lesz hozzá elég sok plugin. Én is most fogom először kipróbálni.
  • a.carkey
    #25
    A korábbi részével játszottam, de egy motoros géppel simán tudtam repülni, viszont egy utasszállítóval már nem. Tudom, hogy bennem van a hiba, de képtelen voltam őket hosszabb ideig a levegőben tartani ...
  • And5
    #26
    én az egyik elég régi FSet nyomattam csak hát annak még elég ótvar grafja volt reggelre nkm már lent volt most csomagolom aztán írom a akritiket :)
  • And5
    #27
    ehh öhh hát a aképeken jobban nézett ki akinek lassú nete van vagy vmi az szrtm nagyon ne álljon neki lehet én is letörlöm holnap talán még szenvedek vele egy kicsit
  • Alexease
    #29
    Utana neztem a gammmanak, es eleg jokat irkalnak rola. Az elozo reszekkel meg nem jatszottam, de ez megtetszett, talan meg is vennem valamikor (persze ertelmes aron, es csak is kiprobalas utan:DDDDDDD).
    A kerdes az lenne, hogy mennyire lehet "szabadon repulni"??? Pl. fel szallhatok-e mondjuk az X repuloteren, es mehetek oda ahova akarok - barmilyen irany, barmilyen magassag - vagy csak az "elore meghatarozott" legi utvonalon "kozlekedhetek", ahonnan ha leterek, akkor "ERROR" es visszatesz valahova, vagy atveszi az iranyitast???
  • Alexease
    #30
    Valaki?
  • ShaiHulud
    #31
    korabbi MS flight simulatoroknal barhova mehettel barmilyen magasan :) szal TOTAL FREE!! lehet radiozni meg navigazios bizbaszok is vannak ezerrel...ember legyen a talpan aki fullosan tudja kezelni...
  • Alexease
    #32
    Franko! THX. Akkor leszedem a "Demot" (azt hiszem 4 CD:DDDD)
  • Instict
    #33
    na belemerült már valaki mélyebben a játékba?
  • Ruffi
    #34
    Hi mijen a gépigény?
  • [HUN]FaTaL
    #35
    Le lehet kapni valahonnan. Akár dcről?
  • [HUN]FaTaL
    #36
    Szép piros X-ek. Ilyen gyönyörű gépeket még soha nem láttam :DDDD
  • [HUN]FaTaL
    #37
    Jobb gomb propertiess stb.-vel megy. Jók a képek. DE HONNAN LEHET LESZEDNI? DC-N HUB+USER IS JÓ. PLEASE VALAKI!
  • K.András
    #38
    Igen,foglalkozom vele egy ideje ha kérdésed van monca, egyébként minden plugin müxik vele ami az elözövel szoval nem kell kidobnom a mostmár majd 8 gigás addon készletemet amit idáig beszereztem hozzá :)))
    A játékot most szedem szoval arrol nem tudok nyilatkozni egyenlöre...
    A gépigény:(fs2002pro) ha full grafikával akarsz játszani akkor minimum p4 2-es 512 rambus,nekem egy 2.4-es p4-en 512 rambusal még a kozma féle budapest2003 sceneryt is viszi lazán, ami a legszebben kidolgozott cucc fs-hez szvsz föleg éjszaka!!!
  • K.András
    #39
    Warezcenteren fentvan....
  • [HUN]FaTaL
    #40
    De az fizetős. NEKEM INGYEN KELL! NEM FIZETEK WAREZÉRT.
  • [HUN]FaTaL
    #41
    Azért thx :)