43642
  • I.C.ram
    #1
    első!
  • I.C.ram
    #2
    A játék szerintem nagyon drona, ergo nem sok esély látok a fennmaradására a BF mellett.
  • zaki
    #3
    október 28-án fog megjelenni egy új II. világháborús FPS, itt van néhány kép a készülő játékról:

  • a.carkey
    #4
    Ja. Singli mód, játszható német és végre nemcsak amcsi hadjárattal, szép grafika stb. Inkább Mohaa, mint BF!
  • zaki
    #5
    sztem is inkább a MOHAA-ra hasonlít, mint a BF-re
  • hiba
    #6
    Ezek gyerekek? Nem is tudtam hogy szovetseges oldalon is volt hitlerjugend...
    Vagy inkabb liliput...
    50es cipobe 150cm magas urgek :)
  • Kaszi46
    #7
    tényleg bazze milyen nyúltappancsaik vannak ezeknek?:))
  • zaki
    #8
    bazzeg, már fikázzátok is a game-t, pedig még semmit sem tdtok róla... kicsit nagyobb a lábuk a kelleténél, na és?
  • a.carkey
    #9
    Szerintem a "rakétás James Bonddal" a BF új része sem lesz semmi. :)
    Szóval, kár szidni azt, ami még ki sem jött. Anno a CS rajongók is kb. így kezdték a megjelenő "projectek" minősítését ... :)
  • Coco
    #10
    Szerintem tök szép!Lehet jó lesz...
  • Coco
    #11

    ,télleg hát ez biztos nagyon jó lesz! :)
  • zaki
    #12
    szerintem meg biztos, hogy az lesz
  • Coco
    #13
    Nem tudod lesz benne multi?
  • zaki
    #14
    nem, de szerintem tuti
  • Coco
    #15
    Akkor télleg már rossz nem lehet
  • hiba
    #16
    http://image.com.com/gamespot/images/2003/pc/callofduty/0501/cl_screen002.jpg

    hat en ezen a kepen elhasaltam a rohogestol :)
    hogy neznek ezek ki?:))
    2 pupos balettozik kozepen frissen lakozott cipoben (amely mellesleg akkora mint az alkaruk:))enyhe gerincferdulessel, csak utana vettem eszre a muksot a jobb szelen, akinek a labaia tudejebol nottek ki :))
  • Coco
    #17

    ,annyira nem lesz rossz, sőőt...
  • zaki
    #18
    jó lesz az...
  • Coco
    #19
    http://image.com.com/gamespot/images/2003/news/05/01/call_screen001.jpg

    Na erre ne mondd azt hogy rossz
    Jó az előző télleg furcsa volt....
  • zaki
    #20
    ja eddig nem írtam, hogy a játékot a MOHAA fejlesztői készítik
  • zaki
    #21
    itt van a játék honlapja, fent van 1 trailer is, nagyon állat, szerintem érdemes megnézni
  • zaki
    #22
    szóval itt...
  • Rockety
    #23
    ha olyan feelingje lesz mint mohaanak (ami szerintem igen valószinű) + nem egy scriptes szar lesz mint a mohaa (tévedés ne essék, nagyon jó játék az a mohaa, de csak elsőre az igazi szerintem. Nos ha fentebb említett dolgok beteljesülnek , én nem kicsit lefogom szarni hogy milyen surranóba nyomják a srácok, mert ettől eltekintve végre egy szinvonalas single player WW2 gamel játszhatok ami Mohaa óta nem kerül a piacra... na off
  • Rockety
    #24
    nem scriptes szarra azt értem, hogy talán második végig játszásra egy kicsit VÁLTOZIK A dolog (nem kell nagy dolgokra gondolni, csak pl nem ugyanaz a katona hal meg egy bizonyos ponton mint elsőre etc.
  • Cat #25
    :DDDDD
  • zaki
    #26
    na, kiadtak pár új képet:




  • zaki
    #27
    Egy új fps van készülőben, mely talán méltó utódja lehet a Medal of Honornak. A siker félig-meddig már garantálva van, ugyanis a játékot az Infinity Ward fejleszti, 22 ember a 25-ből, akik a MoHAA fejlesztésében is részt vettek. A készítők elmondása szerint a céljuk az eddigi leghitelesebb második világháborús játék megalkotása.
    Ennek alapjául a jó öreg Quake3 motort vették, amiből a lehető legtöbbet hoztak ki. Habár a grafika nem veszi föl a versenyt a legújabb fejlesztésekkel, azért még messze az elfogadható, szép kategóriába esik. De ami ennél is fontosabb, az a játékmenet.

    Egy huszadrangú átlagos senkit játszunk, akik általában harcoltak a háborúban, és akinek a szakaszában szintén hasonló fontosságú emberek vannak, akik nem harcolni akarnak, hanem túlélni, és hazamenni. A játékosban a csapatszellemet tovább szeretnék fokozni az átvezető animációkkal, ahol a katonák barátságát is bemutatják, hogy a játékos bajtársként nézzen a mellette guggoló katonára - állítja Michael Boon, a vezető animátor.

    Három szövetséges állam katonájaként vonulhatunk hadba a játékban, úgy mint orosz közlegény, angol kommandós, vagy, mint amerikai ejtőernyős. A feladatok igen sokrétűek lesznek; kezdve a sima rohamoktól, a felderítésen keresztül, a szabotázs akciókon át egészen a tankcsatáig, de mindegyik hiteles, történlemi helyen fog játszódni. A legfrissebb képek például a francia falu, Ste. Mere Eglise támadásáról szólnak, amikor a németek egy Tigris nehézharckocsi támogatásával megpróbálják visszafoglalni a helységet.
    Természetesen az egyjátékos küldetések mellett lesz többjátékos mód is, de erről még nem sokat tudunk, a készítők még nemigen nyilatkoztak róla.

    A fejlesztők igen nagy hangsúlyt feketetnek a mesterséges inteligenciára, melynek eredménye a Conduit nevű AI rendszer lett. Ennek köszönhetően a csapattársak és az ellenség is kiahsználja a terepet, fedezéket keresnek, taktikáznak, fedezik egymást, a felettes parancsokat osztogat a helyzettől függően. Ha a szituáció úgy kívánja akkor az ablakon is kiugranak vagy a kerítésen, sőt, állítólag a megsebesült csapattársakat is kivonszolják a harcmezőről, valamint ha kell, ökölharcra is sok kerülhet. "Úgy fognak viselkedni mint a valódi katonák egy valódi háborúban!" Nos, mindez nagyon szép, csak igaz is legyen!

    A bevezető a képek, illetve egy-két szerencsés ember leírása szerint, akik már láthatták a játékot éleőben az E3-on, nagyon hasonlít az Ellenség a kapuknál egy-egy jelenetére. Konkrétan pedig arra, amikor az erősítés megérkezik Sztálingrádba, majd sikertelen roham után a visszavonuló oroszokat a saját géppsukáik mészárolják le. Kíváncsi vagyok hogy vajon a küldetéseknél is merítettek-e a filmből.

    A motor 90%-ban a Return to Castle Wolfensteiné (az is Quake3-ra épült ugye), tisztességesen felturbózva; új T&L Renderer, animációs, világítási, AI, és fizikai rendszer van benne. Egy-egy jelenet több mint 200 ezer poligonból áll, ami több ezerszerese mint amennyi az RTCW-ben volt.

    A fejlesztők ígéretei mind nagyon szépek, és ha meg is valósítják őket, és nem ronatanak el semmit - ami azért csak nem történeik meg egy ilyen tapsztalt bandával - akkor nagyon nagy esélye annak, hogy a Call of Duty hatalmas sikert arasson. És a MoHAA multis népszerűségét ismerve az Infinity Ward biztosan figyel majd a többjátékos módra is. Reméljük hamarosan láthatunk egy demót is, és akkor már sokkal többet tudhatunk meg az ősszel megjelenő teljes verzióról.

    info:ía href="http://www.pcguru.hu">PC GURU
  • zaki
    #28
    ezt elb*sztam :)

    szóval, info: PC GURU
  • Örm
    #30
    Ebben a játékban lehet végre a németekkel is lenni?
  • zaki
    #31
    nem. orosz közlegény, angol kommandós, ill. amerikai ejtőernyőssel lehet majd lenni
  • zaki
    #32
    de ezt különben a 27-es hozzászólásban benne van, csak el kellett volna olvasni
  • zaki
    #33
    kijött pár db új kép
  • Petyus_
    #34
    HARDWIRED-ről töltsétek le a videokat KÖTELEZŐ! :) (nem fogjátok megbánni)

    A MOH:AA, Vietcong, Black Hawk és társaik szánalmas és erőtlen próbálkozásoknak tűnnek emellett! :)
  • Braveheart
    #35
    de megváltozott a játékról a véleményetek :) nézzétek meg az első hozzászólásokat :)
  • a.carkey
    #36
    Durva. Különösen az orosz rész.
    Tényleg lehet látni, hogy cipeli a társát. :)
  • shaba23 #37
    A robbanások nem túl okésak. amikor becspódik a stuka, vagy az aknavető lövedékek elég gyengék. Persze javíthatnak még...
    Az orosz videók 1 az 1ben az Ellenség a kapuknál c. film
  • Zagash
    #38
    Az tény, hogy a MOHAA készítői, a 2015-ből kivált Infinity Ward most szabadkezet kapott a fejlesztésben.

    Úgy tűnik, hogy a Call of Duty-val megpróbálják azt megvalósítani, amit a MOHAA-ban a kiadó EA Games nem engedett nekik.

    Szerintem EZ lesz az igazi, az eredeti MOHAA...
    csak más néven és kiadói megszorítások nélkül..
    nagyon várom már!
  • djcom
    #39
    Én is csak az a baj ez is csuszik a Doom3-al egyetemben:(
    Mocskos üzlet ez:(
  • zaki
    #40
    komoly? hol olvastad?
  • zaki
    #41
    topic up!