94
Hm?
  • TheZsenyka
    #1
    Ha a kezed ügyében lenne egy nyomógomb, ami olyan folyamatot indít be amivel elpusztíthatod a Föld minden lakóját, beleértve magadat is, megnyomnád ezt a gombot?
  • Punker
    #2
    Persze ruhellem az embereket.
  • Botond #3
    micsoda hülyeség ez?ennyire unatkozol?
  • Match
    #4
    meg há'!
    Legalább kimulna az is aki ezt a hülye topicot nyitotta :)))))))))))))
  • Zanzy
    #5
    Igeeen!!! Minden órában 2x
  • Dynamic
    #6
    Nem pont ide illik, csak eszembe jutott.

    Melyiket választanád:

    1. 10 évig bármit megtehetnél amihez kedved van.Bármit, amihez nő kell vagy pénz.De csak 10 évig utána meg kell halnod.

    2. Vagy élnéd a jelenlegi életed, ahogy alakítod, még akár 60-70-80 évig.
  • zaki
    #7
    én tuti az 1est választnám
  • Stann
    #8
    Most még lehet, nem vállalnám be 18évesen az 1-est, de idősebb koromban simán!
  • zaki
    #9
    ja, pl. 90 éves korodban :D
  • Dynamic
    #10
    De a sikert elérheted 2. pont szerint is, igaz ahhoz már tenni kell érte.És vajon nem szar azzal a tudattal élni nap-mint nap, hogy az éveid meg vannak számlálva?.Mondjuk, ha most vagy 18 a 28. évben meghalni nem túl bizalomgerjesztő.
  • PResident Evil
    #11
    nem tenném meg...
    minek gyilkoljak ? pláne magamt ;P


    a másikra pedig 2est választanám...

    mert lehet hogy az életed jóra fordul bazze oszt feleslegesen döglesz meg...

    amugy szeretem az ilyen pihent elme topicokat ;DDDDD
  • zaki
    #12
    ja, de lehet, hogy holnap elüt az autó vagy halálos beteg leszek, + mittomén, vagy az 1-esbe beletartozik az is hogy nem pusztulok meg?
  • Tikal #13
    De pihentek vagytok :)
  • Dynamic
    #14
    Természetesen nem lennél halhatatlan az 1-ben sem, de vegyük azt alapul, hogy igen valószínű, hogy amúgy elélnél kb. 70 évig.
    Azért akárhogy is nézzük relatíve kicsi az esélye, hogy elüt egy autó, vagy valami tragikus baleset érne.
  • Buddy
    #15
    En mar tobbszor foglalkoztam a gondolattal, hogy fol kene mar robbantani ezt az egesz tetves szar vilagot, ugyhogy elsokent vallalkoznek......januarig meg fradimeccs sem lesz, ugyhogy meg inkabb szart sem er az elet
  • Stann
    #16
    De akkor is van esélye, nomeg a mindennapos problémák! Lehet, h. 10boldog év többet érni, min mondjuk 50, de semmi különös v. rosszabb
  • Dikkma
    #17
    Én megtenném. Az emberiség a bolygó rákfenéje. Alig tellne bele 100 év, és nem lenne 50 fok májusban, nem lenne ózonlyuk, olajfoltok, környezeti katasztrófák, sivatagodás, nem pusztulnának az állatfajok, tűnnének el az őserdők, szennyeződnének a folyók, pusztulna el a Föld.
  • Stann
    #18
    De ha télleg belegondolok, nem tenném meg, mivel nemtom mit hoz a holnap, és tul sokat is veszthetnék, nem vállalnám be! Főleg inkább az ismerőseim, szeretteim miatt nem, akik NEKEM sokat jelentenek, és én is sokat jelentek számukra. Pillanatnyi düh, indulat miatt sem tenném meg, vsz.
  • Calver
    #19
    Fogalmam sincs megtenném-e... Jó kis filozó kérdés ez... Szerelem, és az emberi érzések miatt nem nyomnám meg, erre gondolok elöször... Aztán másodszorra arra hogy mit művel az ember a földre. És hiába a szeretet, talán az undorom még nagyobb... De legjobb lenne talán inkább megváltoztatni az embereket....éleslőszerrel.
  • PResident Evil
    #20
    sajnos olyan gomb nincs...
  • Cat #21
    én simán kinyirnék mindent, mérne? ANARCHIA rulz :)
  • NaNoKuTyA
    #22
    nem tenném meg, max ha 90 éves lennék, semmi rokon, és pont azon idegeskednék, hogy megint beszartam!:)

    egy kicsit más:

    ha egy dolgot megkérdezhetnél a "mindentudó mittudéménkitől" mi lenne az??
  • zaki
    #23
    van-e élet a halál után
  • zaki
    #24
    te?
  • PResident Evil
    #25
    lol...

    na akkor jöhet a 3 kívánságos kérés is...
  • NaNoKuTyA
    #26
    a tiéd jó! nekem egyelőre csak hülyeségek jutnbak az eszembe!:)
  • NaNoKuTyA
    #27
    pl: mi Bil Gates bankszámlájának pin-kódja!:))
  • NaNoKuTyA
    #28
    az egy kicsit azért más!
  • Guest
    #29
    Miért, a számlaszámot tudod hozzá? :)))
  • NaNoKuTyA
    #30
    azt kérdezd meg te! aztán felezünk!:))
  • PResident Evil
    #31
    de egyszinten vannak...
  • G@b0r
    #34
    Sztem ha bármit megkaphatnék, pár év alatt megunnám az életemet. Én semmiféleképpen sem választanám az egyest nagyon unalmas egy élet lenne!
  • mikike
    #35
    Én sokkal gonoszabb vagyok mint a topicnyitó
    Olyan gombot nyomnék meg, aminek hatására, onnantól fogva az emberek tudnának olvasni a egymás gondolataiban
    IDE VELE
  • magus
    #39
    1. megnyomnám, az emberek mint férgek egymás hegyin hátán élnek a városokban, pusztitva mindent amit latnak, nem erdemli meg egyik sem az eletet
    2. sokaig szeretnek elni, ugy is lehet boldog az ember
  • NaNoKuTyA
    #40
    nem mindent, egy dolgot!!!
  • Gregi
    #41
    Én megoldanám úgy, hogy választanám az egyest, kiélvezném a 10 évnyi életem minden percét, majd megnyomnám a gombot, hogy mindenki velem pusztuljon. :))
  • macilaci123
    #42
    megtenném
  • Buddy
    #45
    a francnak van kedve 90 evig elni......50 is boven sok belole
  • Degec
    #46
    :D
  • Degec
    #47
    én is simán megnyomnám az a gombot!!
    én inkább a 2est választanám mert amit én a sok pénzel akarok csinálni ahoz több mint 10 év kell:P