4
Superbike 2001
  • RoadkilleR78
    #1
    Most vettem meg a superbike2001-et. Csak az a gondom, hogy nem indul el. invalid d3d error-ral elszáll elején. Valaki nem tud rá megoldást? Felhívtam az ecobitot, azt mondták tudnak a problémáról, az újabb videókártyáknál ezt csinálja, ha megtalálják a megoldást akkor értesítenek. Na én ebben nem nagyon bízok.

    ATI Radeon 7500-as kártyám van. Ez pedig nem is olyan új.
    Próbáltam 98, és Xp alatt is. 9000-es és 8500-as kártyával is. Mindegyiknél ugyanaz a bibi.

    Valaki segítsen please!!!

    Előre is köszi.
  • Skynet
    #2
    Nahja ha 2 és fél év alatt nem adtak ki patchet mi javítja a bajt akko nemis fognak:))

    Hányas DX-et használsz?? Próbázd meg azt hogy olyan DX-et használj amit a progi ajánl,és hozzá valami őskövületü videódrivert...Mindezt 98 alatt..Ha így nem lesz jó akkor vagy szerezz be ondjuk egy Tnt2-őt (5 guriga vagy még annyise) vagy hivogasd az ecobitot nap mint nap hátha idegbajosak lesznek és kidobnak vmi patchet:))
  • RoadkilleR78
    #3
    Sikerült elindítani :-)

    Találtam egy peccset egy olyasz oldalon, win 98 alatt a legfrisseb driverrel és dx9-el faszán megy. :-)

    Ennyit az EA-ről meg az Ecobit-ről. :-)
  • steweee
    #4
    megvan vkinek a játék? szeretném megszerezni. állítólag még mindig jobb mint a moto gp 2 és moto gp 3, bár azok is igencsak jók sztem