30
Létezik?
  • Stann
    #1
    Van egy audigy hangkártyám, és 2000/XP alatt(magyar) nem sikerül felrakni. Ujraindul, utána többet pedig már el saem indul. Egy másik topicba az sg-n már adtak egy linket, de az már nem működik! Ha esetleg más is találkozott ezzel a problémával, irjon!
  • Maverick
    #2
    Hello!
    Nekem is magyar WinXp és Audigym van. Ha az eredeti gyári drivert használod, azzal soha nem fog menni magyar 2000/XP alatt. Ha jól emléxem installkor 97%-nál reseteli a gépet... ugye? Én anno 2 hónapot vártam arra, hogy a creative kiadjon 1 normális drivert! Addíg természetesen angol XP-t használtam. :-) Javaslat: szedd le a legújabbat a creative oldaláról /13mega/. Más megoldás nincs.
    üdv: Mav
  • Stann
    #4
    Akkor a gyári, legfrissebb driver kompatibilis a magyar xp-vel is?
  • vfeco
    #6
    Hi! Nekem detto ugyanez a gondom. 97%-nál reseteli a gépet... Szétvágott az ideg tegnap este miatta. :o) De most hogy ezeket olvasom, kezdek megnyuxani...
  • Maverick
    #9
    Stann_off: a cretive oldalán nem találsz az biztos, de itt igen : http://uk.europe.creative.com/support/drivers/welcome.asp

    Nem tudjátok véletlenül, hogy az Audigy2 driverek jók az 1-hez?
  • vfeco
    #10
    Találtam egy driverpackot Audigyhez a creative honlapján. Én serial szám alapján kerestem meg. Ezzel énekel a kártya magyar XP alatt is. Üdv.
  • Stann
    #11
    A dirvert sikerült letölteni, van hang is, de csak
    az első 2 hangfal szól, a többi 4nem, pedig a Windowsban
    5.1-nek vanbeállítva. Az Audigy HQ, ami eddig kezelte ezeket
    pedig nem akar felmenni, csak ha a gyári cd-ről felteszem,
    a régi driverrel együtt, és akkor igy ujra fagyáshoz vezet.
  • TheZsenyka
    #15
    Audigy-vel kapcsolatban:

    Van két ilyen káreszem és fura módon az egyik hibátlanul megy az official driver-ekkel a másik viszont csak a saját CD-s driver-ével indul be, azzal viszont hibátlanul.

    A vicc az, hogy mind a kettő 'SB0090' Model.
  • TheZsenyka
    #16
    Kavarintást követtem el, szóval az egyik simán megy a patch-elt driver-ekkel, a másikat viszont csak és kizárólag az eredeti CD-n levő driver látja.
  • Stann
    #18
    Nekem ezzel megy!
  • Stann
    #19
    12mega, és nekem csak sztereoban műxik!
  • Breki33
    #23
    nemtudom te mit néztél de egy 12 megás
    Audigy Driver Pack-et linkelt be
  • asysoft
    #26
    Nna, én most töltök hozzá (Audigy1) drivert... Remélem menni fog, eléggé idegesít, hogy az alap driverrel kékhalált kapok. Ráadásul spanyol CD-t adtak hozzá...
  • Shep
    #28
    4.1 es hangfalrendszerben hogyna kell működnie a dolgoknak, mert nekem a mélynyomó az első két hangfalra nyomtaja a mély hangot, a hátsókra nem, ez így jó, vagy mi nem stimmel?
  • szasza_1
    #29
    Bakelitről szeretnék digizni Audigy kártyával, és felvétel közben ki szeretném szürni a kattogást. Amikor régen vettem a kártyát, úgy reklámozták, hogy ez a kártya tud ilyent. Lejátszás közben ki is tudom szürni a PlayCenterrel, de hogy hogy kell felvétel közben azt nem találtam meg. Ha valaki tudja, hogy hogy kell, az ossza meg velem is.
  • GyaxyBoy
    #30
    Halihó emberek!


    Érdeklődnék, kinek van Audigy1 es karija és Vistat esetleg Sevent használ és mükszik az 5.1 hangfal rendszere rajta!
    Nekem nem akarja csak test nél működtetni a SW-t + Centert és a Reareket! :(

    XP alatt a gyári CDn telepített Surround mixerrel simán aktiválni tudom, de ide nem engedi, hogy azt feltegyem! :(

    Nagyon fontos lenne!

    Privit is küldhettek! :) Az jobb lenne!


    Köszi