415
Viper Racing GT
  • antijedi
    #1
    #1
  • CSOCSO
    #2
    nah szvsz ez is megérdemel egy szót.. hisz ez nem béta gamma hanem full, ez is igen zoral fizikával bír sok pálya és pár új auto...

    csinálhatnánk versenyeket,stb...

    innen:
    http://viper.racesimcentral.com/

    le lehet szedni Supra,porshe,ferrari autot is..és pár uj pályát.. nagyon coooooool...
  • CSOCSO
    #3
    :)
  • CSOCSO
    #4
    itt a dögöm:
  • CSOCSO
    #5
    áárghh ezer éve nyomtam ezzel és azt kell mondanom hogy NAGYON KEMÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉNY...aki nem ismeri annak annyi hogy nagyon reális...
    tudsz minden állítani az auton...kerekek fékek szárnyak stb minden re figyel az auto mit állítottál, az autok sérülnek és elég reálisan, megy mint atom gyors.. többszáz lovacskák sim modban elindulni alig tudsz vele .. zorraaaalll..belső nézet majdnem ugyan olyan mint ami van LFS ben..csak itt a rugokat is látod..és ha nyomsz egy féket nagy sebességről izzik a féktárcsa mint atom... arghh.. bizti hog nekünk kell várni az lfs re? szvsz vrgt-zzünk!!!!!!!!!!!!!
  • Spenser
    #6
    Az biztos Ettől jobb autós játékot NEm CSINÁLTAK MÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Amiben a hang a fizika a grafika a fifika stb :)..... Nagyon coll!!!!!!!!!!!!!4444444444
  • CSOCSO
    #7
    fifika a legjobb benne szvsz is:))))))))
    nah tényleg az egyik legjobb nem is értem miért nem ezt eröltetjük...
  • hali
    #8
    ja, kirra game, asszem megvan valahol cd-n
  • CSOCSO
    #9
    akkor keresd elő..menj fel a címre szedd le az autokat meg a patchet, no meg a race findert és lehet neten nyomatni:)mennyivel kircsibb lenne mint LFS ben ugyan azokkal az autokkal ugyan azon a pályán nyomni.. mindenkinek meglenne a csapata... Supra, Subaru, Ferrari, Viper,Porshce... ehh tök kircsi.. csak egy a baj hogy azhem a Supra meg a Viper tul erős a többihez...a subaru is csak gt300as a supra már gt500as...
  • CSOCSO
    #10
    no meg ott van az f12001 es mod: JPGTC
    azaz japan gt champ...az is zoral lehet
  • ÁjjLe BoBBi
    #11
    nekem inkább az f1 2002 GT mod kellene, meg az összes többi mod még hozzá ! ja és kéne még hogy honnan lehet netről leszedni a Viper Racinget, mert már azt sem tudom hol van...
  • ÁjjLe BoBBi
    #12
    egyébként meg ORECA VIPER A KIRÁLYY !!! :))
  • ÁjjLe BoBBi
    #13
    én tuti Viperrel megyek azt már most mondom !!
  • CSOCSO
    #14
    én nem mondom mivel megyek.. ha mással mennék már néznétek rám hogy hülye vagyok-e..szal én Supra teamban vagyok...2 subarus van 2 ferráris van..csak kéne 1 viper,1suprás és 2 porsches és mehet a bajnokság:)))))) van körpálya meg sima pálya is... hhihihhi
  • CSOCSO
    #15
    ha leszedtétek a trackman-t az odlalrol no meg a pályákat akkor mindent tegyetek a data-ba.. majd indítsátok a trackman-t...
    hiba üzenetet hagyjátok figyelmen kívűl...
    igy irjátok felűl a pályákat:

    Bemidji - NorthRW
    Castlegreen - Mugello
    Silver - zandvoort
    Rigde - brno
    Dayton - drag
    Dundas - assen
    Susnet - monza
    ennyi...holnap ki kéne probálni..én most probálom külföldiekkel de nehezen megy a dolog.. amugy fél orán belűl én vagyoka szerveren a 3. aki életében most nyomje elöször :)
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    Suprába jelentkeztem! :D
    Réges-régen már játszottam a demójával..:D na mind1 LFS után nem lehet olyan szar...
  • CSOCSO
    #17
    ok akor megvan a supra team is:))))))))
    fúúú milyen játszottunk:) a legszörnyűbb hogy miután arcade serveren kijátszottam magam igen fura volt sim ben nyomni ugyan azt a pályát..hát mit mondjak nem lehet ugyanugy nyomni a gázt kanyar után...nagyon zoral igy a gamma.. egy kurva nagy baja van....nincs hat a gamma alatt!!!!!!!!
    szvsz ha valami alakul a dologbol és tudunk csinálni valami versenyt akkor teamspeakolunk vagy roger wilco..esetleg csak a csapattársak:)...
  • CSOCSO
    #18
    milyen: miylet
  • CSOCSO
    #19
    és chat nincs a játék alatt...
  • [Walaki]D`Lair
    #20
    Már csak egy Viper Racing kellene :DDDD

    Istenem de randa mai szemmel nézve a '98-as csúcsgrafika :DDDDD
  • CSOCSO
    #21
    hát szvsz nem olyan ronda...simán játszható még ma is
  • CSOCSO
    #22
    amugy meg csak 190 mega az iso majd valahogy megoldjuk...
  • CSOCSO
    #24
    az oldalrol tedd fel a patchet és abban van egy exe is elvileg..felteszed ezt így és kéri a cd-t?...
  • CSOCSO
    #26
    aha.. régi crackel probáld...a rip crackel
  • 1netező
    #28
    Szeretnék én is jáccani.
    Alapjátékom van, most lehúzom a kiegészítőket.
    Majd jelentkezem...
  • CSOCSO
    #29
    cool gyűlűnk:)))
    autok instalja könnyű.. a pálya okosságot már leírtam ugy csináljátok meg..amugy elég nehezek a pályák.. nehezen látni mekkora és milyen kanyar jön.. én tegnap 3 ig játszottam este a fiukkal( külföldiekkel)
    és azért 1 ora latt betanulható a dolog... és mondom:) csak arcade modban:)) sim modban nehéz.. kell hozzá egy kormány is mert elég nehéz kanyarbol kijönni full gázzal.. nyomkodással sem érsz többet...
  • CSOCSO
    #30
    autokat leszedted?
  • CSOCSO
    #31
    ha megvan akkor nyomhatnánk neten...
    szedjétek le a netről a racefindert.. tegyétek fel majd regeljétek magatokat...utánna ha van szerver ugy tudtok játtszani hogy csatiztok a szerverre
    majd megbeszélés alapján mentek a szerverre a többiekkel...ilyenkor fent megnyomod a server gombot ahol látod a szerver nevét és címét.. cimet kijelölöd majd másolod (ctrl+c) majd bal alul nyomd meg a viper logot és indul a gamma.. nyomj a multira majd tc/ip.. find a game majd ctrl+v.. fin.. majd connect és a szerveren vagy..tudsz irni majd ready ra nyomj optionsba válassz autot és mehet a hent.. sajna gameban nincsen chat:( ez nagy hátrány..nemtom mé nincsen...
  • Prezsi #32
    Milyen a netkód? Hány fő mehet max?
  • CSOCSO
    #33
    egész jol játszható őőő azhem nincs megszabva hányan lehet jönni...
  • CSOCSO
    #34
    max 8 an lehet nyomatni... megkérdeztem...
  • CSOCSO
    #35
    akkor lehet 4 team..
    Subaru
    Ferrari
    Supra
    Viper
  • CSOCSO
    #36
    amugy aki csinálja a VR gt honlapját szerinte a Vr reálisabb mitn az LFS
  • csudiboy
    #37
    hy all 1 kérdés: ez egy ujjab verzió vgay csak kiegészítés yah és honnan lehet beszerezni mer nekem az első is nagyon teccet
  • CSOCSO
    #38
    sima alap viper kell.. ehhez a viper gt odlalrol le kell szedni az autokat, pályákat, track man ( ezzel teszed be a pályákat) és a gt race finer
    hja és az 1.2.3 patch.. ennyi..felteszed trackmannel a pályákat..autokat bemásolod a helyére majd patch és kész.. uj autok, pályák ( erősebb autok és nehezebb, taktikásabb pályák)
    akartam is kérdezni hogy mivel nyomjuk multiban az alap páylákkal agy az ujakkal.. mert az ujak azok nehezebbek kisebb lassabb kanyarok, keskenyebb ut.. mig a régiek olyan autopálya styluak...
  • CSOCSO
    #39
    amugy tényleg csinálhatnánk már végre valamit
  • Adi
    #40
    Na gondoltam, hogy te nyitotad a topicot...
  • CSOCSO
    #41
    mé mire számítottál?... ugy csinálsz mitha életedben most szoltam volan az elöbb hogy te én VRGT zem...tegnap is kérdezted hogy honnan lehet lehuzni mert olvastad a dolgokat stb..nem értelek:) de mindegy...
  • Adi
    #43
    Megnézzem a Viper Racing GT-t és ha tetszik szeretnék jelentkezni... :)
  • CSOCSO
    #44
    igen a viperbe elvileg van még team.. akkor megvan a ferrari, subaru, supra és viper team...
    egy a baj... hogy többen nemtudnak versenyezni:(