65
Earth and Beyond online
  • PLaci #1
    Nem tom ki hogy van vele, de én letöltöttem az 1.2Gb-os demót a fileplanet.com -ról és nagyon bejött!
  • krisz073
    #2
    ez milyen game?
  • PLaci #3
    SciFi MMORPG
  • PLaci #4
    Senki nem akar erről beszélgetni?
  • Lacee
    #5
    Ez olyasmi, mint az elite?
  • PLaci #6
    Sajna nem ismerem az Elite-ot...
    Sok jót hallotam már felőle, de még egy screenshot-ot se láttam...
  • PLaci #7
    Egyébbként már megvettem a full verzió upgrade kódot :-)
  • [Jakuza]
    #8
    Ez ha jol emlexem X-Beyond es az X-Tension netes folytatasa.
    Itt megtalalod a weblapjat.
    Offical Earth & Beyond Webpage
  • PLaci #9
    Nem tudok az előzményekről, de nekem bejött :-)
  • [Jakuza]
    #12
    Jogos osszekevertem az X2vel.
  • I.C.ram
    #13
    Nagy bukás ez a game állítólag. Motor City Online, mikor megszünt, mindenki, aki előfizetett, köztük én is, felajánlott ez EA egy másik MMORPG-t (Ultima Online, Earth & Beyond, The Sims Online) Sokan mondták nekem, hogy ne az Earth-et válasszam, mert elég gagyi. Amikor a kéepeket nézegettem nekem sem jött be. TSO-t választottam, ami már útban van idefelé, az legalább mókás, és ha meguntam tuti megveszi valamelyik Sims örült. :)
  • I.C.ram
    #14
    Havi 9.99 dolcsi, ha jól tom. :) EA legalább nem olyan mocsok, hogy 10 dolcsinál többet kérjen. :) Még az amúgy kurva drága Simsnek az Online változata, is olcsó az eredeti offline progihoz képest.
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    abban az 1.2 es demóban mit lehet?? és az időkorlátos vagy csak single? ?
  • PLaci #16
    Nem tom a verziószámot, de 5 napos időkorlát van benne... MMORPG-ben single??? Jól vagy?
  • PLaci #17
    A demó egyenértékű a full game-el, csak benne van az időkorlát, és ha megveszed az Upgrade kódot, akkor csak regisztrálni kell azt... Ha pedig nem havonta fizeted a havidíjat, hanem évente, akkor nem 12 dolcsi, hanem 10...
  • PLaci #18
    Egyébbként anno kerestem (a keresőben is) hogy van-e ilyen fórum, és nem találtam...
  • PLaci #20
    Nem volt szándékomban :-)
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    hát azt nem tudom hogy jól vagyok-e de hát lehet hogy valmi jön sok bot azt shoot em áp
  • PLaci #22
    neem, a demó az szimpla játék, csak öt nap mulva szól hogy "Vegyél meg!"
  • Hmuda
    #24
    Na meg az, mikor par Defender segitett a szegeny traderemnek szornyeket irtani a Fold mellett. Amugy melyik csapat tagja vagy? En a kekekkel voltam (nem emlekszem a nevekre, csak arra, hogy voltak a nyugis kekek, a harcias pirosak (jo nagy mamlaszok :) ), es az agytroszt zoldek.
  • PLaci #25
    Nekem is van tréderem (Andromeda), meg van egy jenquai explorerem is (galileo)...
    Egyébbként állandó a csapatos gyilkolászás, mivel ugye ott van a csapat (xp) bónusz
  • PLaci #26
    Te hol nyomulsz?
  • Hmuda
    #27
    Csak a betaval jatszottam, es ott volt egy traderem. Azt felvittem a 2. hull-upgradeig, aztan toroltek minden jatekos karijat, hogy teszteljek a kezdo szektorok terhelhetoseget. Szanalmas, mivel a kilepesnel meg az volt, hogy ha elorendeled, akkor megtarthatod a betas karidat. Jopar ember megtette csak emiatt, es ezutan meg semmire nem mentek vele. Itt lett elegem belole.
  • PLaci #28
    :-((

    Én nem voltam benne a bétában, sajnálom, hogy megjáttad vele...
    Egyébbként én is TT-vel kezdtem, de amikor végre beregisztráltak (Mért is lehetne gondok nélkül redisztráltatni magunkat magyarországról), épp a havi 1 napos leállás ment, és mikor a szerverek végre felálltak, androméda (Aol a TT-m van) és orion stabilitási gondok miatt azonnal le is ált, ezért most egy explorer-el nyomulok, épp most értem el a 32. szintet... (A TT 38. szintű, mindkettő 2. hull upgrade-es....)
  • PLaci #29
    ahol
  • dikki*yysw
    #30
    Ezt egyben nem lehet leszedni vhonnét?
    http://www.gigex.com/gp/gp.asp?PackageId=0054000017&source=00540&a=f

    ez megnyit egy kis ablakot, és most azt sem tudom tölti-e már, meg semmit, hogy mikor ér le, vagy hol tart stb.
  • dikki*yysw
    #31
    Töltöm gamespy-ról.
  • And5
    #32
    na én is kipróbálom bár nem számítok nagy extrákra de 5 napos trialért 1 giga nem olyan sok különben is gamespotról jól jön 400-500 K bits/sec még 5 óra van hátra este talán de holnap de. mindenképp kirpbálom azt jön a avélemény :)
  • dikki*yysw
    #33
    Hehe :)) Én 4 nap szopás után vérben forgó szemekkel küldtem el a kurva anyjába az EA-t.
    Első nap: nem tudom felrakni, mert nem volt helyem. Ez még az én hibám.
    Második nap felrakom, de amikor kapnék keyt, a gamespy oldalán nem jelenik meg egy kis kép amire a betűk vannak írva, hogy prevent automated registrations. Így nem tudok reggelni.
    Harmadik napon megjelent végre a kép, de akrmit írtam be, nem fogadta el. Megnézettem az összes irc-s ismerőssel, mindenki ugyanazt a karaktersort látta mint én, de nem fogadta el. Kezdtem nagyon ideges lenni.
    Negyedik napon megjelent, és el is fogadta az ábrát a regisztrációs cucc. Végre volt keyem, elkezdtem a telepítést, jeee!

    Bemegyek a menübe, kell ugye EA acc. Kitöltök mindent, amit kell, kéri az emilem. Írnám, altgr+v --> semmi. Nyomkodom az altot, semmi. Mondom biztos angol billentyűre váltott, shift+2, semmi. Nyomkodom az összes létező billentyűzetkombinációt, semmi. Se ctrl, se alt, se space, se shift, semmi nem műxik, ékezetes karakterek sem.

    Ekkor pöccentem be annyira, hogy megkerestem az EA honlapján a supportjuk emilét, és szépen megkértem őket hogy szívják ki a dikkem mert ilyen nincs, hogy az ember próbál négy napig játszani valamivel, és NEM KÉPES RÁ, fizikailag akadályozzák a törekvését, és tűzzel-vassal írtják a potenciális játékosokat mert LEHETETLEN regisztrálni ebbe a szarba.
    Amikor el akartam küldeni, nem fogadta el az emilem, 20-30 próbálkozásra sem. Természetesen refresheltem az oldalt, és utána ment.

    LOL@EA, AZ E&B EGY FOS.
  • And5
    #34
    ehh ebből akár filmet is lehetne készíteni :)
  • dikki*yysw
    #35
    :DD
  • And5
    #36
    és a The sims onine mit tud ott is van egy 14 napos trial
  • dikki*yysw
    #37
    Nem tom, de az is EA :))
    Azért szeretnék amúgy kipróbálni végre vmi normális MMO játékot, mert akkor lehet játékok bétatesztjére jelentkezve hőzöngeni, hogy én milyen sokat tapasztalt játékos vagyok :))
  • And5
    #38
    Vazzz nem lehet @ írni!!!!!!
  • Dikkma
    #39
    Próbáltam angol billentyűzetre állítva is, de úgy sem. Szal még nem sikerült rájönnöm, mit, hogyan kéne. De már le is töröltem.
  • Dikkma
    #40
    Ezt küldték vissza a fröcsögésemre:

    "Please use the link below if you need to update your incident. You can also update this incident by email, but you MUST enter your reply in the designated space below, between the two lines.
    [===> Please enter your reply below this line <===]

    [===> Please enter your reply above this line <===]


    If your issue remains unresolved, please update this question here.


    Subject
    Hey, man. Earth&Beyond is surely a COOL GAME, BUT I am no able to play it for...

    Discussion Thread
    Response (MS Rajesh P.) 07/04/2003 02:27 PM
    Hi!

    Thanks for contacting Account Support!

    In order for us to manually activate your account, we request you to please reply back to us with the following information:

    .EA.COM Screen name
    .Registration code
    .E-mail address

    If there is anything else we can do to help, please let us know.

    Thanks for your interest in EA.

    Take care,

    Rajesh Pal
    Member Services
    EA.Com - The Place to Play! "
  • And5
    #41
    én rájöttema atitokra egyszerűen a weblapon kell regisztrálni azt siman belehet nyomni aregget a gémben mellesleg a kari gyártás és a hajó csinalas kurva jo lett amugy az egesz gam teccik eddig negatívumot nem talaltam a havidíjon és a @-os huzavonan kivul
  • dikki*yysw
    #42
    Én kerestem a weblapon, de sehol nem tudtam regisztrálni, csak EA shopba meg ilyenekre lehetett. Annyira meg nem érdekelt, letöröltem a francba.
  • And5
    #43
    vazz LOGINra rákattolsz és ott van hogy creat a anew account
  • dikki*yysw
    #44
    De minek a honlapján? E&B -n nem is láttam ilyent, EA.com on kerestem.
    De most már kurvamindegy, nincs meg nem is kell.