1200
Ki mit használ, milyen illatok tetszenek stb.
  • CSOCSO
    #1
    Hugo Boss - van dark blue van a legujabb kerek és volt a régebbi (nem a zöld, annál ujabb) csak sajna kifogyott...
    Tommy Hilfiger
    anyémát szivesen összeírom... csak az a baj hogy lerohad a kezem ha leírom.. saccra lehet neki vagy 20-30...
  • CSOCSO
    #2
    anyémát... nah mindegy:))
  • hali
    #3
    azokat hasznalod? :D
  • VinylToy #4
    Ilyen topik még nincs így gondoltam nyitok egyet, szóval ki milyen parfümöt fúj magára, miért szereti és hasonlók!

    Csak eredeti, vagy az utánzatok is ugyanolyan jók-e???

    Én személy szerint a Rome és utánzataira esküszöm



    emelett a másik kedvenc illatom a Dolge & Gabana



  • CSOCSO
    #5
    miért????
    a dark blue annyira nem tetszik..
    de a hilfigerre és a masik 2 hugora eddig mindenki azt modnta hogy király illata van..és szerintem is...
  • VinylToy #6
    Csocsó ő arra gondolt hogy anyukád parfümjét használod, mert azt akartad felsorolni! :)
  • Gery1980
    #8


    HUGO POWA!!!
    Én 4 éve használom ezt az illatot, és nem tudom megunni.Egyszerűen imádom, bár most gondolkodom valami új dolgon, de előbb még elfogyasztom az aktuális üvegcsét:D
  • Gery1980
    #9
    Ráadásul egy 150ml-es flaska kitart fél évig!
  • CSOCSO
    #10
    ez az, ezt használom én is... a dark blue sajna nem annyira jo de a legújabb kerer hugot nyugodtan szagolgasd meg valami boltban a west ben vagy plázában.. szvsz az is tetszeni fog...
  • Galy
    #11
    Ennél jobb nincs!

  • CSOCSO
    #12
    jaja... jo a hilfiger de a hugot jobban komálom. hja és ez is kifogyóban van:((((((((
  • FREAK
    #13
    srácok, most nem akarok flémelni, de ez körülbelül a "márkás ruhák" topik szintjén áll.... kurva sznob topik.....
  • hali
    #14
    mármint anyádét :DDD
  • Gery1980
    #15
    Be is fogom tesztelni, mert tényleg ideje kipróbálni valami new onet.
    És ha jó az illata, akkor simán maradok továbbra is a Hugo mellett.
  • Gery1980
    #16
    Hát igen:DDD
  • Gery1980
    #17
    LOOOOOOOOOOOOOL:DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • VinylToy #18
    Hát ha te így gondolod, akkor legyen!

  • Madmaxx
    #19
    Jelenlegi best: Emporio Armani - HE
    2. Davidoff - Cool Water
    3. Calvin Klein - Eternity
    Régen sokat nyomattam a Hugo Boss-t e aztán meguntam.
    De amugy minden napszakra és alkalomra más parfüm jó szvsz. Míg pl. munkába és estélyekre a testesebbek (pl. Hugo) addig most nyárra a frissebb könnyebb illatok jönnek be.
  • Madmaxx
    #22
    Az ám! :))) király is
  • Galy
    #23
    Amikor megláttam, komolyan elgondolkodtam, hogy mit linkeljek ide....de ennyi sznobság kell :)
  • Madmaxx
    #24
    Jah! Legyünk inkább bűdősek és menők! :))
  • Evil
    #25
    Fahrenheit, Clinique ,ezek az aktualisok nalam.
  • mikike
    #26
    az anyja engem is érdekel

    arról nincs egy képed?
  • FREAK
    #27
    elárulnám neked, hogy nem a parfüm árától leszel illatos...... vannak dezodorok is 800 Ft körül, amikben ugyanaz az anyag van, csak épp hajtógázzal jön ki, és nem egy desing üvegért fizetsz 10 rugót.....
  • Madmaxx
    #28
    Mindegy inkább vagyok sznob mint lepusztult kis csittó! :DDD
  • The Garrett
    #29
    Ma tök jót vitáztam Fruzsival a parfümjéről. Ő hajtogatta hogy de az dinnye illató (vagymi) én meg hogy Citrom. Nagyon kiborult a végére. (képeket nem csináltam :P)
  • Madmaxx
    #30
    Te fasz! :))
  • Evil
    #32
    ne benazzal mar!Itasd le!
  • Madmaxx
    #34
    csatlakozom
  • Randal
    #35
    Ez mind szép és jó...csak mennyibe kerül egy ilyen üveg?
    mert voltam bótba:)
    És bnőm megmutatta, hogy neki melyik teccik, csak ugyebár az ár nem volt rajta, megkérdezni gáz, annyi lóvé meg nem volt nálam, hogy csak úgy megvehessem.
    szal ha van olyan oldal vagy mi ahol képekkel meg van a cuccok ára meg ilyenek, annak örülnék.
  • Madmaxx
    #36
    menj ki a lehel úti piacra ott az ár töredékéért utánnad vágják. még alkudni is lehet.
  • FREAK
    #37
    bármelyik piacon fél-harmad áron meg lehet kapni

    márpedig ha így is van rajta haszon (mert ezek nem lopottak, az tuti), akkor csak sajnálni tudom a sznobokat, akik eltartják a plaza-kat.....
  • Tikal #38
    uf, barátnődnek nem mered mondani hogy nincs rá lovéd? és miért gááááz megkérdezni a boltban? :)
  • Lteebee
    #41
    Én is bírom ezeket, demost a Roma kifogyott, így a DG-t használom.

    Emellett van még egy Jazz-em(Yves Saint Laurent), de a fő kedvenc az a TZAR.
  • corleone
    #42
    Lacoste rulez! Csak elég ritka és drága is. Nagyon kellemes, visszafogott az illata. Nem tolakodó, hanem olyan bársonyosan körülölel.
  • BontottCsirke
    #43
    Baszki, hímringyók :DDDDDDDDDDDDDD
  • CSOCSO
    #44
    Hugo Boss rulez.. foleg a regebbi az ezust kupakos piros szalaggal... dark blue sem rossz.. most meg a kerek szurke van.. es tommy hilfiger athletics.. ez azert jon be mert savanykas...egyik nap edes hugo masik meg citrusos tommy
  • Lynx_TWL
    #45
    :DDDDD
  • corleone
    #46
    És a kigőzölgése mindenkire hatással van. A pasik irigyelnek, a csajok bomlanak értem, én meg elolvadok ahogy rámnéz mindenki. És ezt csak a Lacoste-nak köszönhetem. Ha nem kerülne ilyen sokba, innék is belőle.
  • BADE
    #47
    Nekem a STR8 jön be.Parfümbe a piros.