354
Avagy mik nem történnek meg... :)
  • Braveheart
    #1
    hali mi most hétvégén megyünk és hallottam pár jópofa történetet hogy mi történt más osztályokban, nektek vannak ilyen "jópofa" élményeitek?
  • Galy
    #2
    Mekkora topik!!!!!!!

    ide fogok járni!
  • hali
    #3
  • BADE
    #4
    Az a lényeg,hogy legyen pia dögivel:)))
  • Carlos
    #5
    Meg sok "mindenre nyitott" kisjány!!!
    Hehe...
  • Jano
    #6
    Nálunk valaki mindig vagy kómásra itta, vagy hülyére anyagozta magát. De én jókat röhögtem, asszem ez a lényeg! :D
  • Coine, The A&O
    #7
    Hát ha az egót nézzük akkor igen.
  • Evil
    #8
    nekunk anno szerencsenk volt.Elsos szakkozepes osztalykirandulas es volt egy akkora ribanc osztalytarsnonk hogy egy ejszaka alatt vagy 6 an megkurtuk.En benne voltam :)
    Persze akkor jo volt ,sajna mara kioregedtem az ilyen bulikbol.
  • magus
    #9
    nalunk altalaban napkozben kirandulas este pia

    bar most olyan lesz az oszalykirandulas, hogy este 8-ra megyunk, reggel 8 kor jovunk
  • ThePartyFace
    #10
    Hat:)
    En jovo heten megyek ausztriaba...csak az a poen, hogy egy szot se tudok nemetul. Majd meselek:))
  • CSOCSO
    #11
    :))))))) ez szép:)
  • Gery1980
    #12
    Iszonyat alkoholizálás, mégdurvább kábszerezés, és fasza kis egy éjszakás kalandok a csajszikkal.
    Ez volt jellemző az osztálykirándulásainkra.
    Tök tuti volt:D
  • Carlos
    #14
    !!!!!!!!!!!!!LOL!!!!!!!!!!!!!!
  • Evil
    #16
    nem, a 3. voltam aszem, mar elegge lehetett harangozni benne :)
  • Evil
    #18
    jaj hat ne feljel mar a puncitol.Nem harap az. Fiatalon meg kell dugni minden not akit csak lehet.
  • magus
    #19
    kösz a tanácsot:)
  • Madmaxx
    #20
    Evil a tenyészbika!!!
  • ThePartyFace
    #21
    Ez jo:)
    Lehet nyomok egy anfetamin kurat...nem nagyon fogok aludni;)
  • Evil
    #24
    ah en regimodi vagyok.Csak alkoholt.
  • Eye-scream
    #26
    Nálunk tavalyelőtt az volt a fasza amikor a gyereket úgy kellett lerángatni az ablakpárkányról mert ki akart ugrani a másodikról:)
    Az egyik csaj meg egy üveg bortól úgy berúgott, hogy le akart ülni a székre ami nem is volt ott:))
  • ThePartyFace
    #27
    Megjotteeeeeeeem:)
    Elso este felbontottuk a whískyt, meg a konyakot... Radoltem a franciaagy tamlajara es letortem, majd a szoba kozepen ramjott a hanyinger es belehanytam a balkezembe, majd a foldre.
    Most megyek csomagolni...kimosatom a lehanyt ingem:)))
  • ThePartyFace
    #28
    valo igaz:)
  • Blasta
    #29
    Fúúú!
    Nálunk meg tavaly az egyik lány úgy bebaszott, hogy mindenkit le akart smárolni és aztán elég sokan hagyták is neki!
    Mimeg bementünk a csajok szobájába, és amikor jött a tancsi, akkor bebújtunk egy-egy csaj mellé az ágyba! Ott lehetett tapizni őket meg minden!
    Tök fasza volt!
    És nagyon berugtunk utána!
    2 haverom leléptek kocsmázni és mire visszajöttek a tanár már kereste őket, de persze nagyon részegek voltak, és mondtuk nekik, hogy a tanár azt akarja, hogy mennyenek be hozzá ha előkerültek.
    Erre meg telefújták a pofájukat AXE dezodorral, hogy ne érezze meg az ofő a piaszagot...
  • Jano
    #30
    Öcsém, az tök király lehetett! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Mi mindég tiktakot vittünk amikor piáltunk! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Egyszer meg olyan is volt, hogy a padtársamat annyira leitattuk, hogy el is ájult kétszer! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Jano
    #31
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Gery1980
    #32
    Én tavaly osztálykiránduláson bevettem néhány pirulát amit az egyik osztálytársam hozott.Volt egy piros, egy sárga, meg 2 kék tabletta.
    Mondta a haver, hogy valami alkohollal nyeljem le, mert az úgy sokkal jobb.
    Hát én így is tettem, és egy dl unicummal legurítottam a 4 pirulát.Egy ideig nem történt semmi, aztán kezdett melegem lenni, kicsivel később meg elkezdett lüktetni a fejem, és a világ forgott.A végén mindne összemosódott, és kvázi "álomba merültem".
    Az érdekes a dologban az volt, hogy Tatán voltunk osztálykiránduláson, és én 2 hónappal később keltem fel egy mexikói kisváros lepukkant hotelszobájában, mellettem egy bőrönd feküdt, tele pénzel, a párnám alatt egy Desert Eagle, a forelben pedig egy lepukkant latin kurva feküdt kómába esve.
    Az első géppel hazarepültem, anyámék teljesen odáig voltak, mint kiderült, már a temetésemet is lebonyolították, mert azt hitték kipurcantam.
    Tök durva szitu volt, és az a legdurvább, hogy azóta napi rendszerességgel látok egy rózsaszín elefántot elszállni az ablakunk előtt lefekvés után.
    Nekem ez volt életem legjobb osztálykirándulása:D
  • OPM
    #33
    és amúgy milyen volt Tata? :)
    én oda járok suliba
    ja és hogy ne legyek offtopic:
    itt vannak az idei osztálykirándulás képei: www.alvilag.hu/osztkir
  • Gery1980
    #34
    Tata nagyon fasza.
    Abban az időpontban mikor mi ott voltunk minden rózsaszínben és citromsárgában pompázott:D
    Nagyon interaktív hely!:D
  • Gery1980
    #35
    Csak valahogy furcsa, hogy arrafele minden második embernek 2 feje van, és oriáspókon közlekednek.:D
  • OPM
    #36
    ja, az először nekem is furcs volt, de meg lehet szokni :))
  • Astaroth
    #37
    Minket megdícsért az osztályfőnök.(nem tudta hogy végigrandalíroztuk szegedet.Szerencsére a zsaruk elmentek mellettünk):)))))))
  • Coine, The A&O
    #38
    még 9 nap :)
  • Gery1980
    #39
    Előtte mindenképp szerezzetek be pirulákat!
  • Coine, The A&O
    #40
    nekem, olyanra nincsen szükségem :)
  • Coine, The A&O
    #41
    amúgy meg srácok...csak óvatosan a tréfával...Gery meg Blasta tudjátok mire gondolok :)
    azért vannak itt fiatalok is a "nagy öregek" mellett ;)
  • magus
    #42
    hajjj osztalykirandulasok. eg csavot most rugtak ki, mert ev elejen ranyitott az ofo, amikor total ereszegen akarta megdugni a csajt...

    amugy meg most piara se tok gondolni, olyan total reszeg voltam tegnap este, ma reggel 7 kor meccs, nyitott szemmel aludtunk a palyan, edzonk majdnem megolt. remelem nem csinaltam baromsagot, multkor (amire nem emlexem) eleg erdekesn neztek ram masnap este
  • Gery1980
    #43
    Csak vicc tudod:D
    De igazad van, szal itt és most szeretném kijelenteni, hogy:A NARKOTIKUMOKAT SENKINEK NEM AJÁNLOM!
  • magus
    #44
    azért lelehet szűrni...
  • FREAK
    #45
    én osztálykiránduláson basztam először, ott is szoptak le

    az osztálytársam volt
  • Gery1980
    #46
    Mi a fasz, már a szex is ki van iktatva a tantervből?
    Hova tart a világ basszameg?:D