22257
  • M@TriX
    #1
    Az Electronic Arts bejelentette, hogy újabb Need for Speed kiadásán ügyködik. A legújabb rész címe Underground lesz. Ahogy a címbõl sejteni lehet, új területre lépdel az EA.

    A játékosok megépíthetik saját autóikat és utcai versenyen mérhetik össze a lõerõket és a tudásukat. A játékban 20 tuningolható liszenszelt autó kap helyet (Mitsubishi Motors, Subaru®, Toyota™...) és persze az alkatrészek is liszenszelten készülnek (AEM Inc., Audiobahn®., Bilstein®, Dazz Motorsport, DC Sports, Eibach® Enkei, GReddy Performance Products Inc., HKS®, Holley®, Injen™, Jackson Racing, MOMO, Neuspeed®, Nitrous Express Inc., O.Z®, PIAA, Skunk2 Racing, Sparco®, StreetGlow®, Turbonetics Inc.)

    És ami még jó hír: a megjelenést 2004. elejére tervezik.

    Játékhírek.hu
  • Örm
    #2
    A rossz hír pc-re valószínűleg nem lesz.
  • M@TriX
    #3
    a jó hír viszont az, hogy mégis. :)
  • M@TriX
    #4
    de hogy ne a levegőbe beszéljek: a hivatalos EA bejelentésből (Az ea.com-ról!) egy részlet:
    "Need for Speed Underground is slated to ship for the PlayStation®2 computer entertainment system, the Nintendo GameCubeŐ, Game Boy® Advance, and the XboxŐ video game system from Microsoft, and PC CD-Rom and will ship in the beginning of next year."
  • Dikkma
    #5
    Hüm, mai hír a jatekhirek.hu -n? :) behunon már tegnap volt bibi :)
  • Ferci
    #6
    Ez szerintem a motorcity hasonmása lesz persze single és remélem multi móddal.De az ötlet jól hangzik.
  • Ferci
    #7
    Gondolom azért fejlesztenek új gamet mert ha jól tudom akkor július környékén teljesen megszűntetik a motorcity online-t.
  • M@TriX
    #8
    azon se csodálkoznék, ha azért szüntették volna meg. Mondjuk a kép akár össze is álhatna, hiszen akkor már biztos keményen fejlesztés alatt volt az Underground.
    Mondjuk ez nem is állna messze az EA üzletpolitikájától... :)
  • M@TriX
    #9
    az igaz, csak abban ha jól látom még úgy tudják, hogy nem jelenik meg PC-re :)
    én szeretek tökéletes hírt közölni. Amúgy a hír de. jelent meg, csak most láttam, hogy nincs még topicja a gémnek...
  • Met
    #10
    Remélem ingyen lehet vele játszani és nem lesz olyan szar mint a motorcity.
    Azt azért megcsinálhatnák ingyenesre így utólag.
  • Met
    #11
    Remélem ingyen lehet vele játszani és nem lesz olyan szar mint a motorcity.
    Azt azért megcsinálhatnák ingyenesre így utólag.
  • Ferci
    #12
    Lehet,hogy nem hozta a hozzáfüzőtt reményeket a motorcity.Mert eredetileg az is single -be jött volna ki.De remélem jót fognak alkotni,végre nem az a monoton autóverseny lesz.
  • Ferci
    #13
    Hát ingyen biztos hogy nem szerintem.
  • Ferci
    #14
    A motorcity se lett volna szar ha nem csak online + fizetőssé tették volna.Nem is tudom ki lehetett az a madár aki kitalálta ezt az egészet.
  • M@TriX
    #15
    ja, szerintem is nagy bénaság volt, hogy only online lett...
    remélem ez még véletlenül sem az lesz, de nem hiszem...
  • CSOCSO
    #16
    én nagyon örülök ennek a gammának.. tényleg cool lehet..remélem kircsi lesz.. és ha toyota lesz benne meg hks akkor 100% hogy lesz benne Supra:) és remélem lesz benne net támogatás..mert ha igen akkor veszek a gc hez modemet:)
  • dikki*yysw
    #17
    Egyébként követelem, hogy az EA monnyon le! Vegyék meg inkább a street legalt, és azt tupírozzák meg egy kicsit :)
  • Manta
    #18
    GTA3 Realmodot nézted?
  • M@TriX
    #19
    nézte. Oda is volt a Supraér meg vissza. :)
  • WiZZaRD
    #20
    pedig hogy ment az alairasgyujtes, hogy ne csak online game legyen...aztan mennyire erdekelte az ea-t a jatekostarsadalom, gondolvan azt veszed ugyis, amit csinalunk
  • M@TriX
    #21
    igen emléxem, hogy hosszú ideig vita tárgya volt, hogy csak online lesz-e vagy nem. Én az utolsó napokig nem akartam elhinni. Azt hittem csak vicc, hogy ekkora ziccert kihagyott az ea. Végülis ha csak botokat gyáártott volna már mehetett volna a dolog. Na de ők tudják...
  • Ferci
    #22
    Ja én se akartam elhinni,hogy a megjelenés előtt beharangozták,hogy online lesz.Ezzel nagyot bukott az ea.De remélem ez nem lesz online.
  • CSOCSO
    #23
    :)))))))))))
    mondjuk a gta3 realmod nem a supra miatt tetszett hisz nekem azelött is volt suprám a sima gta3 ban...
    de ez más...itt ha olyan minőségű lesz a supra mint az nfshp2ben az autok és arra lehet venni optis tuningot és motor tuningot is akkor az zoral lesz.. mondjuk minden autoval tök kircsi lesz...
  • CSOCSO
    #24
    MICSODA??????????? hát én remélem lesz online kapcsolat MINDENKÉPPEN!!!!!
    persze ugy értem hogy offline modban is lehet nyomni simán, csak netre fel lehet menni uj autokért, tuningcuccokért,és lehessen online versenyezni és igy több pénzt nyerni...
    szal elég szar ha nem lesz online kapcsolat..
  • M@TriX
    #25
    sztem only online-ra gondolt, hogy ne legyen :)
  • gyraph
    #26
    Szerintem meg jó lenne, ha előre hozznák a megjelenést....alig unom az nfs6:hp2-t :)))))))
    persze ha már tartják a megjelenési dátumot az is csoda. És ha nem tesznek bele megint belső nézetet, akkor tuti felrobbantom az EA székházat néhány aktivistával egyetemben....szorgos népünk győzni fog
  • Ferci
    #27
    Akkor megyek veled én is és visszem a C4-et :))
  • Ferci
    #28
    Persze,hogy legyen benne multi csak ne olyan legyen mint a motorcity.
  • CSOCSO
    #29
    hát az elég gáz volt sajna:((((((nekem is megvolt.. az egy dolog hogy alig értettem mi micsoda és mit kell venni de nembaj.. öszeraktam tök jo autokat és ugy gyaláztak le gyorsulásban hogy jujj.. és amugy is régi autok voltak...ICram nak jo lehetett e gamma de nekem nem...nekem uj autok kellenek.
  • WiZZaRD
    #30
    akkor emlekezzunk az EA szekhazra...mert szvsz ebben sem lesz, az nfs sorozat a negyedik resz ota csak visszafele fejlodik...:-(
  • gyraph
    #31
    Sajnos tényleg visszafele fejlődnek, még akkor is, ha nem ugyanaz a team késziti az "episode"-okat. Mondjuk a Porshe Unleashed nekem nagyon bejött, de az meg valahogy nem tekinthető teljes értékű folytatásnak...mindenesetre a remény hal meg utóljára.... ha elbasszák, akkor indulunk londonba... :)))))
  • M@TriX
    #32
    ha jóltom a konzolokat a PS és XboX-ot egy cég fejlesztette, a PC-t meg egy másik. A konzol meg sokkal jobban is sikerült, ezt megbízható forrásból tudom. Márcsak az osztottképernyő miatt is...
    Szóval azt hiszik nekünk elég egy még annál is gyengébb utánzat, mert a névért úgyis veszi mindenki...
  • gyraph
    #33
    Én folyamatossan játszok konzolokkal is a barátoknál és valóban (a porsche-n kivül) jobbak és bővebbek voltak az NFS játékok konzolra mint pc-re, ami több okból is érthetetlen ugye....
    Sajnálom, hogy ennyire nem piac már a PC a játékkészitőknek, dehát a mellékelt ábra azt mutatja, hogy sajnos a konzol a döntő.
  • CSOCSO
    #34
    pojse nekem csak azért tetszett a legjobban mert a legirányíthatóbb volt és rohadt jo volt kormánnyal játszani..valóban nagyon figyelni kellett arra hogy mennyi gázt/féket hol adagolsz.. és rendesen érezted a kezed alatt a motor erőt.. nyomtál egy kövér gázt és a kormányom rendesen zümmögött... ehh.. tök jo volt. mostanság egyik autos gamma alatt sem érzem a motort...
  • M@TriX
    #35
    Na ennek biztos örülni fogsz. :)

    KaTT a nagyobbért! KaTT a nagyobbért!


    Ja, amúgy ezek az első in-game képek. A látványra úgy látom nem lesz panasz. Reméljük nem cseszik el. :)
  • gyraph
    #36
    Baszegh....pont most akartam belinkelni ezeket a képeket :))))
  • Blasta
    #37
    Nnnnna, mindjá jön CSOCSO, hogy
    "SUPRA PÓÓÓVEEEEEEEEEEEEEEEER"
    :-DDDD
  • M@TriX
    #38
    :)
  • Örm
    #39
    Olyan stílusú lesz mint a Gran Turismo? Lesz PC-n is?
  • M@TriX
    #40
    naná, hogy lesz PC-n. Ez amolyan tuningolós utcai versenyes jólkinézős játék lesz...