30
Baldur\'s Gate 3?
  • Petyus_
    #1
    Micsodaaaaa?? :)

    Aerie bébi a feleségem, nyugodtan élünk sok szép félelf gyerkőccel, NEM MEGYEK SEHOVA, Baal meg bekaphatja! :)
  • Bandew
    #2
    Most láttam valami francia zenetévén egy játékokról szóló műsort, és mitt láttam?
    Valami Baldur's Gate volt (az alcímre már nem emlékszem, de BG volt az tuti), és 3 dimenziós. Őszintén szólva nekem nagyon nem tetszett. Tiszta Diablo volt, az meg ugye nem illik ehhez a műfajhoz. Csak egy karakter volt aki mindenkit szétgyepált, és ugyanolyan képernyőn látható, átlátszó térkép folt mint a Diabló2-ben. A térképet megnézve pedi elmondhatom hogy nem valami fantáziadús. Ugyanolyan labirintus volt mint a (ismét csak) D2-ben, tehát hogy csak egyfele lehet menni. Ha valaki tud erről valamit az jelentkezzen. Lehet hogy ez multis játék lesz? (csak azt ne!!!!!)
    Amugy a gráfó az nagyon szép volt.
  • Bandew
    #3
    Még be sem írtam a kezdőszöveget, de már írtak?
    NOHÁT!!!
    :)
  • Hmuda
    #4
    100% hogy csak a BG konzolutanzatanak a masodik reszet lattad. Az tenyleg agyatlan overhent. Magyaran a BG sorozat meggyalazasa.
  • Petyus_
    #5
    Hát nem sok köze van a PC-s BG-hez de nagyon is jó játék. ^.^
  • Bandew
    #6
    Konzolutánzat?
  • Hmuda
    #7
    A BG sosrozat konzolon megjelent utanzata, ami tulajdonkeppen ki is fullad a cim hasonlosagaban.
  • Petyus_
    #10
    Szerintem egy nagyon szép, hangulatos és jó hack n slash játék. Persze a PC-s BG-hez köze nincs de nem értem ez miért probléma.

    PC-re is van ilyen "hülyegyerekekre optimizált" játék pl. Diablo, Dungeon Siege.
  • Bandew
    #11
    Mondjuk biztos jobb mint a Diablo. Szerintem.
  • Rincewind
    #12
    LOL! :)
    Az a GB Dark Alliance 2 lehetett. 3D-s hack 'n' slash agyatlan baromság... :)
  • Galy
    #13
    Benéztem ide....de kár volt :)
  • Bandew
    #14
    Ja! Létre se kellett volna hoznom ezt a szobát. :)
  • Petyus_
    #15
    Már te is kezded? :P

    Bandew: ha szereted az ilyesmit + a Forgotten Realms-et és hozzá tudsz jutni egy konzolhoz próbáld ki.. szerintem nem fogod megbánni.
  • Rincewind
    #16
    Ugyanolyan hányinger számora, mint a diablo neg a Dungeon siege, meg az Enclave és hasonlók... :P
  • Petyus_
    #17
    De a Vampire-t te is szereted az is ilyen stílus végülis. :P
  • Rincewind
    #18
    Kivétel erősíti a szabályt. :)
  • Bandew
    #19
    Én se szeretem az agyatlan játékokat.
    Csak a példa kedvéért itt van pár kedvenc játékom:
    Monkey Island 3
    Grim Fandango
    Thief
    Thief2 :)
    Mafia
    Gothic...stb.

    No de azért nem árt néha egy kis lövöldözös, hentelős. Az a kikapcsolodás.
  • Petyus_
    #20
  • Bandew
    #21
    A Hardwiredről (gondoltam benyomom ide):

    "Az Interplay hivatalos fórumainak egyik moderátora tisztázott néhány általános tévhitet a küszködő játékfejlesztő kapcsán. Először is a balsorsú Jefferson projekt nem a Baldur's Gate 3-at takarja. BG3-ra nem számíthatunk egy jó ideig, mivel az ATARI-val történt licenszelési csatározások (az Interplay elvesztette a Baldur's Gate PC jogait) miatt a játékot határozatlan időre leállították.
    A Baldur's Gate konzol és az IceWind Dale PC jogai továbbra is az Interplay/Black Isle páros kezében van. Jelenleg azonban nincs tervbe véve az IWD harmadik része, sem más DnD alapú játék."
  • Eye-scream
    #22
    "Talk is surfacing that this month's PC Gamer magazine claims next month's issue will reveal Baldur's Gate 3 and NWN 2. It didn't take long to find this scan (thanks NW Vault), which does indeed indicate that next month's PC Gamer will have a D&D 30th Anniversary special including "exclusive first looks at Neverwinter Nights 2...and Baldur's Gate 3". "
  • Eye-scream
    #23
    Innen az info, remélem igaz.
  • Davidus
    #24
  • Davidus
    #25
    Amúgy a BG jogok most melyik cégnél vannak?
  • Davidus
    #26
    Remélem a BioWare-nél mert akkor nem aggódok:)
  • Braveheart
    #27
    Baz belegondolok hogy vége a giminek megyek más városba tanulni, hogyan fogok én játszani ezekkel?
  • Vass Gábor
    #28
    Ezt a játékot most mutatták be, de még nincs hivatalosan bejelentve, csak reménykedni tudunk hogy megjelenik valamikor.
  • Vass Gábor
    #29
    Még mindig semmi hír a játékról, félek hogy nem lesz már sose.
  • Vass Gábor
    #30
    Tök jó lett volna egy harmadik rész is, de már nem lesz soha.