875
  • cypher
    #1
    Kijött eme horror játékból az első játszható demó.
    Bővebben róla itt:http://www.futuregames.cz/poselsmrti/ukazky-Eng.html
    Ha vki bejutott a házba,írja má' le,hogy csinálta!!
  • hali
    #2
    hehe, papir az ajto alá, majd azzal a hegyessel kilökni a kulcsot:P
  • hali
    #3
    eleg egyszeru :DDD
  • hali
    #4
    hááát, elég rövid demo volt
  • cypher
    #5
    Ezek szerint az..
    Thx.
  • Sephi
    #6
    Ize jou lesz a gama? Nem nez ki roszul de szerintem nem lehsz humoros ahogy igy elnezem :))
  • hali
    #7
    nem tudja valaki mikor jon a teljes?
  • cypher
    #8
    Nem sok infó olvasható a weboldalán...
    Passz.
  • RAY.
    #9
  • hali
    #10
    na, kijott a teljes :D lehet orulni
  • fucko
    #11
    Es telleg horror,vagy csak sima eksön?
  • hali
    #12
    demot nem nezted?
  • hali
    #13
  • Mr. Perfect
    #14
    Itt van még egy pár screenshot. Lehet csekkolni!!!
  • Axon
    #15
    Na végre megjött, a demo nagyon tetszett.
    Remélem már magyarul is tud a kicsike
  • fucko
    #16
    Na en kiprobaltam,es teccik.Erdekesen indul.Elsonek eleg konnyunek tunik a jatek ugyanis az egermutato pirosan vilagit mindennel amivel lehet vmit kezdeni,aztan mar többször nem lehet rakattolni,igy nem kell idot vesztegetni ertelmetlen combine-okra.A zene is teccik,ahogy valtakozik kulonbozo helyzeteken.
  • ÁjjLe BoBBi
    #17
  • ÁjjLe BoBBi
    #18
    lol
  • Corey
    #19
    Én is megnéztem, és tetszik, hangulatos lett! Kéne egy kis segítség.. a könyvtáros csákó ígérte, hogy elküldi William cuccait az egyik küldöncével, pontosan 7 órakor a főkapu elé kell menni.. a játék valahogy méri az időt? Vagy addig csinálni kell valamit? Mert én már mindent próbáltam, néztem, kérdeztem mindekit, és semmit sem tudok csinálni
  • hali
    #20
    nekem a chapter2nel kifagy. masnal megy?
  • fucko
    #21
    Menj a fobejarat melle ahol a testet talaltak es a bokorban talalsz valamit,aztan kerdezgetsz arrol,aztan mar tudsz menni creekbe.(info by Hali:)
  • hali
    #22
  • fucko
    #23
    Aztan nemsokkal utana kilep a windowszba az egesz mer el van qrva.Szal vagy vaunk patchre vagy töröljuk:(
  • Corey
    #24
    fucko, kösz a helpet, megtaláltam a különös tárgyat a bokorban, azt az 1et épp nem vettem észre.. és megint elakadtam:P miután a hapi meghozta William cuccát, a feljegyzésében az áll, hogy az iróasztalán kezdődik a kulcshoz vezető út.. megnyomtam az asztalon a gombot, a kinyíló titkos cabinet-ből kivettem a dobozt,melyben bolygók vannak, és gondolom az asztal mellett lévő kis gömbbe kell őket helyezni.. nade mi a sorrend? vagy ezekkel kell valamit csinálni?
  • Corey
    #25
    jah már megvan a megoldás, csak a bolygók alakja valamint szinük tévesztett meg, azt tudtam hogy a Naptól vett sorrendben kell elhelyezni őket.. amugy az immersion által adott mejerk.chr-t nevezzétek át majerk.chr-re és ugy irjátok felül, most irták egy kiadott nfo-jukban
  • 3P
    #26
    Lehet, hogy holyeseget kerdezek, de ez a Resident Evil sorozathoz hasonlit?
    (Jo volna...)
  • fucko
    #27
    Abszolut nem;D
  • Stranger
    #28
    Ez most kalandjáték, vagy valami horrorféle? Esetleg mindkettő?
  • barret
    #29
    itt a demo tessék megnézni!
  • Corey
    #30
    hm skacok, valahogy béna vagyok a kalandjátékokhpz, vagy csak vak vagyok.. William szobájában, a towerben mit kell azután csinálni, miután megvan a masive chestből a gömb? mert kimenni nem tudok..
  • fucko
    #31
    A sakkbabura jobbklikk es kinyitod vele az ajtot.En meg elvittem egy darabig es azt kell mondjam hogy kibajo.:)Szal szedje lefele aki szereti az igazan jo kalandgameket.
  • Corey
    #32
    kösz fucko, azt pont megcsináltam, az volt a gond, hogy nem jobb egereztem a drawerre, hogy kivegye William naplóját.. és tényleg nagyon jó game+
  • M.A.D.
    #33
    Épp most vettem észre ezt a gammát. Nem néz ki rosszul. :))
  • fucko
    #34
    Vki rajott mit kell csinalni azutan hogy kivettem a ruhat a konténerbol a doktor haza mellol?
  • Corey
    #35
    fucko, egyszerű, Samuel azt mondja a zsebei üresek, de érez a ruhában valami keményet, nincs más dolgod mint felvágni a sakkbábuval, ami egyben kés is.. találsz egy gem-et, amit a strange objectbe kell rakni.. én most a találós kérdéseknél tartok, és 1et nem tudok megfejteni..
  • hali
    #36
    beleraktam a strange objectbe a gemet, utana mit kell csinalni?
    mer nemjovok ra :(
  • fucko
    #37
    Hasonlo a helyzetem.Segits ircen ha rajossz mit kell pls:)
  • Corey
    #38
    na skacok.. szal ugye van az alaptárgy, amit a game elejéről, a bokorbó vettetek ki.. aztán a bill exchange-gel kiváltjátok a 2. részét, és Henry ruhájából a Gemet.. miután egyberaktátok a 3at, a templomba megnyilik az út, beszéljetek Frederick főpappal, és kérjetek tőle engedélyt, hoyg bejussatok a belfry-be, ahová William járt éjjelente, megfejteni a titok nyitját.. itt kell használni a fullos Objectet, egy falon található nyiláson, aztán jön a rejtvény, amit William le is rajzolt naplójába, kicsit bonyi lesz.. sok sikert!
  • fucko
    #39
    Az elso rejtvenyt nem tudom sehogyse kitalalni a többi ecceru volt,de itt se a szövegbol se a rajzbol nem tudok semmire se kovetkeztetni.
  • fucko
    #40
    Visszavonva,sikerult rajonni:)