34
Silent Hill PSX-es változata
  • Falabu #1
    Kéne nekem a SH1 zongorás részének a megoldás mert sehogy nem megy!!!
    PLíííz HELP MEE!!
  • Davidus
    #3
    Mindenki ott akadt el:) Már én is elfeletettem hogy volt:) De ez tuti segít www.google.com --> silent hill walktrough :))
  • scrap
    #4
    volt 1álltalán zongorás rész az 1-sö részben???...:)))
  • Sephi
    #5
    ____________________________________
    | | | | | | | | | | | | |
    | | | | | | | | | | | | |
    | | | | | | | | | | | | |
    | | | | | | | | | | | | |
    | |5| | | | | | | | |3| |
    | |_| |_| | |_| |_| |_| |
    | | | | | | | |
    | | 1 | | | 4 | 2 | |
    |____|____|____|____|____|____|____|


    Ez a sorrend mind csak egy klicket halatt.
  • Sephi
    #6
    Ez ugye mesze nem ugy jott ki ahogy elekepzeltem ezert

    http://db.gamefaqs.com/console/psx/file/silent_hill_a_1.txt

    Ezene a cimen keres ra a piano szora es megleled a megoldast.
  • gator
    #9
    Silent Hill 3 (PS2)

    Manufacturer: Konami
    Avg. Product Rating

    Not Rated

    Write a Review
    Part Number: 83717200529

    Lowest Price: $ 37.97

    Rebates: (None)

    Description for Silent Hill 3 (PS2): Silent Hill 3 continues the series' trademark brand of psychological horror and terrifying gameplay. As a teenage girl named Heather, players must explore and unravel the mysterious connection between the god-forsaken town and her inner fears. With e... Read More
  • gator
    #11
    ezt az egyik kulfuldi honlapon lattam.Vannak ott mge eleg kemyen kepek...Csinalod mar az Ufos vegigjatszast???
  • gator
    #12
    Hallod padlo???neked megvan a Silent Hill 1???Psx-en vagy gepen???
    Mert meg kene vmit beszelni...IRJ A MAILOMRA!
  • gator
    #14
    Na figya za gondom, hogy nezd meg a silent hill 2 topicot
  • rorr
    #15
    most adták ki az első rész konverzióját pc-re!ügyes mesteremberek!!!
  • rorr
    #16
    letölthető a supernováról!elég gyorsan lejött!szerintem szuper a játélélmény! a grafika fokozható:detail textures stb! de azért olyan 1999-es szintű! a hangok viszont ott vannak....!!!
  • Lacc
    #17
    Silent Hill 1 PC-re? Ezt meg kell néznem. Meg a 2-t is meg kéne.
  • sajoati
    #18
    ez a supernova vmi magyar warez site? vagy a fejlesztők honlapja? nekem kék nagyon a sh1, a 2 istenkirály volt :)
  • tauka3
    #19
    én megnéztem, a grafika épp olyan, mint amikor én próbáltam psx emulátorral, vagyis sz*r :) dehát régi a játék, és jóó játék :) jha, és nehogy esc nyomjon valaki, mert egyből kidob a windowsba, és anyázhatsz....sikerült vlkinek átugrania a kezdő anim-t?? mert nekem sehogy se sikerült....na mind1, hajrá, tőccsétek :)
  • rorr
    #20
    egyszer kell végignéni utána OK!mit vársz egy 5-6 éves játéktól a régi játékokat sem a grafikájuk miatt szeretjük c-64,amigán stb!attól függetlenül a hangulat ott van!
  • rorr
    #21
    végignéni=végignézni
  • rorr
    #22
    bocsi a hibákért de lázaas vagyok!!!!
  • grebber
    #23
    Van valami megoldás arra hogy ne "hullámozzon" a kép?
  • Seth
    #24
    Milyen hullámzásról beszélsz??
    Vagy a kamera mozgására gondolsz?? Direkt ilyen , be van baszva az operatőr :D
  • grebber
    #25
    Olyan mintha egyfolytában izzo aszfalt effekt lenne hullámzik a levegő és igy rohadtul okádék.
    Na mindegy felejtős igy.Inkább folytatom a 4-et.
  • Seth
    #26
    PS-en nem ilyen, szarul van megírva az emu
  • dinomano
    #27
    szarul megy emun, a PS1-es rész az egyik legjobb, ha nem legjobb; örökre beirta magat a szivembe az elsö rész..tele ötlettel+qrvajo a sztori... :-D és a zseblampas effekt naonmegaüberjo; pedig "csak" szoftverrendering...
  • Keresztapa24
    #28
    Valaki nem tudja hogy a PS milyen képfájlokat tud megjeleníteni? És hogy milyen progival lehet átkonvertálni ha át kell egyátalán a jpg formátumú képeket.
  • Tower Guard
    #29
    aki lekarja tölteni a silenthill 1 pc-s változatát az innen letöltheti
  • Stinger 576
    #30
    Sziasztok,

    elkészült az első nagy magyar Unofficial Resident Evil - Silent Hill könyv, a 224 oldalas, csupán 2500 ft-ba kerülő Guide belső tartalmával kapcsolatos bővebb információt ITT, a GAMER365-ön és az alábbi linken találtok, előrendelni/megvásárolni pedig jövő hét elejétől Konzolium Online játékáruház oldalán lehet. (A nagyobb könyvesláncoknál, áruházakban is kereshetitek (576 Shopokban is) - oda is érkezik belőle szállítmány.

    Köszi a figyelmet!
  • Tower Guard
    #31
    Úh ez rohadt jó resident evilt annyira azért nem ismertem csak úgy hébehóba régebben játszottam a régiekkel de a silent hill....:) ez nagyon állat és nem is olyan drága csak most gyűjtök 1-2 dologra:S
  • Tower Guard
    #32
    nem hiszem amúgy hogy nagyon kifogo játszani megmondom őszintén a grafika miatt egy darabig mentem vele régen de totál elment a kedvem tőle:S
  • Tower Guard
    #33
    mármint az 1-et
  • Keresztapa24
    #34
    SONY PSX - PS One játékok nagy választékban, kérésre listát küldök(400FT/cd) mail: pocuki@freemail. hu