20
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    LOL ilyen nekem is kell !
  • CAD
    #4
    En sem.
  • b
    #8
    > Kínában valószínűleg egy demokratikus államrend jön létre

    júj, laci, te melyik bolygón élsz? sajnos kínai testvéreink csak erős elnyomás és stressz alatt tudnak teljesíteni. a gazdaságuk körülbelül olyan mértékben omlana össze, mint 97 óta a hong-kongi.
  • mikike
    #10
    mocskos usa
  • Mice
    #11
    Ha nem az usa-i mamusok, akkor valamelyik másik országbeliek csinálták volna meg, akkor pedig azokat szidnátok. Előbb-utóbb úgyis bekövetkezett volna. Ennyi embert képtelenség ellenőrzini.
  • Bonewerkz
    #15
    kivancsi vagyok, az amcsik az xplorerbe beepitve mit tiltanak le a neten, es foleg: mit kemkednek masok gepen...
  • mikike
    #16
    én inkább a világuralmi terveik miatt aggódom
  • Power
    #18
    Érdekes az 1. táblázat.
    Az USA-nak 120 tankja van, Észak-Kore-nak meg 0. Nem kevés ez egy kicsit?
  • kolega
    #20
    Az Usa már megint belekavar olyan dolgokba, amelyek egy belügyeinek tekinthetők. Az hogy még mindíg van egy "kommunista" ország persze, hogy irritálja őket. Arról nem is beszélve, hogy milyen mértékben növelné a bevételeiket, ha a kínaiak is ráállnának a kalasszikus nyugati elétmódra. A 2milliárd kínai fellendítené az amerikai on-line üzletet. És a további következményekről ne is beszéljünk.

    Kína még küzd a beáramló ameriakai tőke ellen, ha sikerül megtörni a kormányzatot internet témában talán más téren is veszítenének a presztizsükből és végülis erre megy ki a játék.

    Az Usa gyarmatosítani akarja a világ legnagyobb országát!

    És mi az elnyomás ha ez nem!