15
Milyen óbudai mikrohullámú internetszolgáltatók vannak?
  • atee
    #1
    Hat igen ezt kerdezem en is ?:)
  • Xboxman
    #2
    Szerintem már mindeggyiket végigpróbáltad
  • Kandurex
    #3
    Na, így már jobb :D
  • Taranov
    #4
    gondolod? Szerintem csak kettőt próbáltam. A systel megszűnt?
    És a LANPort?
  • Penya
    #5
    En mikroval nyomom. De nem pestrol.
  • Taranov
    #6
    MElyik szolgáltatóval?

    -----------
    LANNET milyen és mi a webcíme?
    ----------
  • Xboxman
    #7
    LANNET mint szolgáltató nem létezik ,ha arra gondolsz!Különzöző ISP-k(PL Tvnetwork,Gates) kinálnak Lanos elérést,de csak panelba!
  • Xboxman
    #8
    Csak kettőt?
    lol
    Menj ki Amerikába és ott kipróbálhastz 8-at...
  • Taranov
    #9
    Basszus. Hogy a francba tudsz ilyen "egyenetlen" választ adni a kérdéseimre? :)
    Covysoftról tudsz vmit mondani? És a Systel-ről???
  • Taranov
    #10
    milyen a Covysoft?
  • shabba
    #11
    Ugyanolyan a Covy mint a Systel meg a Lanport. Mindhárom durván 1 éve tavaly tavasszal indult "világhódító" útjára és azóta mindhárom ugyanott tart:sehol. Szerintem az első 2 visszatért a céges bérelt vonalakhoz és feladta a lakossági piac meghódítására vonatkozó hatalmas terveit, LanPort meg sose csinált semmit max egy honlapot a neten.
  • Taranov
    #12
    És a covy is komolytalan, azt mondod?
    Én nem is gondoltam volna.
    Mikrowebről is ez a véleményed?
    Én most azt rendeltem meg, nem tűnik komolytalannak. A tulajdonossal beszéltem, ő hozzáértőnek tűnik.
  • atee
    #13
    Hi
    Covy az is komolytalan!
    Nekem eloszerzodesem van veluk...Elvileg januar kozepen kellett volna megcsinalniuk!
    Februarban kerdeztem,hogy na mi a helyzet?
    Hat....nagy ho volt meg minden ugyhogy majd most februarban!
    Marciusban kuldtem nekik az ujabb e-mailt!
    Azota semmi valasz!
    Lehet nagyon sok munkajuk van mert mar nincs ho :)
  • shabba
    #14
    A miKrowebről nem tudom semmit, mint ahogy azt a másik topicban olvashattad és kvázi nem láttam még userüktől hozzászólást sem sehol, egyik fórumon sem. Épp ezért én óvatos lennék mert ez a sehol egy ügyfél nem jó ómen ahogy azt már a korábban emlegetett cégeknél is megtapasztalták. Ennek ellenére lehet jó csak még új és kevés az info róluk.

    Ilyenkor jó ha van a cégtől egy lelkes alkalmazott aki fórumozik és valaszol a felmerülő kérdésekre, mint ahogy ez megvan HwSW fórumon Téténynet és R-Net esetében. Ez sokat segít és növeli a bizalmat.
  • Taranov
    #15
    Aha. Hát ha nincs nincs.
    Elég lelkesnek tűnik a tulajdonosa a Mikrowebnek, és hozzáértőnek is tűnik. A Mátyáshegyen a Flóra utcában van a tornyuk, ami alig 100 méterre van tőlünk, de sajnos a hegy takarja. Azt mondta, hogy átjátszó tornyot építenek, de előtte felhívnak. Ezt tegnap este írta, ma nem hívott, holnap hívhat még.